nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Отново залят с киселина

+3
neli4ka
Sunny max
diva
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Отново залят с киселина Empty Отново залят с киселина

Писане  diva Пон Ное 24, 2008 5:14 pm

Днес сутринта Горна Оряховица беше огласяна от вой на линейки,помислих,че е катастрофа,защото идваха от Арбанаси,но бях потресена когато по обяд прочетох,че мъж е бил залят с киселина.Изтръпнах,защото в това малко,смотано градче със затихващи функции,където времето почти е спряло,където всички се познаваме и си знаем чалъмите,се случва нещо толкова жестоко и нечовешко.Защо трябва да посегнеш към киселината,няма ли други начини,други методи да си изкараш скапаната агресия,какво удовлетворение ще получиш като ослепиш един човек,като му отнемеш очите какво ще получиш?И всичко това,според интервюто на изгореният мъж за един кирлив 50квадратов магазин на измисления център на Горна.Потресена съм от факта,че все по-често и по-лесно се посяга към киселината cryy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  Sunny max Пон Ное 24, 2008 6:05 pm

Ужас, тия хора съвсем откачиха. Нямат ли капчица съвест ?!?!?
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  neli4ka Пон Ное 24, 2008 6:44 pm

А това е от вчера. cryy
Шеф на месокомбинат поръчал да залеят Петя Стаевска с киселина

Отново залят с киселина 0000061333-article


Димитър Пачеджиев, собственик на месокомбинат край столицата, бе обвинен като поръчител на нападението с киселина срещу Петя Минкова-Стаевска.

Мъжът е обвинен след разследване на антимафиоти и в събота е бил подведен под отговорност за причиняване на средна телесна повреда, а Софийската районна прокуратура (СРП) го е прибрала в ареста за 72 часа.

"Има задържан като поръчител на нападението, повдигнато му е обвинение", заяви говорителят на СРП Руси Алексиев, цитиран от „24 часа“.

Той отказа да коментира личността на обвиняемия и факти от разследването.

Според запознати с разследването мотивът за престъплението е по-скоро личен. Най-вероятно в понеделник ще бъде внесено искане в съда да наложи постоянно "задържане под стража" на обвиняемия.

"Слава богу, че са хванали поръчителя. Дано сега да не го пуснат от ареста. Надявам се да стигнат и до извършителя", коментира от болницата 33-годишната Стаевска.

На 12 ноември тя самата обяви от "Пирогов":

"Личен мотив стои зад нападението. По-скоро е някой нещастен и недоволен мъж".

На 10 ноември млад мъж с черно кожено яке причака съсобственичката на "Богдан мебел" пред един от представителните й магазини в София и лисна в лицето й изгарящата течност.

Нападателят още не е открит.

Дни след покушението при разпитите антимафиотите разбрали за близка приятелка на Стаевска - Анна, която наскоро се разделила с приятеля си - бизнесмена Димитър Пачеджиев.

След денонощна работа криминалистите стигнали до извода, че именно тази раздяла е мотивирала собственика на месокомбината да търси отмъщение.

Пачеджиев смятал според разследващите, че Стаевска е убедила любимата му да го изостави, и решил да й отмъсти.

Приятелката й Анна разказва, че с Димитър Пачаджиев били двойка девет месеца.
"В началото беше нормален човек, но после стана избухлив и ужасен. Заплашвал ме е, не можех да повярвам, че той е причинил това на Петя", каза Анна.

Всички са полудели.Деееба и нещастниците. boom boom boom

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 24, 2008 7:21 pm

Ужас направо. Това някаква извратена мода сред психарите ли е? От къде се навъдиха толкова много луди напоследък?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Пон Ное 24, 2008 10:37 pm

Направо да си умреш от ужас surditka какво е това нещо-да обезобразиш един човек за цял живот!Добре,че си нямам вземане даване с такива типове,ама като гледам то вече мода е станало-май вече и обикновените хора не са застраховани no
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  neli4ka Вто Ное 25, 2008 4:48 am

Ами има за жалост такива типове,които си казват"Ако не е моя няма да е на никой друг". boii

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Вто Ное 25, 2008 12:11 pm

Въпросната дама обидила поръчителя на заливането й ,нарекла го педал,смотаняк и засегнала размера на мъжкия му атрибут-имал малка пишка и това според него е достатъчно основателен повод да я обезобрази Shocked Луда и болна е тази държава и хората в нея са луди и болни ne4uvam Наскоро и аз отправих същите думи към един съфорумник,който се заяждаше с всички и познайте какво стана хакнаха форума,просто на другия ден го нямаше wavecry

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 25, 2008 2:59 pm

Дива, как е човека от Горна, който са заляли с киселина? Горна сигурно е потресена от случката. До колкото знам при вас е спокойно и рядко се случват сериозни инциденти. Може пък и да греша. То къде ли не става какво ли не.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Вто Ное 25, 2008 3:43 pm

Бонбон,Горна е едно село-всички се знаем,познавам и залетият и този,когото обвинява той,потресена съм,защото става дума за един скапан магазин Twisted Evil тъкмо за това говорихме с клиентки,че не може да се познае човека,обезобразен е и двете очи са изгорени,ужассс,страхувам се....Ей за това ми е кофти днес momi4e

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Вто Ное 25, 2008 3:48 pm

То това се превръща в някаква чудовищна мода 4udise2 Преди години,пред съседните входове си заливаха колите с киселина,защото някой им бил заел мястото Shocked
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  Roksana Сря Ное 26, 2008 1:29 am

Сега се замислих, че наистина може да се случи на всеки, след този материал.
http://kalendar.novatv.bg/news/id_1358574508

А, за мъжа по темата намерих това: - Пострадалият успял да види нападателя и заедно с още двама свидетели на инцидента го подгонил. Извършителят М.Г., на 32г, е задържан и отведен в районното управление. Пострадалият е бил закаран в Института "Пирогов" с леки изгаряния и по-късно освободен, без опасност за живота. Работата по случая продължава.
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Сря Ное 26, 2008 11:08 am

Рокси,този е друг мъж,залят с киселина тук в Горна Оряховица.Тази сутрин говорих с родителите на момчето,което обвиняват за поръчител,те естествено защитават детето си,не знам,работата е доста мътна,само едно-не пожелавам никога на никой родител това,което те преживяват

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 7:35 pm

Това е някакъв ужас,аз по скоро не пожелавам на никой да го залеят!Ще предпочета да умра,отколкото да съм обезобразена и сляпа за цял живот!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 26, 2008 9:52 pm

Бейби Ан, жаждата за живот на всеки е много голяма. Дори и на смъртен одър да си пак ще искаш да живееш. После от трудностите може да изпаднеш в състояние, че не ти се живее, но винаги човек се бори за живота си. Заложено е в нас. Мъката е голяма, болката, отчаянието.............Няма значение причината за деянието дали е маловажна или е нещо сериозно. Това е посегателство. Иска ми се да вярвам, че някой ден и в България ще има правосъдие и такива злодеи, отнели светлината на човек ще бъдат наказани. Каквото и да е наказанието, никога няма да е равна на нанесеното на човека, но удовлетворението, че има възмездие е поне малко утешение. Ей затова и да ме съди някой и да ме нарича родоотстъпничка, аз няма да се върна в Бг. Аман ти от държавата, която безнаказано оставя да се разхождат изроди. Или пък ако ги хване то ги пуска.
Обичам те България, но ти всеки ден ме разочароваш...............

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 11:25 pm

Напълно си права за държавата-най-много да те осъдят за нанасяне на средна телесна повреда boii А за жаждата за живот,аз мисля че не бих имала-всеки ще те гледа със съжаление,защото ще си изрод и вечно ще си сам.Аз не бих искала да живея така,но това си е мое мнение
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 27, 2008 9:11 am

Вече наистина взе да ми идва в повече..........
Заплашиха съдия Анелия Цветкова с киселина
27 ноември 2008 / News.dir.bg

Районната прокуратура във Варна образува дело срещу бизнесмена Стефан Стефанов за отправени заплахи срещу бившия председател на Варненския административен съд Анелия Цветкова.
По неофициална информация последната заплаха била отправена срещу Цветкова и децата й на 25 ноември, пише варненският “24 часа“, цитиран от БЛИЦ.
Била намерена бележка, в която пишело, че жертвата ще бъде залята с киселина. От районната прокуратура казаха, че има дело, но не потвърдиха, че е срещу Стефанов.
От началото на месеца Анелия Цветкова и синът й се охраняват от съдебна полиция, след като съдийката подаде официална жалба срещу бизнесмена за директни заплахи.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Чет Ное 27, 2008 9:12 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : првописна грешка)

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 12:01 pm

Ама найстина ще хвана гората metlata Ония двете мацки са поискали охрана,защото се чувствали застрашени от Печеджиев,макар че е в ареста,за Петя Стаевска и приятелката й става въпрос,че то трябва да поясняваме вече,защото тези психопатски изпълнения станаха ежедневие O, ne

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 12:09 pm

Ама то вече и от ареста могат да почъчаш всичко boii Все пак се слуша думата на този с парите boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 1:40 pm

Така е за жалост,който плаща яко е недосегаем,затова ми е много интересно как ще се развие случая в Горна,тъй като и двете страни са от паралиите на града Shocked

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:44 pm

Е то там вече ще стане сблъсък,най-много всичко да се потули,но ти ще ни държиш в течение нали taina
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty отново залят с киселина

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 1:54 pm

Ама разбира се Laughing то в този тих градец,в който нищо не се случва,това ще е темата сигурно 1-2 години Crying or Very sad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Пет Ное 28, 2008 1:21 am

Те скоро и по селата ще вземат да се заливат с каквото има падне boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  BONBOLINKA Пет Ное 28, 2008 5:01 pm

Не съм за подобно наказание, но ............
Иранец, залял жена с киселина, бе осъден на същото28 ноември 2008 / News.dir.bg
Болезнено ревнив иранец, който хвърлил киселина в лицето на любовницата си, в резултат на което тя ослепяла и станала неузнаваема, ще бъде ослепен с киселина.
Ревнивият 27-годишен Маджид признал пред съда, че през 2004 г. е обезобразил Аменах Бахраме, така че никой освен него да не я обича и да не се ожени за нея, пише вестник “Дейли мейл”, цитиран от БЛИЦ.
Решението за неговото наказание е било взето вчера от ирански съд, съгласно системата от закони “кизас” или "око за око, зъб за зъб". Аменах поискала от съда Маджид да бъде наказан с това, което е направил на нея, така че никога да не може да направи същото на друга жена. Маджид има право да обжалва присъдата, посочва изданието.
Убийството, изневярата, изнасилването, въоръженият грабеж, измяната и трафикът на наркотици се наказват в Иран със смърт след Ислямската революция от 1979 година.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  baby_an Пет Ное 28, 2008 6:26 pm

Да вземат и тук да го въведът този закон!!!Ще гласувам с 2 ръце
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  Sunny max Пет Ное 28, 2008 7:23 pm

Дам, крайно време е да върнат Крумовите закони, тогава ще стане интересно Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Отново залят с киселина Empty Re: Отново залят с киселина

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите