nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Екскурзия

4 posters

Go down

Екскурзия Empty Екскурзия

Писане  drumata Чет Мар 19, 2009 8:38 pm

За всички, които не се интересуват от темата "Изневяра" обяснявам:
От темата за интересни преживявания неусетно преминахме на тема места за такива и ... установих, че има професионалисти в областта на туризма, които могат да са от полза при намирането и оползотворяването на места за почивка. Докато си пишех какво бих правила в хотел ми хрумна, че ще ми е скучно самичка и реших да поканя всички от форума, които са в настроение и имат желание да се разходим някой почивен ден - екскурзийка. Понеже главната агитка във форума е от Варна или от София споменах като удовлетворяваща и двете страни дестинация Габрово.
Baby_an, Sunny_max, diva, Mal4o_Vasil4o са за!
Sunny_max е проверила кръчмичките, аз проверих, че има удобни влакове и начесто до там, остава да изберем хотел и уточним дата.
Давайте идеи и предложения

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Екскурзия Empty Re: Екскурзия

Писане  mal4o_vasil4o Пет Мар 20, 2009 11:09 am

Аз съм сагласна,и Етъра е на близо,има какво да се види.Още повече ако е по-топличко ще мога да взема и детето с мен-ще му е забавно.А и сега с тази детска градина почти не го виждам,имам само събота и неделя,а някой път баба му и дядо му ги водят децата на разходка.Много ми е тъжно,че по цял ден съм сама и затова се надявам да е топличко и да мога хем да ви видя,хем да съм с него
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Екскурзия Empty Re: Екскурзия

Писане  baby_an Пет Мар 20, 2009 2:38 pm

Само да се оправя малко с паричките и да се затопли ще разузная и цените на хотелите и отивамееее
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Екскурзия Empty Re: Екскурзия

Писане  BONBOLINKA Пет Мар 20, 2009 7:14 pm

Момичета, много хубаво сте го замислили. Искам да се снимате много и да пуснете снимки от събитието.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Екскурзия Empty Re: Екскурзия

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите