nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шев и кройка

+3
BONBOLINKA
neli4ka
Sunny max
7 posters

Go down

Шев и кройка Empty Шев и кройка

Писане  Sunny max Пон Яну 19, 2009 9:52 pm

Реших да направя нова тема, тъкмо ако някой има разни въпроси да ги задава тук. Та това са моите модели, поне тази част, от тях които успях да ушия до момента и да снимам с личния си фотомодел smileee

Това е, т.нар. легло, много е удобно
Шев и кройка O633679977206718750

Това е пирамидата
Шев и кройка O633679977801718750

Това е големия пуф, на който спокойно се помещаваме двете с Натали
Шев и кройка O633679979990625000
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  neli4ka Вто Яну 20, 2009 6:56 pm

Много са готини.Като каза "личния си фотомодел" си помислих за Макс. Laughing Коя е сладураната?

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  BONBOLINKA Вто Яну 20, 2009 10:15 pm

Съни, очарована съм!!!! bravo1 bravo1 bravo1 И всичкото това си го измаисторила ти Shocked Страхотни са ти пуфовете. Много ми харесаха. Последния ми се струва, че ако легна в него и никой не може да ме изкара от там. macka Ще се излежавам с кеф ........Малко нескромно ама в леглото ако легнат двама при малко повече гимнастика няма ли да потъват и да се клатушкат насам- натам Laughing Това беше шега. Сигурно ще е готино да си имаме с моя едно такова легълце boiii
Натали е много симпатична и заедно с Максо могат да ти станат рекламни лица на пуфовете. Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Сря Яну 21, 2009 12:00 am

Нелка, Натали е дъщеря на моя приятелка, те взеха дъщерята на Макси, много е фотогенично детето.

Бонбон, мога да ти кажа, че изобщо не пречи на гимнастиките, даже придава допълнително очарование. Ти ако решиш да си правиш такова нещо, първо пиши, защото половината от написаното в инструкциите за плат и кройка, не съвпада.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  BONBOLINKA Чет Яну 22, 2009 10:17 am

ОООООООО, Съни, аз наистина съм решила да си направя поне един пуф. Заребих и една приятелка. Тя има шевна машина и каза, че и брезент ако трябва може да шие на неяLaughing Аз машина нямам та ще се кооперирам с нея. Само, че ще е на малко по- късен етап. Аз мисля като го ушия да си го изкарвам на терасата и да се кефя препичайки се на слънчице лятото.
Прочетох за платовете и пълнежите. Какво е най- добре да си взема?


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Чет Яну 22, 2009 10:17 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Правописна грешка)

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Чет Яну 22, 2009 1:00 pm

За големия пуф, за външния калъф, ти трябва 4 метра плат при ширина 1.40м /в статията пише друго, ама не им вярвай/, като плата си е по твой избор, обичайно е дамаска, изкуствена кожа, еко кожа, ако е за навън и ще го мокри вода може и някакъв промазан плат да вземеш.. Плат за вътрешен калъф, като вътрешния калъф няма нужда да ти е с цип, като го напълниш и шиеш на машината, за вътрешния калъф може да ползваш и атари чаршафи, ако имаш такива. За пълнеж каквото си прецениш но или пенополистирол или силиконов пух на гранули.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  drumata Нед Фев 01, 2009 6:15 pm

Къде ги четохте и кроихте тези работи и колко пари ги докарвате, ако не е тайна, че аз съм намислила нещо като това да слагам в хола, ама май до шезлонг ми спря фантазията, а това би било перфектно!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Пон Фев 02, 2009 10:12 am

Друмата, кройките съм вадила от нета. Всичко сама си проучвах. Ако имаш някакви конкретни въпроси пиши и ще ти отговоря. Големия пуф, който е като ябълка излиза като себестойност около 160лв. Като, ако намериш преоценена дамаска, може и по-евтино да ти излезне, също така за вътрешния калъф може да използваш стари чаршафи.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  mal4o_vasil4o Сря Фев 04, 2009 12:39 pm

Съни,доскоро не бях сядала на пуф,но тези дни имах възможност-страшно е удобно.Евала ти за това,което можеш-доста си сръчна.Иска се търпение,здрава ръка на машината,а и нерви заминават сигурно.Аз не ставам за шивачка.Единственото,което правя с иглата е не да шия това,което трябва,а да си бучкам по пръстите,много съм зле.А само как бих искала и ние с милото да се излягаме на такива пуфчета cryy
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Чет Фев 05, 2009 9:21 am

Да ти кажа чесстно mal4o_vasil4o нерви не хабя, доставя ми удоволствие. В началото ми беше само хоби, ама сега реших да го направя и постоянна работа, като освен пуфове да правя и легла и дрешки за домашни любимци. Един пуф го шия за по-малко от един ден, но сега се занимавам с моделите за легла. Като освен Макс имам и персийска котка, които с голямо удоволствие изпробват произведенията Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Чет Фев 05, 2009 9:33 am

Ето ми и последното произведение, само че е предназначено за една дама-ротвайлер. Макс в случая е в ролята на много фотогеничен модел smileee
Шев и кройка O633694230229221250

Шев и кройка O633694230341408750
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Пет Апр 17, 2009 5:10 pm

Ето ми поредното творение, дето ми отиде толкова много време да измъдря кройката, но вече всичко е ушито.
Шев и кройка O633755791137383750
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  таня Съб Апр 25, 2009 2:08 pm

Супер са пуфофете... Представям си колко са и удобни ... Embarassed
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sunny max Сря Апр 29, 2009 9:27 am

Много, само дето нямам място и нас да ушия един Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  MrChurolyanov Вто Фев 04, 2014 5:26 pm

Здравейте! Много ми хареса пуф-а тип "ябълка". Дали ще е възможно да ми дадете някаква кройка?

MrChurolyanov

Брой мнения : 1
Registration date : 04.02.2014

Върнете се в началото Go down

Шев и кройка Empty Re: Шев и кройка

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите