nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обичате ли да готвите?

+12
Kapris
Блонди
Sunny max
diva
tina_08
krissitooo
stelenceto
sasy
apoklistika
Roksana
BONBOLINKA
neli4ka
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Обичате ли да готвите?

Обичате ли да готвите? Vote_lcap17%Обичате ли да готвите? Vote_rcap 17% 
[ 3 ]
Обичате ли да готвите? Vote_lcap11%Обичате ли да готвите? Vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Обичате ли да готвите? Vote_lcap6%Обичате ли да готвите? Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Обичате ли да готвите? Vote_lcap22%Обичате ли да готвите? Vote_rcap 22% 
[ 4 ]
Обичате ли да готвите? Vote_lcap44%Обичате ли да готвите? Vote_rcap 44% 
[ 8 ]
 
Общо гласове : 18
 
 

Обичате ли да готвите? Empty Обичате ли да готвите?

Писане  neli4ka Пон Окт 13, 2008 7:33 pm

Аз обожавам.
А Вие?

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  BONBOLINKA Пон Окт 13, 2008 8:56 pm

Обожавам да готвя. Винаги съм искала огромна кухня в която да се вихря, ама във всяка квартира до сега е била все по- голяма, а на мен пак ми се е виждала малка. Голяма съм лакомия. Заплесвам се като започна да готвя. Мъжа ми все казва, че като си поканим гости ( разбирайте двама- трима човека) аз готвя като за един взвод Laughing Обичам да има много различни неща по малко- няколко вида салати, няколко вида предястия, няколко основни и т.н.( Лелееее, то верно като се замисля много готвя Laughing Laughing ) Обичам да експриментирам и да преиначавам рецептите по мой вкус. Обичам да декорирам всичко. Може да е само с една розичка от доматче или стръкче магданоз, но задължително трябва да има нещичко. Най- странното е, че не се справям с полуфабрикати. Мога само да метна пица във фурната. Иначе разни готови пюрета, разни неща от пакетчета хич не ги докарвам. Или ще ги препържа, или ще ги направя я много гъсти, я много редки като супа.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Roksana Пон Окт 13, 2008 9:22 pm

Защото се налага.
Нямам желание, нямам стимул...поради други причини.
За в бъдеще се надявам да се променят нещата.
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Пон Окт 13, 2008 9:22 pm

И аз обожавам да готвя. И то все ексцентрични неща, а моя мъж един традиционен... изприщва се като започна да експериментирам fun Много голям проблем ми е, щото аз съм луда на тема подправки, а на него всичко ми смърди- освен сол и черен пипер, всичко друго за него е изгъзици Laughing Та не само, че готвя по много, ами и все за двамата отделно Laughing
Бонболника, като каза декорации, разгледай на тая мацка снимките- аз я наричам кухненска богиня Laughing http://www.flickr.com/photos/28757974@N00/ под почти всички снимки има и линк към рецептата. Последно от 2 седмици съм заседнала на един неин ябълков кейк със зехтин- най- прекрасния ябълков кейк, който някога съм опитвала glad

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 10:23 am

Красота. Аз като видя такива вкусотийки и така украсени и подредени мога да отнеса после часове за да се пробвам да направя същото макар невинаги да се получава. Аз си аднах страницата ама аднах и http://www.latartinegourmande.com/recipe-index/ да мога по лесно да търся рецепти по категории ( дали с месо, дали постно, дали нещо сладко, макар че със сладките хич не ме бива). Аз нямам много снимки с неща който съм готвила. Имам няколко. Ето две снимчици.

Обичате ли да готвите? 007163454 Обичате ли да готвите? 007319843

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 10:32 am

Ахаха, втората снимка я разпознах от бг мамата Laughing И ако знаеш колко време й се чудих, как тъй аджеба чиниите са боядисани половината лилаво, точно там, където минава и лилавото на масата funn и чак след 3 дни чудене се осъзнах, че чиниите са стъклени и просто лилавото се вижда отдолу fun
П.п. Каква ти е масата на първата снимка- прилича ми на нещо като състарено дърво, точно такава маса искам да си намеря ok

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 10:46 am

Ужасссссссссссссссссссссссссссс. Никога не съм ги пускала в бг мамата. Някой ми е взел снимките. Бях ги пуснала в един съвсем друг форум, който нищо общо няма с бг мамата. Бясна съм. Сигурно дори незнаят какво съм сготвила даже Laughing Масата е лилава и бях сложила две подложки и затова прозира тук таме лилавото през прозрачните чинии. А другата маса е на терасата. Състарено дърво и две плочи наподобяващи мрамор. Ужасно тежка.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 10:53 am

Хм, сега се замислих да не съм объркала аз форума, щото доста форуми обикалям... май е възможно аз да съм в грешка, защото си спомням, че този, който беше пуснал снимката, беше обяснявал и кое какво е, май аз съм в грешка, ама ще се опитам да се сетя къде го гледах :scratch:
П.п. Снимай, ако не ти е проблем дървената маса, предполагам, че няма да намеря точно такава, обаче със снимката ще търся евентуално дърводелец да ми направи нещо подобно, страхотна е!

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 11:00 am

Да, във другия форум бях написала какво има на масата. Обичам такива неща да готвя. Пролетни рулца, индийска самуса, два вида пиле на късчета ( в различни сосове), панирани рачета и панирани лучени кръгчета, както и любимото ми напоследък суши.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 11:07 am

Сигурно значи твой пост съм чела Laughing
Сушито и на мен ми е любимо, обичам сурова риба, въобще всякакво сурово месо, това е една друга точка, по която не можем да се разберем с моя мъж- като ме види да си редя с любов карпачо и лошо му става Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  neli4ka Вто Окт 14, 2008 12:16 pm

Айде не се чудете. Laughing Апо в другия форум в темата "Какво Ви се яде в момента"? бях пуснала снимката.После някой ме попита какво е еди какво си и кога съм успяла да приготвя всичко това.Попитах Бонболинка кое какво е и я цитирах после.Момент да го изровя и копирам.
уоууууууу Нелич!!!!!!!!!!не си спомням от кога не ми се е дояждало!!!! тая вечер, май ще вечерям!!
Нели, всичко това кога успя да го приготвиш!?! Shocked
А с какво са пълнени тези дебели пурички и какво е това в кръглите, по-дълбоки купи?

Nelichka написа:Ааа,не съм аз.Само постнах снимката какво ми се папа.Момент да питам готвачката какво е това на масата. Laughing
Освен сушито и полуфабрикатите калмари , на масата има още пиле в сладко кисел сос, пиле със манго-чътни сос, индийска самуса (това което прилича на триъгълни малки банички), панирани рачешки щипки (само месото и малки щипчици са забодени в средата за да се хващат по лесно. Има ги и на полуфабрикат) и пролетни рулца ама ме мързеше да ги пържа и само направих пълнежа, потопих оризовите кори във топла вода и после поставих пълнежа и ги навих на рулца. Звучи сложно ама всичкото е много лесно за изпълнение.
Ето и отговора.
Не се мъчете повече с "чуденки".

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 12:21 pm

Пффф, голяма съм шматка, вярно fun
Май трябва да почна да пия нещо за мозъка, определено имам бели петна sladurana

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  sasy Вто Окт 14, 2008 12:55 pm

.Готвя,защото ми се налага
sasy
sasy

Брой мнения : 25
Age : 35
Registration date : 14.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  neli4ka Вто Окт 14, 2008 12:58 pm

apoklistika написа:Пффф, голяма съм шматка, вярно fun
Май трябва да почна да пия нещо за мозъка, определено имам бели петна sladurana
И аз мисля да почна да пия Гинкоприм,че много съм почнала да забравям. funn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 1:00 pm

Отпиши го гинкото, аз пих бая време и имам чувството, че от него ми се увеличиха белите петна, няква химия требе Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  stelenceto Вто Окт 14, 2008 5:48 pm

ауу колко много вкусотийкииии ммм супер wub
оф аз хич не мога да готвя.. знам само няколко основни ястия, колкото да не умре народа от глад, ако се наложи да влизам в действие haha добре, че е мамчето :iz4erviavane: kisss
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  krissitooo Вто Окт 14, 2008 8:11 pm

Обичам да готвя,но чак пък да обожавам е пресилено казано Laughing Имам моменти в които дори не ми се мисли за готвене,но понякога ме хваща музата и започвам да готвя (тогава мама е много доволна) Laughing
krissitooo
krissitooo

Брой мнения : 38
Registration date : 12.10.2008

http://bg.fotoalbum.eu/krissitooo

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  tina_08 Вто Окт 14, 2008 8:15 pm

Крисито, на колко годинки си?
tina_08
tina_08

Брой мнения : 34
Age : 50
Местожителство : София
Registration date : 12.10.2008

http://zoom.bg/artnail-tina08

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  krissitooo Вто Окт 14, 2008 8:23 pm

Тина в представяне съм писала. На 17(и половина Laughing ) съм. ammm


Последната промяна е направена от krissitooo на Нед Окт 19, 2008 1:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
krissitooo
krissitooo

Брой мнения : 38
Registration date : 12.10.2008

http://bg.fotoalbum.eu/krissitooo

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 8:37 pm

Неличка, чувствам се поласкана Laughing Ти си моето рекламно лице. Радвам се, че са ти харесали вкусотийките ми. Ако някой друг беше копнал снимката щеше да ме е яд, ама теб те обичкам така, че каквото ти хареса направено от мен е и твое. А и незабрявай, че съм те поканила един ден да ми дойдеш на гости и да ти приготвя всичките тия нещица kef kef kef

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty оби4ате ли да готвите

Писане  diva Съб Окт 18, 2008 3:49 pm

Обожавам да готвя,Бонболинка,най-оби4ам така да ми е фрашкана масата със сто 4инии и сто манджи/като на снимките ти/знам 4е не може да се изяде,но ми рааадва окото kef Много си играя да украсявам и правя разни фигурки/прасенца,пиленца,жабки от яйца/Старая се и на дъщеря си да вменя,4е всяка храна трябва да доставя удоволствие първо на о4енцата и после на тумба4ето ihu И винаги се захващам с нещо сложно като изпълнение,когато имам най-малко време и така ми излиза душата,оба4е винаги го правя.Нещо със сладките работи и мен не ме бива баш surditka ,ама няма и много желание.Абе,как се намерихме все готини девойки тука,направо се кефя колко сродни души намерих radost radost radost

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Sunny max Вто Окт 28, 2008 12:33 pm

Обожавам да готвя и да експериментирам, рядко правя нещо както е по рецептата /освен сладкиши/. Прочитам няколко рецепти и си сглобя някаква моя си. За жалост нямам много време за готвене, а и живеем с родителите на моя приятел. Майка му стои по цял ден в къщи и само готви.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Блонди Пон Ное 03, 2008 12:18 pm

Обожавам и аз. Допреди една година не можех изобщо, сега се справям задоволително добре. Smile Почивам си така, успокоява ме, доставя ми истинско удоволствие. Опитвам често нови неща. Привлича ме изисканата кухня, екзотичните неща и хубавата аранжировка, с която засега не се справям Laughing
Блонди
Блонди

Брой мнения : 3
Registration date : 21.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Kapris Пон Ное 03, 2008 12:41 pm

Блонди написа:Обожавам и аз. Допреди една година не можех изобщо, сега се справям задоволително добре. Smile Почивам си така, успокоява ме, доставя ми истинско удоволствие. Опитвам често нови неща. Привлича ме изисканата кухня, екзотичните неща и хубавата аранжировка, с която засега не се справям Laughing
Ааа, Блонди много скромно го даваш!Я дай линка с любимите ти рецепти.
Kapris
Kapris

Брой мнения : 21
Age : 66
Registration date : 28.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Блонди Пон Ное 03, 2008 12:52 pm

Kapris написа:Ааа, Блонди много скромно го даваш!Я дай линка с любимите ти рецепти.

buket Сложих го в подписа, но нещо не излиза ammm
Блонди
Блонди

Брой мнения : 3
Registration date : 21.10.2008

Върнете се в началото Go down

Обичате ли да готвите? Empty Re: Обичате ли да готвите?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите