nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИЗНЕВЯРА

+5
Sunny max
BONBOLINKA
neli4ka
diva
baby_an
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

ИЗНЕВЯРА Empty ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Съб Ное 08, 2008 10:48 am

Дайте тука да я нищим тая тема Twisted Evil Бившия ми ми беше изневерил-олелее колко трудно ми беше да го простя и то с една коза дето се правеше,че много ме харесва и си пиеше кафето с мен pliasss Беше негова колежка,от друг град и все ми звънеше да пием кафенце,защото "миличката" никой не познавала тук boii Първата ми реакция беше да отида и да я спукам от бой boii Обаче след това така я изтормозих психически,че като ме видеше и изчезваше sila
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty изневяра

Писане  diva Съб Ное 08, 2008 3:48 pm

И моята първа реакция беше да омета с нея,обаче като размислих реших,че има по-гаден начин-да я запазя като"приятелка" igriv Сега я държа в ръчичките си,защото помоли това да си останело наша тайна между тримата ни,защото ако мъжа й разберял нямало да го спести на децата им и тя се срамувала от тях tuga Та така си живеем с нашата малка тайна krie2 между другото тя се разболя сериозно,не знам може би от греховете си tuga

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 9:31 am

Нали знаеш,че всичко се връща-доказано е namiga
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  neli4ka Нед Ное 09, 2008 3:35 pm

Аз,ако взема да пиша в тази тема ще се бъгне форума. pliasss

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 4:23 pm

Имам толкова познати,които казват,че никога няма да простят изневяра.Може би говорят така защото не обичат толкова силно или не им се е случвало.При сегашната ми връзка наистина незнам как ще реагирам-100% ще е ужасен шок Shocked Но да не мисля за такива неприятни неща сега Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 12:21 am

С годините разбирането за изневяра се променя (според мен). Когато си млада и изпитваш първите си по- силни тръпки ти се струва, че изневярата е края на света. Мислиш, че това е предателство, че това е унижение за теб и т.н. С времето започваш да разбираш повече мъжката психика и поведение, както и да съзряваш покрай тия прозрения. В един момент осъзнаваш, че за мъжете изневярата в повечето случаи не е кой знае каква голяма работа ами нагон, задоволяване на мъжкото им его и т.н. Най- грубо казано- намерил "лесна", смигнал и два пъти, поръчал някое питие, казал две думи и я " оправил". И после който от където. Няма чувства няма тръпка. Секс и нищо повече. Не е същото обаче за момента при който могат и не само физически да ти изневерят, но и да те заместят в живота си с някоя друга. Но сега пиша за физическата изневяра. Та след години осъзнаваш, че всъщност мъжа ти, или човека с който си може и да е " ръгал чушки в боба " ( пак гадничко се изразявам) без си разбрала дори. Но вече знаеш повече за мъжете и тая опция ти се е въртяла в главата. Не казвам, че няма да боли или че ще го приемем някога с лека ръка. Пак сигурно е гадно. Но света на свършва с "хойкането" на страни. Само, че и тук трябва да си има някакви граници. Сложничко е. От една страна се научаваме да приемаме животинското в мъжете, но от друга страна поне да го правят без да ни нараняват. Без да знаем. Аз поне за секс за няколко минути не искам и да научавам. Малко трудно се изразявам понякога и знам какво искам да кажа ама не знам как да го обясня. Иначе, когато ти изневерят и те изоставят заради това е много по различно. Аз за мен си смятам, че ако дойде някога ( недай Боже) такъв момент то предпочитам мъжа ми да каже " Немога повече да живея с теб и искам да се разделим." Много ще боли, ще се побъркам, ще потъна на дъното на отчаянието предполагам, но така си мисля, че ще е по добре отколкото и той да страда и семейството ни да боксува на едно място. Никой няма да спечели от лъжите ами само ще се мъчим. Ако вече няма какво да си кажем даже и само се понасяме по навик- аз такива навици не искам.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Пон Ное 10, 2008 8:36 pm

Незнам мила,аз не искам и да си помисля ако моето момче реши да се разделим,чак се плаша surditka Гадно е да изпитваш такива чувства-ставаш прекалено зависим.Аз в момента съм така и незнам как се стигна дотам.Знам само че когато последният път се влюбих така,беше в човек с неговата професия и когато след последния си рейс слезе и ме изостави след 1 седмица щях да полудея tuga Толкова много време ми трябваше да го преживея,затова сега толкова ме е страх
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 8:58 pm

Ама аз исках да "кажа", че просто с възраста физическата изневяра (секса за една нощ) се приема малко по различно. Аз изобщо незнам как ще живея без мъжо ми. Поживяхме отделно ( не заради изневяра на другия) ама не издържахме. А това да те изоставят си е друго. Там вече има не само бройкане. Пу- пу- пу да не ми се случва нито на мен нито на някой друг тук. Много са ми смешни разни като се слагат на моя когато сме на дискотека или барче. Ама сигурно изглеждам страшна и бягатот като дявол от тамян. Laughing Laughing Laughing С моя искрено се забавляваме. А и мен като вземе да ме загражда някой или ми пращат питие като им кажа да искат позволение от мъжо- си гълтат граматиките. Когато една връзка окрепне такива неща стават повод за майтап ( стига и двамата да сте вече на една вълна), но ако е при някоя по- незряла връзка често се случва ей такива едни поводи да доведат до грозни сцени. Ама нали знаеш- хората са различни и всеки приема живота различно.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Вто Ное 11, 2008 6:03 pm

Оооооо те и моето момче го заглеждат,че и предложения му правят като изчезна за малко,ама той не се дава wub Както и при мен има досадници дето не разбират от дума-такива винаги ще има.А относно здравината на връзката ще разбера след 2 месеца и половина Very Happy Дотогава само ще се надявам чувствата да са толкова силни и от двете страни Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  Sunny max Вто Ное 11, 2008 8:07 pm

Случвало ми се е на два пъти, не можах да го преглътна, в едния случай със сигурност търсех повод да го разкарам. Ама за другия, ако бях на тези години и с този опит нямаше да допусна да се стигне до там.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  drumata Пет Яну 09, 2009 5:38 pm

Ама тук говорим само за случаи, в които са ни изневерявали или и за случаи, в които ние сме изневерявали? Щото май не е много застъпено второто?

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Пет Яну 09, 2009 10:49 pm

Еми няма значение,ако имаш някоя интересна историйка с радост ще я чуем smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  drumata Нед Яну 11, 2009 1:31 pm

Ами всъщност нямам- при мен каквото и да е ставало не е стигнало до определението "интересна" историйка, така че не мога да отговоря. Питането ми беше защо като чуем изневяра веднага се хвърляме да коментираме дали, как и кога на нас са ни изневерявали, сякаш само мъжете го правят! Аз направо се обиждам на сексистка основа от такова отношение към жените- ми ние не сме куци и сакати- можем да изневерявме също! Какво сме седнали тука (и на други места) да пилим- мъжете ръгат чушки в боба, сякаш ние жените не можем! Можем, даже по-добре от тях, щото сме по-хитри!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  baby_an Нед Яну 11, 2009 8:06 pm

Никой не е казал,че не можем-даже нас не ни хващат,но мъжете го правят по-често.При тях все пак не се налага да влагат чувства
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty изневяра

Писане  diva Пон Яну 12, 2009 10:41 am

Никога не съм си и помисляла даже,просто не ми е хрумвало подобно нещо,нямам нужда от това,чувствам се достатъчно обичана,ценена и гледана,за да ми трябват признания от друго място,другото е,че никога не мога да нараня по този начин човека,който обичам,защото знам как боли,как сърцето ти се пръска.А и в кръчмата за 20 години съм се нагледала на такива грозни и смешни сцени/като вземат да се натискат дърти к--ви,като девственици и да се крият от познати/уууу,гнус ме е направо от такива жени Twisted Evil

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  BONBOLINKA Пон Яну 12, 2009 12:35 pm

Дива права си, ама всеки има различен живот. Някой са късметлийки и са намерили в мъжете си всичко което искат, но има жени, които живеят "ден да мине- друг да дойде". А всяка жена иска ласка и нежност. Така, че понякога изневярата на жените е следствие от липса на много неща в дома. Не става дума за тия дето ги описваш, защото и на мен са ми много противни. Но пък има случаи, когато оправдавам жените, че са намерили ласката на друг, защото познавам такива- добри женички, домошарки, но пък мъжете са им като дяволи. Едната се разведе и сега е щастлива с новия си съпруг, а другата е все още при мъжа си, които нищо не знае за кръшкането, а и изобщо не се интересува от нея. Нейното беше мимолетно залитане, но не бях я виждала по щастлива от колкото в периода, когато се срещаше с друг мъж.
Трябва да ти кажа, че аз когато споделя, че никога не съм изневерявала и че в сърцето и в главицата си имам само един мъж- моя, почти никой не ми е вярвал. Всеки казва " ЕЕЕЕЕЕЕе, хайде сега. За толкова години да не си била с друг" Аз не го намирам за странно, но за много хора е. В крайна сметка аз си карам както си знам, другите да си живеят както искат.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  neli4ka Пон Яну 12, 2009 4:04 pm

diva написа:.А и в кръчмата за 20 години съм се нагледала на такива грозни и смешни сцени/като вземат да се натискат дърти к--ви,като девственици и да се крият от познати/уууу,гнус ме е направо от такива жени Twisted Evil
Оууу,и аз.Отвратителна картинка. iad

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  drumata Пон Яну 12, 2009 9:35 pm

Абе вие пак го завъртяхте, че жените са гадни. Когато мъжете изневеряват- любовниците им виновни! Когато жените изневряват- гнусни стават. Това е сексизъм. Пада ни се всичко, дето ни се случва, щом и ние като жени си позволяваме да мислим така!
Я се освестете малко- МЪЖЕТЕ са гадни, а ЖЕНИТЕ могат да правят каквото си искат!!! tormoz boii taina okk ????

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty изневяра

Писане  diva Вто Яну 13, 2009 10:28 am

Друмата,никого не искам да убеждавам в моите разбирания за съвместния живот между двама души,просто аз съм си приела този начин за нормален и правилен,всеки има право да живее по неговите си правила и разбирания."Мъжете са гадни,а Жените могат да правят каквото си искат" 4udise2 4udise2 4udise2 това не го разбрах,сигурно остарявам 4udise2

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  drumata Чет Яну 15, 2009 5:45 pm

diva написа:Друмата,никого не искам да убеждавам в моите разбирания за съвместния живот между двама души,просто аз съм си приела този начин за нормален и правилен,всеки има право да живее по неговите си правила и разбирания."Мъжете са гадни,а Жените могат да правят каквото си искат" 4udise2 4udise2 4udise2 това не го разбрах,сигурно остарявам 4udise2
А трябва да си държим на тия работи и да си ги разбираме namiga . Вместо да позволяваме да ни третират като различни, защото сме жени - за тях може, за нас-не, да свикнем с мисълта, че сме еднакви с тях и всичко, което е приемливо за морала на един мъж е приемливо и за морала на една жена 4ete . Ще се старая да си маркирам хумора funn с подходящи емотиконки. Пиля ви на главите за дъртите к-ви, само жените ви отвращават, та затова се пеня. Мъжете в подобна позиция също са смешни, ама вие не сте ги отбелязали. pliasss А трябваше!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty изневяра

Писане  diva Пет Яну 16, 2009 10:21 am

Друмата,веднааага отбелязвам и се съгласям с теб,че мъжете даже са по-големи смешници smileee ,аз им казвам "мачо пикчо" на тези-кат се надууул,едва-едва пристъпя,ще се счупи от тежкарлък,пък седи и се ослушва любовницата му да плати сметката Shocked Пък не дай боже,жена му да звънне,става бетер охлюв ammm

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  neli4ka Пет Яну 16, 2009 3:42 pm

diva написа:аз им казвам "мачо пикчо" на тези-кат се надууул,едва-едва пристъпя,ще се счупи от тежкарлък,пък седи и се ослушва любовницата му да плати сметката.
Нееема такава опция-аз да му платя сметката. no
Той ме е поканил=той плаща
Аз съм го поканила=той плаща.
Друг начин няяямаfunn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty изневяра

Писане  diva Съб Яну 17, 2009 10:56 am

Ами нали и аз това им разправям на пи ките,стига сте ги разваляли тези мъже,оставете ги поне сметката да платят Laughing Наскоро изхвърлих едни такива-дошли да се натискат 2 часа на 2 кафенца,той-мачо пикчо отвсякъде,и като се замляскали и занатискали,викам му"ей,ти голям тарикат ще излезеш-вместо да си платиш 1 час за хотел и там да се мачкате,ще минеш с две кафенца,а?"

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  BONBOLINKA Съб Яну 17, 2009 1:38 pm

Дива, ти направо си го сразила тоя funn

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  drumata Съб Яну 17, 2009 3:22 pm

Е, това вече е приказка! brravo radost Като четях първите постове в тая тема ми се видяха много едностранчиви. Сега вече картинката е в правилен ракурс. Само как си го наредила лигльото, а! bravo1 Ама нямало да плаща! Къде дават така? Грозна работа! snimka

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИЗНЕВЯРА Empty Re: ИЗНЕВЯРА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите