nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kak se pravi noktoplastika

Go down

Kak se pravi noktoplastika Empty Kak se pravi noktoplastika

Писане  koteto__f Пон Сеп 27, 2010 10:38 pm

Zdraveite iskam da vi popitam ne6to,blagodarq predvaritelno.Edna priqtelka iskara kursa za noktoplastika sega si vze konplekt na"Emmi nail",obache imame problem,kogato mi napravi noktoplastika s uduljiteli na 2 riq 3 tiq den pochvat da mi se otlepqt,ima vuzduh i kato go otcheknesh moje i celiq nokut da go otlepi6,vuobshte ne se e sceplilo s nokutq,pitahme na razli4ni mesta edin kazva slagaite po-malko omaslitel,drug kazva purviq sloi slojete malko i go vtriite dobre,vsi4ko napravihme i neznam kude greshim,v pileneto li e problema neznam.Ako nqkoi moje da mi dade suvet she mu buda mnogo blagodarna.

koteto__f

Брой мнения : 2
Registration date : 27.09.2010

Върнете се в началото Go down

Kak se pravi noktoplastika Empty Re: Kak se pravi noktoplastika

Писане  koteto__f Пон Сеп 27, 2010 11:00 pm

koteto__f написа:Zdraveite iskam da vi popitam ne6to,blagodarq predvaritelno.Edna priqtelka iskara kursa za noktoplastika sega si vze konplekt na"Emmi nail",obache imame problem,kogato mi napravi noktoplastika s gel na 2 riq 3 tiq den pochvat da mi se otlepqt,ima vuzduh i kato go otcheknesh moje i celiq nokut da go otlepi6,vuobshte ne se e sceplilo s nokutq,pitahme na razli4ni mesta edin kazva slagaite po-malko omaslitel,drug kazva purviq sloi slojete malko i go vtriite dobre,vsi4ko napravihme i neznam kude greshim,v pileneto li e problema neznam.Ako nqkoi moje da mi dade suvet she mu buda mnogo blagodarna.

koteto__f

Брой мнения : 2
Registration date : 27.09.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите