nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Курбан

5 posters

Go down

Курбан Empty Курбан

Писане  neli4ka Чет Апр 16, 2009 1:40 pm

Преди две години на тази дата влезнах в болница за една проста операция на далака.Имах кисти.
На следващия ден след първата операция направих перитонит,но лекаря ме държа 6 дни така,въпреки,че знаеше,че първите 4 часа са критични.По време на подготовката за операцията получих блокаж на белите дробове и спрях да дишам.Наложи се да ми счупят ребро за да си поема въздух.След това са последвали още 4 перитонита и съответно 4 операции,които не помня,защото бях в кома 35 дни.Събудих се с дебела тръба в устата и сумати машинарии около мен.Изплаших се при вида на майка. Shocked Косата и беше бая побеляла.Плачеше от щастие,че съм се събудила.С жестове поисках лист и химикалка,да да напиша,каквото мисля,но се оказа,че не можех и да пиша.Нямах сили.При всеки опит да си вдигна ръката тя падаше. Crying or Very sad Мускулите ми бяха атрофирали и на ръцете и на краката. Crying or Very sad Лежах в болницата 3 месеца без "доктора" да прави нещо за мен.Имах 8 дренажа на корема.Махнаха ми катетера и почнах на памперси. Embarassed При всеки въпрос към "доктора-"Кога ще мога да пия вода,кога ще мога да се храня,кога ще излезна от болницата? ми отговаряше с "Само Аллах знае" Twisted Evil Една от сетрите ми каза да се махам по най-бързия начин от там,но така или иначе вече бях говорила с моя за да ме преместят в друга болница.По време на престоя ми в първата болница освен първата операция и 4-те перитоните направих и токсичен сепсис и анемия.Знаете,че един на 1 милион остават живи при токсичен сепсис.Късмет.когато почнах анемията никий не ми обърна внимание.Моя ме намерил бяла,като платно,със посиняла уста.Веднага е вдигнал скандал и за 5 мин.съм била в реанимацията.Мнаго съм благодарна на персонала там.Казали са,че ако не е бил приятеля ми след 10 мин.нямало да съм между живите с температура 31-32 градуса.Преместиха ме в друга болница.Лекарите,като ми видях корема се шашнаха. Shocked Там лежах още 4 месеца и последваха още 2 операции.Понеже бях останала с метър черва ми сложиха изкуствени.Три месеца бях с илестомия)на БГ забравих как се казва).Таа,7 месеца не бях пила вода и не бях яла нищо.Правеха ми масажи и се учех да ходя,като бебетата.След 7-мия месец почнах да се храня и да пия вода.Няма да забравя колко бях щастлива. wow Ходенето ми беше много трудно и бързо се уморявах. Crying or Very sad За месеците прекарани там свалих 36 кг.,които за съжаление към днешна дата си върнах. Twisted Evil
По този случай искам да Ви почерпя за мое здраве,макар и виртуално.
Курбан Pic_159_bg
Курбан Skara
Курбан Olovieh
Курбан 003464123
Курбан Bier-3
Курбан Wiski
Курбан Baklava
Курбан 004263392
НАЗДРАВЕ

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty Re: Курбан

Писане  Kapris Пет Апр 17, 2009 7:53 am

Налката ми ,нека Господ здраве да ти дава и сбъдване на мечтите ти!Амин!Целувам те и те прегръщам много!

Курбан Four-leaved_clover2
Kapris
Kapris

Брой мнения : 21
Age : 66
Registration date : 28.10.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty курбан

Писане  diva Пет Апр 17, 2009 9:20 am

Нелка,миличка,ти си герой,Господ те обича kissyou След всичко,което си преживяла и си оцеляла заслужаваш единствено ЩАСТИЕ.Значи ето от къде идвало философското ти разбиране за живота,защото винаги съм те усещала като човек,стоящ над дребнотемията kissyou Бъди здрава и усмихната,ти можеш да оцениш каква радост е този божи дар kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty Re: Курбан

Писане  Sunny max Пет Апр 17, 2009 5:05 pm

Да си здрава, много щастлива и повече да не ти се случват такива ужасни неща.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty Re: Курбан

Писане  baby_an Съб Апр 18, 2009 8:58 am

Спомням си за тези твои неволи Неличка.Дано Господ не позволява да ти се случват подобни лоши неща!!!Бъди жива,здрава и много щастлива!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty Re: Курбан

Писане  neli4ka Съб Апр 18, 2009 4:58 pm

Много Ви благодаря за хубавите думи. roza1

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Курбан Empty Re: Курбан

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите