nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Point and Click Games

4 posters

Go down

Point and Click Games Empty Point and Click Games

Писане  apoklistika Съб Ное 08, 2008 2:45 pm

Едно време бях много зарибена и изигравах де що се появи из нета, напоследък не ми остава толкова време, но преди малко намерих една нова игра, която ми се струва интересна и май ще се окаже не толкова лесна. Има ли други мераклии, ето я играта http://www.doodoo.ru/games/4471-tipping-point-4.html
Аз намерих за сега само сва бушона и успях да си пусна лампата в колибата и от 10 минути се мотая без идея skuka


Последната промяна е направена от apoklistika на Пон Ное 10, 2008 7:49 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Нед Ное 09, 2008 1:18 am

Аз уж влязох да почерпя ама моите кроят нещо и се правя на ударена, че не ги чувам и виждам и се заиграх и аз. Аз освен двата бушона измъкнах с въдицата някакво метално съдче, а в него бележка и една скарида. Успях да вкарам паролата на превключвателя и някакъв се появи на екрана. Нямам време. Утре ако ми остане ще се пробвам да я доиграя, че ми стана интерестно. Сега отивам , че вече се кикотят и ме викат. Лека нощ от мен!

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  apoklistika Нед Ное 09, 2008 12:21 pm

Бонбон, аз я изиграх, ама ако трябваш помощ свиркай Laughing
Като се разрових за предните части се сетих, че 1 и 2 съм ги играла, третата част не съм, тъй че като свършиш тая, може да я започнем заедно Smile

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Нед Ное 09, 2008 11:37 pm

Аз нямах време да играя днес. Само мъничко. Та стигнах до онова заспалото фламинго. Измъкнах с голям зор тия електронните лампи ( бушони ли са или там както се превежда, че не го знам как да го преведа)изпод него. Що скариди ми опатка.Взела съм и другите от книгите и в първата стая Тони нещо обясняваше май за компа ама нямах време. Утре ще се опитам да я доиграя. Голям зор ми беше да разбера тая кърпичка дето я намерих в кабинета какво да я правя. Ако успея утре да я довърша и не си почнала 3, може да почнем заедно.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  apoklistika Пон Ное 10, 2008 11:32 am

Бонбон, да ти кажа вчера не се стърпях и почнах третата част, ама бях наказана от висша сила, задето не чакам другарчето да играем заедно funn рестартира ми се компа и отиде на кино всичката игра, а вече не ми се почваше пак, че беше много късно. Тъй че днес съм на линия tanci

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 11:35 am

Тотално го закъсах cryy Първо една камара време се балтах докато разбера, че трябва да играя вътре в компа след като проработи. Там се лутках ама го докарах някакси. После се мотах докато наглася бушоните. Тъкмо стигна до 006 и взема, че оплета конците. Еле стана. Напъхах джаджата в дупката до компа и сега съм пак в бараката и незнам на къде да тръгвам. Апо помагай. само ме насочи на къде да поема, че вече се изнервих. 100 пъти ходих до въдицата и обратно. Гледах в бараката и ми гръмна главата от тия жужащи мухи и нищо не става.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  neli4ka Пон Ное 10, 2008 3:42 pm

И аз стигнах до там и се отказах.Сто пъти хвърлях въдицата и не мога да закача...тва,деее еее изхвръкн ами от главата....металното,де.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 4:24 pm

Ама то това бил края на играта Shocked Върнах се отново в зелената къща щото от да се мотам из тая барака ми писна. Влязох там където е компа и кликнах на Томито.....И после се оказа, че това е било края. Ами 5 има ли? Аз намерих 1,2,3. Ще започна 3 след малко като се прибера у дома. Ще е доста нагличко да ме хванат , че играя по време на работа. А аз май попрекалявам вече. После ще пиша до къде съм я докарала. Неличка ако си в началото на играта, кликай на въдицата на дръжката и си я намести така, че да хване металното чайниче или там каквото е. Не на макарата, а на дръжката. Аз я издърпах назад и то взе че се хвана нещенцето.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  neli4ka Пон Ное 10, 2008 4:32 pm

Нещо съм много куха за тея игрички. funn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  apoklistika Пон Ное 10, 2008 5:04 pm

Ех, тамън да пиша, че почти няма още много и ти си я изиграла Laughing
Малко ме дразни на тая игра, че са навързани и сега трябва да чакаме пета част да се появи.
Пиши като почнеш третата да я подкарам и аз.
Нели, малко назад дръпни въдицата и предната й част да се повдигне малко нагоре. След като я наместиш и съкнеш на макарата, кукичката слиза надолу, но се клати. Пусни я още веднъж, втория път не се клати и ще можеш да видиш точно колко и накъде трябва да преместиш, за да хванеш онуй желязното долу

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 6:55 pm

Давай да я мятаме. Аз тъкмо се прибрах. Метнах пържолите както Неличка писа и сега си се готвят сами Laughing Няма какво да им бая. Сложих и пилето да се свари за супа. Мъжлето изморено много и е опънало крака на дивана и прещраква каналите така, че аз със чиста съвест започвам да играя. Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  apoklistika Пон Ное 10, 2008 7:23 pm

Ох, аз от една седмица сънувам пиле фрикасе и днес мислех да направя, обаче има толкова неща в хладилника... ако не се изядат тази вечер, вече ще трябва да хвърлям. Тъй че се отказах да готвя и подхващам играта, ето я http://tippingpointgame.com/tp/tippingpoint3.asp

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  apoklistika Пон Ное 10, 2008 7:41 pm

Стигнах и до където бях вчера долу горе, пак има да се играе игра на компютъра, обаче тая е толкова изнервяща, едни тъпи чудовища ме изядога за десети път Twisted Evil Ако стигнете до края на играта, има един човек- трябва да се отиде при него без да го стреляш, да знаеш, аз сглупих и го гръмнах и пак ме върна в началото surditka
Пффф, изиграх я Laughing
Ако не си я почнала, най- добре почни от първата част, поне ще ти е по- интересно skuka

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 8:39 pm

Почнах я и я изкарах Laughing Тъкмо я свърших. Голям зор да наместя червеничките лампички. А и плодовете тръгнах да ги режа със стъклото. Добре че светна и папагала взе да се движи, че разбрах какво му е ролята на тоя папагал. Тая ми се видя по лесна. Ама я почвах 2 пъти, че стигнах до онова зеленето дето се слага батерията, бутоните "старт" и "стоп" и другите неща. И червения капак стана един мъничък и нищо не искаше да се мести та се наложи да я почна от начало. И на бръмбра голямо гонене падна.Повечето неща на магия ги намерих. Кликах навсякъде. А и с очилата се катерих до къщата после обратно. Има ли и други такива игрички? Аз преди играех едни escape room. Пак обикаляш да търсиш разни педмети и да правиш разни неща.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 12, 2008 2:45 pm

Зарибих се с тия игри. Намерих една друга. Незнам дали е интересна. Сега я намерих. Като се прибера ще поиграя.
http://armorgames.com/play/2628/crypt-keeper

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  BONBOLINKA Пет Ное 21, 2008 6:49 pm

Апо, превъртя ли ги игрите. Аз ги превъртях. И тая дето съм пуснала линк също. Минах пак на тия "escape room". Ти до къде я докара с игрите?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  drumata Сря Фев 04, 2009 11:28 pm

Мъхъм, от нея ми се повиха два меча чукнаха се за наздраве и край 4udise2

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Point and Click Games Empty Re: Point and Click Games

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите