nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жена спаси нападнат от акула плувец

4 posters

Go down

Жена спаси нападнат от акула плувец Empty Жена спаси нападнат от акула плувец

Писане  BONBOLINKA Нед Окт 12, 2008 10:35 am

Жена спаси нападнат от акула плувец
37-годишна жена се притече на помощ на мъж, нападнат от акула на плаж в западна Австралия и успя да спаси живота му, съобщава неделният австралийски печат.
Екшънът се разиграл на плажа на Мидълтън Бийч, провинция Западна Австралия, където жената пристигнала рано сутринта. Чувайки, че се вика за помощ, тя веднага се хвърлила във водата. „Не се замислих, послушах инстинкта си, казах си, че непременно трябва да ида“, цитира местният „Сънди Телеграф“ думите на учителката Джоан Лукас. Плувецът Джейсън Къл бил нападнат от четириметрова бяла акула, която разкъсала крака му. Джоан Лукас успяла да го извади на брега. Пострадалият е опериран и състоянието му е стабилно. Плажът в Мидълтън Бийч незабавно е бил затворен, за да могат спасителните екипи да прогонят в открито море, приближилите се до брега три бели акули.

БГНЕС

Определено ако аз се бях хвърлила да спасявам горкия човечец, акулата щеше да изяде и двама ни какъвто съм карък. Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жена спаси нападнат от акула плувец Empty Re: Жена спаси нападнат от акула плувец

Писане  neli4ka Нед Окт 12, 2008 1:28 pm

То,Бонбилинке същото важи и за мен. Laughing

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жена спаси нападнат от акула плувец Empty Re: Жена спаси нападнат от акула плувец

Писане  Roksana Нед Окт 12, 2008 10:34 pm

И аз бих помогнала без да се замисля. В такъв момент, мислиш за живота на другия...макар и непознат.
Страшно е...
Аз също съм голям карък, но Нели ме бие по каръщина... Laughing
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Жена спаси нападнат от акула плувец Empty Re: Жена спаси нападнат от акула плувец

Писане  baby_an Сря Ное 05, 2008 1:50 am

Чакайте да ви обясня Very Happy Аз много се интересувам на тази тема и мога да ви кажа със сигурност,че заплахата за човек,който се притича на помощ е почти никаква.Акулите са устроени така,че нападат жертвите си-захапват и след това се отдалечават изчаквайки жертвата да се омаломощи.Същевременно са снабдени с "Ампули на Лоренцини" разполжени по диагонал на цялото тяло-от носа до опашката,които могат да открият жертвата и в абсолютен мрак.Така че даже и да се окажете точно до изпадналия в беда,акулата ще се върне при този,когото е нападнала
Ох като си помисля,че моето момченце първо беше в ЮАР,а сега пътува за Австралия ми настръхва косата.забраних му да стъпва на плажовете там и добре,че не стоят много в пристанищата,че ще вземе да се изкуши,а това са зоните с най-много регистрирани нападения на акули в света
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Жена спаси нападнат от акула плувец Empty Re: Жена спаси нападнат от акула плувец

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите