nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

4 posters

Go down

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди Empty Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

Писане  BONBOLINKA Нед Окт 12, 2008 4:39 pm

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди
Колко пъти си се чудила каква е идеалната жена, а? Ако вярваш на мъжките списания, важна е само обиколката. Не на прасците или на талията, а на гърдите, разбира се. Другото няма голямо значение. Евентуално устните ти може да са по-плътни, така, за разкош. Толкова.
Според женските списания тя е успяла дама със собствена кариера и сериозни финансови постъпления. Как изглежда обикновено е без значение, защото се предполага, че може да си позволи всякакви козметични, и не само, глезотии. В рекламите пък божествената жена е висока 180 сантиметра, вкарва се в дрехи размер 38 и готви перфектна вечеря за 5 минути. А, и се справя успешно с всичките си задължения на съблазнителка, майка и домакиня и така.
Мъжете в реалния живот обаче имат собствено мнение по въпроса с най-прекрасната нежна половинка на света. И то съвсем не е толкова модерно, колкото на теб ти се иска. 66 хиляди представители на мъжкото съсловие са участвали в проучване, което много точно отразява предпочитанията им. Те били подбрани сред регистрираните потребители на голям международен сайт за запознанства. На всички участници задали широк спектър от въпроси, за да се изяснят критериите им за идеалната жена. Колкото и да ти се струва, че мъжете нямат супер ясни изисквания, не е така. Пък и това, че са готови да си легнат с която и да е, си е чиста проба мит, гарантираме.
Силният пол мечтае за блондинка със сини очи, която е висока 170 сантиметра и е „професионалистка“ в леглото. Освен това не трябва да печели твърде много. Разбира се, бюстът е от първостепенно значение – колкото по-голям, толкова по-съвършена е Тя. Сигурни сме, че това ти е ясно.
tialoto.bg

Уф, че съм неактуална Laughing Очите ми кестеняви, косата ми гарваново черна..........на височина и бюст го докарвам Laughing . Да взема да се изруся и да сложа едни цветни лещи Laughing Laughing Laughing Аз преди време си слагах зелени пъстри лещи и сини от време на време, но никога не съм се изрусявала. Не е късно да пробвам. И туку виж съм станала блян и мечта за мъжете Laughing Laughing LaughingТо и аз искам мъжете да са само високи, супер добре сложени, брюнети, ама с такива само си плакна очите от време на време. Доста други качества ще им трябват за да направя статистика "Идеалния мъж"

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди Empty Re: Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

Писане  apoklistika Нед Окт 12, 2008 4:45 pm

Сакън, не се изрусявай fun Аз направих преди време такъв злополучен опит, черното (и червеното) са голяма краста, нямат махане. Аз се бях докарала като светла оранжева тиква у главата, бяха ми се събрали повече от 8 часа с всякакви химии по косището само за два дни. На края на втория ден, ако щеш ми вярвай, буквално ми излизаше пушек от главата. Естествено с отмиването ми падна и половината коса Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди Empty Re: Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

Писане  Sunny max Вто Окт 28, 2008 11:39 am

Ами аз отговарям само за височината и сините очи Laughing Ама ми е все тая. По принцип съм свелокестенява, по собствен избор съм червена. Веднъж се бях боядисала руса и установих, че русото дори и изкуствено води до затъпяване. Затова предпочитам да съм си червена Laughing


Последната промяна е направена от Sunny max на Чет Ное 06, 2008 10:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди Empty Re: Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

Писане  baby_an Чет Ное 06, 2008 8:41 pm

Аз пък направо съм коренна противоположност tctc Ниска съм,с черна коса,синьо-зелени очи,ужасно малки гърди,абеее не съм никакъв идеал за жена-пос коро още съм като детенце Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди Empty Re: Идеалната жена: Блондинка със сини очи и големи гърди

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите