nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За или против пластичните операции сте?

3 posters

Go down

За или против пластичните операции сте?

За или против пластичните операции сте? Vote_lcap43%За или против пластичните операции сте? Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
За или против пластичните операции сте? Vote_lcap0%За или против пластичните операции сте? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
За или против пластичните операции сте? Vote_lcap57%За или против пластичните операции сте? Vote_rcap 57% 
[ 4 ]
 
Общо гласове : 7
 
 

За или против пластичните операции сте? Empty За или против пластичните операции сте?

Писане  neli4ka Чет Окт 09, 2008 7:07 pm

Ще ни бъде интересно какво е Вашето мнение по въпросът.
Аз лично съм за.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

За или против пластичните операции сте? Empty Re: За или против пластичните операции сте?

Писане  BONBOLINKA Съб Окт 11, 2008 6:11 pm

Аз съм за. Обаче ако са направени от професионалист и естетически са добре. Никак не ми харесват жените, чийто устни са с толкова много колаген или каквото и да е и са заприличали на патешки човки. Не ми харесват и ороооомни гърди. Харесвам големи гърди, ама някой си слагат толкова много силикон, че едвам го носят и на мен вече ми е грозна такава картинка. Не ми харесва и когато видя момиче с ринопластика, чийто носленце е било по- хубаво преди интервенцията, а след интервенцията е заприличало на прасе- касичка.
Ето малко снимки.
За или против пластичните операции сте? Jennifer+aniston+lips+pre За или против пластичните операции сте? Jennifer+aniston+lips+post
За или против пластичните операции сте? Victoria_beckham_before_plastic_surgery За или против пластичните операции сте? Victoria_beckham_breast_implants
За или против пластичните операции сте? Tara_reid_before_plastic_surgery За или против пластичните операции сте? Tara_reid_after_breast_augmentation За или против пластичните операции сте? Tara_reid_after_plastic_surgery За или против пластичните операции сте? Tara_reid_breast_implants
За или против пластичните операции сте? Fergie_before_plastic_surgery За или против пластичните операции сте? Fergie_plastic_surgery
За или против пластичните операции сте? Demi_noore_breast_implants За или против пластичните операции сте? Demi_moore_breast_implants1
За или против пластичните операции сте? Donatella%203%20sep05
За или против пластичните операции сте? Lindsay_ducklips За или против пластичните операции сте? J_garner_lips За или против пластичните операции сте? Christina_applegate_browlif За или против пластичните операции сте? Tori_all_boob_jobs

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За или против пластичните операции сте? Empty Re: За или против пластичните операции сте?

Писане  neli4ka Съб Окт 11, 2008 6:18 pm

Ужасни снимки. Shocked Shocked Shocked
А тая Донатела ми е била винаги адски противна. boi

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

За или против пластичните операции сте? Empty Re: За или против пластичните операции сте?

Писане  mal4o_vasil4o Съб Май 30, 2009 7:54 pm

Ако е необходимо,защо не?Стига да е в нормални количества и съобразено с съответните черти на човека,който се подлага.Аз например бих искала малко по-големи гърди и една липосукция на корем,задни части и ''паласки''(това отстрани на корема,незнам каксе казва точно)
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За или против пластичните операции сте? Empty Re: За или против пластичните операции сте?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите