nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето

3 posters

Go down

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето Empty Джипиес в сутиена издава къде е гаджето

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 04, 2008 2:21 pm

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето
Бразилска дизайнерка създаде дамско бельо, в което е вградено джипиес устройство
Бразилска дизайнерка създаде дамско бельо, в което е вградено джипиес устройство. Модната линия носи закачливото име "Намери ме, ако можеш".
Лусиа Иорио казва, че моделите й са предназначени за модерната, технически грамотна жена. Феминистки организации обаче реагираха остро, като заявиха, че това всъщност е "съвременен пояс на целомъдрието".
Джипиес устройството е вградено в сутиена, бикините или в някой от другите елементи от дамското бельо.
"Тази колекция е намигване към жените и предизвикателство за мъжете, защото дори и да му даде паролата за джипиес устройството си, тя винаги може да го изключи. Жената може да бъде намерена само ако го поиска", казва Иорио.
Бразилската дизайнерка не се влияе от световната финансова криза и предлага моделите си по 800 долара за стандартно устройство за глобално позициониране и 1100 долара за по-усъвършенстваните модели.
Тя се надява, че в Бразилия, където престъпността е много висока, бельото ще се радва на голям интерес.

Хе, хе, какво ли не измислят. Скоро и нашийници и повод ще измислят да ни прикачват Laughing То като тръгне жена да ти кръшка, ни джи пи ес ни повод ще я спре. Чудят се вече какво да измислят. Ами що не измислят и джи пи ес в слипове да слагат, че да знам, къде си ги свалят Laughing По тоя повод да ви кажа.....Моя преди няколко дена се прибираме заедно. Влиза в стаята, сваля си панталоните и отдолу........гол, без гащи. Shocked Shocked Shocked Гледам как му се ветрее ветропаказателя и се чудя защо нее прибран в слипове. Какво ли не ми мина през главата. Той беше цял следобяд с шефката ми по къщите и реших, че тя взела че пак си е върнала нормалната резба ( лесбийка е). Аз мълча, моя мълчи. Не издържах и го питам " А бе мило, ти откога ходиш без бельо?" А то ме поглежда и казва " Добре, че ме сети. Отвори моля те кутията за обяд и ги изкарай от там." Отварям кутията, слиповете мокри, мръсни. Е аз пак питам:" Ти къде си се въргалял бе човек?" Паднал в един басейн . Имал сухи панталони за работа в колата, ама слипове нямал, че затова на голо. Добре, че му вярвам и не придирям............. Wink

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето Empty Re: Джипиес в сутиена издава къде е гаджето

Писане  Sunny max Вто Ное 04, 2008 9:58 pm

Какви ли не глупости измислят хората. В най-скоро време майи ще тръгнем всички на каишка, че да не ни губят мъжете Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето Empty Re: Джипиес в сутиена издава къде е гаджето

Писане  neli4ka Сря Ное 05, 2008 3:56 am

Аз ще съм много доволна,ако има и за мъжките слипове нещо такова. victory

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Джипиес в сутиена издава къде е гаджето Empty Re: Джипиес в сутиена издава къде е гаджето

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите