nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как се запознахте?

+3
stelenceto
BONBOLINKA
neli4ka
7 posters

Go down

Как се запознахте? Empty Как се запознахте?

Писане  neli4ka Чет Окт 09, 2008 6:20 pm

Разкажете ни как се запознахте с Вашата половинка. Very Happy

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 9:48 am

Ами да се разпиша по темата Laughing .........за пръв път се видяхме през студенските ми години. Бегло запознанство. Само имена и нищо повече. А и половинката ми беше женен за колежка от по- горен курс. Не ми направи впечатление с нищо Wink . Просто един симпатичен, доре сложен, висок Laughing женен мъж. След доста години се срещнахме съвсем случайно. Без малко да се разминем без да се познаем. И двамата бяхме доста променени. Седнахме на кефе и се разприказвахме. Кой на къде е , как е........Обикновен разговор. След това излизахме няколко пъти без излишни ангажименти. Мъжа ми не търсеше връзка. Беше вече отдавна "свободен", но разочарован от последвали връзки, а и си беше в България за малко. Как стана незнам, но през цялото време усещахме погледите си, оказа се че имаме еднакви интереси имаме милиони теми за разговор. Никога не скучаехме. Изпивахме по 5-6 кафета ( в последсвие и по 5-6 водки Laughing )и на никой не му се прибираше. Забавлявахме се и двамата започнахме да се търсим постоянно по телефоните............И то после стана тя каквато стана Laughing Laughing Laughing Любов до умопомрачение. Луда работа Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  neli4ka Вто Окт 14, 2008 12:56 pm

Моята история не е много за разказване,ама айде. ammm Когато смениха франка с еврото дойдох тук за да пласирам фалшиво евро,докато хората не го познаваха добре. ammm.Пиех си кафенце в едно заведение и той ме заговори.Дааа,ама нищо не разбирах и му виках"Но парле фрасе" haha .Само разбрах,че ме пита каква съм по националност.След,като му казах,че съм българка се надявах вече да ме остави на мира,а той извика бг-турчин за превод.После бля-бля-бля бля.Видях,че и той прави врътки и реших да му кажа с какво се занимавам.Дадох му 350 евро,ако не се лъжа да си плати бирата.След това беше,като залепен за мен,а аз не можех да го понасям и гледах да не се мяркам много много пред очите му.Стоях тук месец и се върнах в БГ.Месец не можах да си намеря свясна работа и се върнах.Той ми предложи работа веднага въпреки,че не говорех нито френски,нито полски,нито турски и ей ме на шефка на полска дискотека. shapka zub4oПочти 7 години. taina

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  stelenceto Вто Окт 14, 2008 4:39 pm

С мойто мило се запознахме в скайп съвсем случайно чрез една моя приятелка. Той човека си търсил с кого да си лафи и й казал да добави някоя мадама за конферентен чат.. и така запознахме се, разменихме си снимки.. той веднага започна да ме кани да ходим на кафе и аз нали да не го обидя нещо, а и ми се видя свястно момче- приех, но да идем тримата с приятелката ми... той от пръв поглед се влюбил в мене и още на първата ни среща ми намекна дали искам да се пробваме като двойка, но аз исках да го опозная все пак и след поредица от чатове в скайпа решихме пак да излезем само двамата вече. От втората среща тръгнахме.. и така до сега- година и 7 месеца wub kissyou
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 5:13 pm

Появи се случайно в заведението, където с моята приятелка си провеждахме алкохолните ексцеции петък и събота Laughing Тогава бях много отворена и много пияна- отидох и просто му дадох едно листче с телефона и адреса си и му казах, че го чакам след един час, да дойде да го науча на някои работи funn Естествено, не дойде. На другия ден ми се изтърси обаче по обяд пред вратата- видя ме така, както никой преди не ме беше виждала- току що измъкната от леглото, още с грима от предната вечер, дето вече се е омазал по мен като по индианец, цялата ми глава надута като поничка от пиенето, на всичкото отгоре, то напира да излезе, прилежно изгладената ми предната вечер коса вече е сплъстена и стърчи на всички страни... бе по- лошо от това не можеше да бъде. Е на туй казвам аз късмет при първа среща- щом тогава не избяга, силно се надявам нищо в мен да не го уплаши funn След туй и аз като Неличка- почнах да ходя чат пат при него в кафето, постепенно той поиска аз да го поема, щото той си имаше освен него и друг бизнес, бившата му жена не можа да го преживее, бая време се опитваше да ми стъжни живота, ама не се дадох. И досега се опитва да се намесва чрез децата, ама за 7 години и свикнах на циганските номера и не ми пука.

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  tedi78 Чет Окт 16, 2008 8:50 am

С моя съпруг се эапоэнахме в едно кафе но не ми направи добро впечатление(не обичам свалячите) no Иэляэохме два пъти на диско (с други приятели общи) и след седмица направихме годеж Shocked след месец сватба и така 11години любов lubov3
tedi78
tedi78

Брой мнения : 6
Age : 46
Местожителство : В Търново
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty как се запознахте

Писане  diva Съб Окт 18, 2008 3:18 pm

Явно вси4ки сме от една кръвна група тука,ма как една не го намери в библиотека или на тенис корт,ами все по кръ4мите.И аз го срещнах в едно кафене,казва,4е когато ме видял на вратата,над главата ми имало слън4ев ореол. Shocked Аз умирах от срам да вляза сама в кръ4ма и когато ми посо4ил стол на неговата маса,съм се устремила към него/това ми е като в мъгла,той ми го разказва после/4е така и до днес.Искахме да слагаме паметна пло4а над масата kef ,но си направихме същото кафененце и сега по цял ден сме си заедно и си се 4ерпим-поводи винаги има в изобилие radost radost radost radost

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  baby_an Вто Ное 04, 2008 2:34 pm

И аз да разкажа wub С моето котенце се запознахме случайно в скайп.И двамата имахме сериозни връзки,но впоследствие си останахме двамата obi4 Лошо е,че го няма сега tuga Но като се върне,аз ще си го посрещна с цялата любов на света wub Защото този човек май ми е направил магия namiga
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  neli4ka Вто Ное 04, 2008 3:18 pm

baby_an написа:: Защото този човек май ми е направил магия namiga
Това е от сините му очи. shapka

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  baby_an Вто Ное 04, 2008 3:32 pm

хахаха,ама моите са синьо-зелени,би трябвало да се предпазя macka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Как се запознахте? Empty Re: Как се запознахте?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите