nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Курсове за маникюр и педикюр?

Go down

Курсове за маникюр и педикюр? Empty Курсове за маникюр и педикюр?

Писане  Silvia_Kalcheva Пет Юли 22, 2011 2:56 pm

Здравейте момичета!
Предварително се извинявам, ако тази тема вече съществува, но съм нова и все още неориентирана, затова ще се радвам много ако ми дадете някои друг съвет и насоки. Smile
Маникюрството отдавна ми е голяма старст и хоби, но вече съм решила да се занимавам с това по-професионално.Искам да изкарам курс за маникюр, педикюр и ноктопластика с гел/акрил.Аз съм от Стара Загора и за жалост не мога да карам курсовете в друг град, тъй като все още съм студентка и имам задължения и отговорности като такава. До този момен все още набирам информация и проучвам възможностите.Ще се радвам, ако и вие ми предложите нещо или ме посъветвате. До момента имам следния избор: курсове във салон Чар М- Стар Нейлз България и частно лице (маникюристка), която провежда курсове и издава сертификати. Искам да знам, къде ще получа най-добро обучение и къде ще натрупам най-много опит и знания, и до колко сертификатът който ще ми бъде издаден е валиден и достоверен. Благодаря ви предварително!


Много съм се надъхала и съм крайно любопитна за всичко около маникюра, техники, методи всичко, затова имам още куп въпроси и се надявам да срещна тук сродни души, така че моля помагайте. Благодаря ви още веднъж!

Silvia_Kalcheva

Брой мнения : 2
Registration date : 22.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите