nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Евгени Андреев-изрод мръсен

+2
BONBOLINKA
neli4ka
6 posters

Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Пон Ное 17, 2008 7:56 pm

Видях темата във друг форум и направо се ужасих. Shocked Shocked Shocked
Ето линкове.Моля подпишете се в петицията.
http://www.bgpetition.com/zatvor/index.html

http://www.adrenalin-bg.com/forums/showthread.php?p=1040
Този нещастник не заслужава да живее.Егати смотаният боклук. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Клиповете във вторият линк са направо покъртителни. angry3 angry3 angry3
Горките животинки. tuga
НЕ МОГА И НЕ ИСКАМ ДА ПОВЯРВАМ,ЧЕ ТОВА Е ИСТИНА.КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ИЗРОДИ???
ТОВА,АКО СЕ БЕШЕ СЛУЧИЛО ТУК...В БЕЛГИЯ ТОЯ ЩЕШЕ ДА ИЗЯДЕ Е*АТИ Х*Я.
СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СЪМ ТОЛКОВА ВУЛГАРНА,НО ЗА МЕН ТОВА Е НЕЩО НЕНОРМАЛНО И ИЗВРАТЕНО.
ДА ПУКНЕ ДАНО ТОЯ СМОТАН ИЗРОД.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Последната промяна е направена от neli4ka на Вто Ное 18, 2008 5:39 am; мнението е било променяно общо 3 пъти

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 17, 2008 8:39 pm

Този изрод да вземат него да го датат на някоя анаконда да го изяде, че тия неговите змии ако го охопят може някой олигофрен да го спаси. Такова зверство. КАк може изобщо да има такъв човек, ама то незнам дали това изобщо може да се нарече човек. Този е психично болен съдист. Бих го млатила с кеф.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 17, 2008 10:41 pm

Успях да събера сили да изгледам цялото видео. ей, мамичката му. Плача като малко дете в момента. Никога не се отпускам да псувам ама на тоя на право да му е***а майката. Бих го смачкала. Ама с кеф. Нензам какво по болезнено да му измисля. Толкова злоба му насъбрах на тоя изверг. Бих го распнала ама какъвто е психопат щеше да се помисли за Господ. Цялото семейство сме потресене. Малкия го изонихме да не гледа. Още като прочете за какво става дума и чу Патрашкова доката гледах пита кой е тоя чичко и защо прави така. " Изрод маме" това му казах. Не му дадохме изобщо да гледа. Как да разреша на детето да гледа такива издевателства. Вкъщи даже геконче да влезе макар, че малкия малко е боязлив ме викат мен или баща им да го вземем и да го изкараме на вън, а сега зайчета и котета ..........Този има много сбъркани неща в главата. Евала на момчето направило последния клип. И призива ако го види някой да го смачка. Не да го смачкате бе хора, ами да го утрепете бих добавила аз. Измет, гнус. Много се изнервих като прочетох, че има жалби писани срещу него и не са се взели мерки. Абе ела тук бе съдист да те разпнат. Тук ако ритнеш животно ти разкатавам фамилията а за тая гавра сигурно слънце няма да види. Няма значение дали е животинка или човек- издевателството и гаврата, жестокоста си е една и съща и се наказва. Тоя как ходи изобщо по земята още. В момента съм толкова бясна, че незнам какво да направя. Утре всички които имам познати ще се постарая да видят това и да пишат. Белким на някой му стане съвестно, че след 3 жалби тоя съдист още се разхожда горд от постъпките си.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  apoklistika Вто Ное 18, 2008 1:48 am

Аз не ги гледах. Като притежател на две котки и хранител на всички улични такива... нямам сили. Четох, че се подвизавал и по разни сатанистки ли не знам какви форуми бяха, където надълго и нашироко описвал с какво удоволствие си прави извращенията. Такива хора събуждат в мен толкова първични реакции и омраза, че чак се плаша от себе си. Бих го рязала парче по парче, ако ми падне в ръцете. Бих гледала с наслада отстрани как умира, ако на улицата го нападнат бездомни кучета- жив да го ядат, малко му е. Грях е да се говори така, но ще се моля за него Господ да го дари със смърт, двойно по- жестока от живота му.

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Вто Ное 18, 2008 4:45 am

Мамка му. boii Сега догледах клиповете и видях как дава котенца и зайчета на тъпата змия. cryy cryy cryy Искам да го нарежа на парчета и да го дам на тези две змии,които той гледа.
Боклук,да пукнеш дано. iad iad iad
Офффффффффффф,иде ми да счупя компа,заради него,но пък компа не ми е виновен за нищо. cryy

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Вто Ное 18, 2008 6:32 am

И тук си копирам мнението от друг форум.
НЕ МОГА И НЕ ИСКАМ ДА ПОВЯРВАМ,ЧЕ ТОВА Е ИСТИНА.КАК МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ИЗРОДИ???
ТОВА,АКО СЕ БЕШЕ СЛУЧИЛО ТУК...В БЕЛГИЯ ТОЯ ЩЕШЕ ДА ИЗЯДЕ Е*АТИ Х*Я.
СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СЪМ ТОЛКОВА ВУЛГАРНА,НО ЗА МЕН ТОВА Е НЕЩО НЕНОРМАЛНО И ИЗВРАТЕНО.
ДА ПУКНЕ ДАНО ТОЯ СМОТАН ИЗРОД
iad iad iad iad iad iad iad iad iad iad iad iad

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  baby_an Сря Ное 19, 2008 9:21 pm

Аз не мога да ги отворя тия клипчета,само последното.бях чула и сега се разрових из нета,но имам чувството,че са изтрили всякаква информация.Никъде не мога да намеря предаването да гледам iad На тази Петрашкова.Сега му погледнах сайта-тоя е луд,мисли че за някакъв сатанист.Ей смешник,я да де дадат тебе за храна на някой който си гледка акули например iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 19, 2008 10:01 pm

Да, и на мен днес не ми зареди. Аз го показах на колеги, а днес исках шефката ми и тя да види ама не стана. Мислех, че проблема е в това, че обикновенно от VBOX или не ми зарежда нищо или ако зареди то много бавно ( а материала нали е от там май). Явно са махнали видеото. А и петицията не се отваря при мен 4udise2 Опитах се да намеря видеото някъде из нета на друго място, но и в един от зоо порталите нищо не стана. Там имаше доста постове дори се посочваше от къде да видят адреса на изрода и да се саморазправят с него. Да не би да са се събрали и да са го смачкали кретена и сега затова всичко да се е изпарило от нета 4udise2 Може да има нещо друго. Олееееееее, как се кефя ако всички тия дето се канеха са отишли и са го линчували. Щом жалостлив човек като мен изпитва такива чувства преставете си само колко омраза съм му насъбрала на гадното к*****е.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  baby_an Чет Ное 20, 2008 9:50 pm

Аз като знам,че имам зайче и като видях в сайта му как един питон се нахвърли на едно такова малко и сладко cryy iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Пон Дек 01, 2008 3:02 am

http://www.thepetitionsite.com/1/helpless-animals-beg-for-justice
Хората в България са ужасени от случая на крайно жестоко и садистично поведение на мъж, който отглежда змии и ги храни с живи котета и кучета. Неговото име е Евгени Андреев, но нарича себе си Евгени Аспидов – името идва от семейство Elapidae (на български Аспидови) змии.

Той лъже собствениците на домашните любимци, че осиновява малките кученца и котенца, като казва, че те са подарък за приятелката му и обещава добра грижа и любвеобилност. След като животното вече е в ръцете му, той се прибира и слага котенцето или кученцето в терариума, където змиите го умъртвяват чрез ухапване. След това, ако животното е прекалено голямо и змиите не могат да го погълнат наведнъж, той го разчленява.

Най-ужасяващо е удоволствието, което той изпитва от този акт. Андреев пее подигравателни песни със садистични текстове на животните, докато агонизират, заснема всичко това с камера и качва клипчетата в Интернет.

Собствените му думи го описват най-добре:
„Хей хора не се тревожете! Когато станат достатъчно големи (змиите), ще спра да ги храня с животни...след това ще започна да им давам хора ... хахаха”

„Ами колкото и да ти е гадно няма закони, които да защитават помярите, затова такива безмилостни изроди като мен щ
е ги избиваме тотално по най-различни жестоки начини. Немога да ти опиша колко ми е готино преди да убия някой бездомен пес да му гледам изпълнениете с ужас очи... това ми доставя наописуемо удоволствие! Ако законите бяха така и към вас (защитниците на бездомни кучета) щях и вас да ви избивам (не от омраза, а за удоволствие)”

ГРЕШИШ – ИМА закони, които защитават тези животни!

Помогнете ни да убедим българските власти, че този човек е престъпник. Максималното наказание за подобно престъпление е 1000 – 2000 лв – далеч по-ниско, отколкото е справедливото наказание според нас, а и никой досега не е бил обвинен. Нека той бъде първият! Настояваме за въвеждането и прилагането на ефективни промени в българския закон за Защита на Животните. Не позволявайте подобна жестокост да остане безнаказана!
Евгени Андреев-изрод мръсен 20081112mainwuckkdaar34eb2
Евгени Андреев-изрод мръсен 20081112clelrrwlzux3509kc6
Доколкото разбрах е избягал в Германия,понеже се изплашил,че ще го линучват. Twisted Evil
ДА ПУКНЕШ ДАНО ИЗРОД СКАПАН
iad iad iad

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Пон Дек 01, 2008 4:16 am

Ето и запис от самото предаване.
http://tv2.bg/shows/29#video-635
cryy cryy cryy

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  mal4o_vasil4o Сря Дек 03, 2008 11:08 pm

Да го обесят му е малко.Дано сам се изяде,от срам,направо не вярвам на очите си.И този човек се е крил досега и не е получил наказание?Ужасена съм от тази беззаконна държава no
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Чет Дек 04, 2008 7:38 pm

Той да се моли да не попадне на мен. Twisted Evil Никой няма да разбере къде е изчезнал,освен....змията му,но после и тя ще изчезне.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  baby_an Съб Дек 27, 2008 12:16 am

Олелеле,сега го гледах-разплаках се cryy Тоя наистина трябва да го оставят на змиите му,но неееее тия не са достатъчно гадни за него.Може малко кобри да го нахапят.Лелеее какви мъчения съм му измислила-само да ми падне boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  Roksana Нед Дек 28, 2008 4:36 pm

Заболя ме сърцето.tuga
Не ми побира главата, как може да има, толкова жестоки изроди в образ на човек.
Да го намерят и пуснат в стая пълна с отровни змии.
Не бих убила човек, но на този мисленно си представях, как бавно му тегля ножа през гръкляна.
Ще подпиша петицията, дано някак си помогне...защото това е Дявола! tuga
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  baby_an Пон Дек 29, 2008 8:50 am

Както винаги става в България-пошумя се малко и всичко утихна,а тоя изрод му се размина безнаказано iad iad iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  neli4ka Пон Дек 29, 2008 4:16 pm

Аз почти всеки ден се ровя в нета за новини и нищо.Само тук-таме има някой нов коментар. Crying or Very sad

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  baby_an Пон Дек 29, 2008 9:30 pm

Аз какво ти казах Нели,то тук с всичко е така iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  Haha Чет Окт 15, 2009 10:54 am

Хахахахахахахахахахаха!!!

Haha
Гост


Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty до хаха

Писане  ?? Съб Фев 05, 2011 1:07 pm

И ти да пукнеш заедно с него, урод недоносен. И да не си прави илюзии, че всички са го забравили. Свидна България привлича подобни изроди и вечно ще ги привлича. Има кой да го чака. И подобните му също.

??
Гост


Върнете се в началото Go down

Евгени Андреев-изрод мръсен Empty Re: Евгени Андреев-изрод мръсен

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите