nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алкохол- интерестни статии и коментари

+3
neli4ka
apoklistika
BONBOLINKA
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 9:02 am

Каква зодия сте според алкохолния зодиак?

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).
Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия",но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав,а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия, и професора, където трябва: първия в краката, втория в главата.

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).
Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка… Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой…"! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.

Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).
Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети, защото - както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).
Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед. Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност. Мъжът-Уиски не пада по-долу, напротив - винаги е отгоре. Компанията на тази зодия укрепва сърдечния тонус и подобрява мозъчните функции. Държавите Великобритания и САЩ са под знака на уискито, затова са на свръхсветовно дередже.

Зодия БРЕНДИ (24.VIII - 23.IХ).
Добри партньори са родените под знака Бренди - непретенциозно интимни, но достатъчно делови. Много често обаче те са интимни в бизнеса, а делови в секса. И все пак е по-добре да им се доверите за валутна операция, отколкото за хирургическа. Жената-Бренди гледа повече на кафе вместо в очите. Мъжът-Бренди пък предпочита да си гледа работата, т.е. да пие без откъсване от производството. Пазете се от неговия неотразим "слънчев удар" - така ще ви замае главата, че ще ви я докара до състояние на изтръпнал крак.

Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).
Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, е да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента - в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ. Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Зодия ДЖИН (24. Х.-22. ХI.).
Привидно затворени, родените под знака Джин винаги са способни да ви изненадат, като се извисят. Духовното е тяхната стихия и те много добре си знаят цената. Истинският Джин не е за всеки - логото му е: Аз съм дух, другите да го духат!


Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).
Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите - те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден… Зодия

МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).
Студени външно, но точно с това привличат околните родените под знака Мастика. Тяхното кредо е: "Никаква мистика, всичко е мастика!". Жената Мастика е идеална съпруга, символ на семейния мир - с нея под маслинови сенки замезват с маслинки… Държавата Гърция е под знака на Мастиката, но там на тази зодия й викат Узо. Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми - винаги има кой да се погрижи за жена му.

Зодия ВЕРМУТ (21. I.-19. II.).
Изключително общителни, родените под знака на Вермута нямат нищо против да ги забъркват в служебни или интимни коктейли. В резултат на последните се явяват много смесени бракове. Всички от тази зодия обичат да ги клатят - вярват, че така коктейлът става по-хубав. Тяхната всеотдайност ги издига в службата, защото те умеят да придават сладост. Единствено не фигурират може би в съставките на коктейл "Молотов", но пък се знае, че самият Молотов е бил роден под знака на Вермута, което се оказва пагубно за Вермахта.

Зодия БИРИ (20. II.-20. III.).
Светли и тъмни биват родените под знака Бири, но и двата вида обещават светло бъдеще. Всеки търси тяхната компания, особено сутрин. Пред житейската пяна тяхната е за предпочитане. Жените Бири винаги са на една ръка разстояние, а мъжете Бири знаят защо. Под този зодиакален знак са много държави, като Германия и Чехия се чувстват най-щастливи. Бирите са приятни на вид, спретнати - винаги с бяла якичка. Особено шофьорите са ненаситни към тях, макар винаги да твърдят, че са били само с една.


Аз според този зодиак съм зодия "ДЖИН". Страшно лого си имам: "Аз съм дух, другите да го духат!" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 10:27 am

Мен са ме сбъркали нещо- аз пия само водка, а уж трябва да съм зодия вино. А вино хич не мога да пия, няма вино, от което да не ме боли главата. Интересното е, че баш си се напивам от една чаша вино или от половин бира, а водка колко мога да изпия... срам ме е да кажа Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Вто Окт 14, 2008 10:35 am

И аз съм като теб ( и за водката и за количеството Embarassed ). Аз съм зодия "ДЖИН" ама пия водка. Вино пия с вечерята ама не повече от една най много 2 чашки. От бирата се подувам и ходя след 1 бира поне 5 пъти до тоалетната, а и започвам да се усмихвам без да знам защо Laughing Виж от водката най много да пропея и да изгоня всички до мен, но си ми понася на кръвната група много добре Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  neli4ka Вто Окт 14, 2008 1:05 pm

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).
Здраво стъпили на четири крака върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си. Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.
Да,ама не.Аз съм по уискито,но пък пък подчертаното ми хареса. haha

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  stelenceto Вто Окт 14, 2008 4:56 pm

хехе аз съм вермутче..сладко сладко... kef
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Пет Окт 17, 2008 11:48 am

На какво попаднах днес.......Комнала съм замо заглавията и по два три реда от статиите ама и това само по себе си е достатъчно красноречиво. Shocked Shocked Shocked
VIP алкохолици
1. Гарелов фалира и се пропи?
2. Чочо Попйорданов налита на почитател, снимал го с чаша в ръка
Чочо Попйорданов а малко да напердаш свой почитател в столична пицария недалеч от площад "Славейков". Актьорът бил в заведението с колеги, компанията кротко пийвала и хапвала.
Чочо, естествено, наблягал на пийването.
3. Камелия Тодорова пак трезвена като спиртосана краставичка
Култовата навремето джаз певица Камелия Тодорова се изпокара жестоко с таксиметров шофьор. Наложи се охраната на БНТ да се намеси, за да не посегне гласовитата нашенка срещу наглия бакшиш.
И пак за нея
Камелия Тодорова пак се катурна пияна на концерт
Камелия Тодорова се изложи зверски на един от последните си концерти. Джаз певицата падна, докато пееше, и за да замаже гафа, се въргаляше по земята. "Пияна ли е, или е дрогирана? Какви са тези простотии", чудеха се потресените зрители.
4. Мъйнов все по-често надига чашката
Руслан Мъйнов се е отдал на любовта си към чашката, узна „Клюки". Актьорът, който изживя любовен романс с Алекс Раева се е алкохолизирал, заради това, че щерката на Пепа Николова го напусна.
5. Лили Маринкова продължава да бори алкохола
Лили Маринкова продължава да се мъчи да пребори алкохола.
6. Иво Андреев бори алкохола с ... бира
Бившият синоптик /сега алкохолик/ на Би Ти Ви Иво Андреев отдавна има проблеми с пиенето, което не останало незабелязано в змийския клюкарник на телевизията. След шамара от БиТиВи Иво се борел с алкохола. Тоест преминал от "твърд", на "мек".
7. Катето Евро пие по кило мастика на ден
Катето Евро е истински опостушител на алкохол, увери се с очите си репортер на „Клюки". Слуховете, които открай време се носят за вечно жадното за алкохол гърло на актрисата, се оказаха напълно верни.
Синът на Катето Евро притеснен от алкохолните й подвизи
Тежък запой на Катето Евро завърши в ортопедията
Сериозните проблеми с алкохола, които има Катето Евро не са от вчера или днес. Само преди дни, след алкохолен делириум, актрисата преживя пореден тежък инцидент.
8. Константин ходи пиян-залян по участията си
Константин не е много в кондиция по време на своите изяви в дискотеки и кръчми, видя с очите си репотер на „Клюки". Причината, на което се дължи това, определено е алкохола.
9. Васил Михайлов прекалявал с чашката
Дали рекламата на "Ловешка ракия" която участва, е била с много дубли, или има друга причина, но легендата на военния театър и комай по-познат като "Петко Войвода", напоследък наблягал на алкохола.
10. Ива Софиянска заряза пиенето
По настояване на баща си младата ИВА СОФИЯНСКА отказала алкохола. Доскоро Ива бе известна с пристрастието си към чашката, но сега решила да гони примерен имидж. "Сигурно ще иска нещо от родителите си в замяна", коментират запознати с гуляйджийския нрав на екскметската щерка.
11. Зорка притеснена. Президентът залюби чашката
Георги Първанов напоследък надигал чашката и това изправило на нокти съпругата му Зорка.
Извадките са от kliuki.net
Shocked Shocked Shocked
Shocked Shocked Shocked

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  diva Сря Окт 29, 2008 9:38 am

Пак сме се събрали кръвната група-алкохолни петънца такива wow И аз навремето порках джинче и 4 рози,обаче като поодъртях червено вино и бира ми се отразяват най-добре,не че отказвам Тцантали и айрян с пресни краставички и много копър сза салатка brravo Да ви споделя любима комбинация от близкото минало-50 бърбън 4 рози и малка Астика за разредител tanci Пробвайте я,заслужава си kef4o kef4o kef4o

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  neli4ka Сря Окт 29, 2008 3:02 pm

diva написа: Да ви споделя любима комбинация от близкото минало-50 бърбън 4 рози и малка Астика за разредител tanci Пробвайте я,заслужава си kef4o kef4o kef4o
Я че се се нокаутирам тъй,бре моме. funn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty алкохол-интересни статии и коментари

Писане  diva Чет Окт 30, 2008 9:59 am

Амииии,не е толкова страшно,колкото звучи.Подсети ме за дебюта ми при мастиката-бяхме на морето,на студентските бунгала на Равда и една вечер минаваме покрай кръчмата-тя още празна,любимия поръчва в движение 2 мастички и 2 бири,идва сервитьора сервира ни мастиките и пита недоумяващо за къде са бирите Shocked любимия му обяснява,че са за нас,ама да не ни помислели за алкохолици да ги сервирал в другия край на масата Embarassed На втория ред либето ме съжали и ми поръча сода към мастичката, аз просто вече нямах крака-бяха като от кашкавал,голямо драйфанееее цяла нощ и на другия ден берях душа,добре че една девойка явно по-веща от мен в алкохолните експерименти ми се притече на помощ и ме спаси nazdrave

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  apoklistika Чет Окт 30, 2008 11:04 am

Хахаха, като каза за това, да ги сервира на другия край на масата, сетих се за моите първи пиянски опити с една приятелка Laughing Лятото в Несебър, и двете сме келеши на по 15 години, с родителите си естествено. Но сме решили, че на всяка цена ще се напием и естествено, опитите започват още от сутринта. Вместо на плаж, отиваме в една крайулична кръчма и си поръчваме по една бира и шопска салата, в 10 сутринта! Сега като се сетя, побеснявам на сервитьора, който ни сервира, щото ясно ни личеше, че сме много под 18, ама както и да е. И така за да бъде пълна идилията, купуваме си и цигари. Блаженството е пълно, докато по едно време на отсрещната страна на улицата не засичаме родителската групичка Shocked Но мойта дружка не е паника. Съвсем спокойно извика сервитьора и най- учтиво го помоли: "Бихте ли отсервирали бирите и пепелника, вече не ни се пуши и не ни се пие" funn

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty алкохол-интересни статии и коментари

Писане  diva Чет Окт 30, 2008 11:32 am

Ех това южно Черноморие,ако можеше да говори,що неща ще лъснат taina като ми замирише на мастика веднага правя асоциация с горещ пясък и жарко слънце slunce

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Съб Ное 08, 2008 11:10 am

Оооох не ме питайте мене-аз съм наполовина русначе и как обичам водчицаааа ammm А и живея във Варна,а тук лятото не се изтрезнява Very Happy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Съб Ное 08, 2008 11:58 pm

Ха и аз съм на половина руска жилка Laughing Laughing Laughing Майчето ми обаче не близва алкохол. Джина и миришел на борови иглички, а водката на спирт. По поводи може да изпие един напръстник ракия или малко вино. Докато си пие ракията жоми Laughing Laughing Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 10:01 am

И аз не обичам ракия,а от виното имам много лоши спомени ammm Веднъж като си пийнахме винце с една приятелка и на другия ден си намерих обувките в двта края на коридора funn
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  neli4ka Нед Ное 09, 2008 3:45 pm

Това не е нищо.Ние с една приятелки пихме цяла нощ,следва цял ден спане,а когато реших да си ходя установих,че обувките ми ги е хванала липсата.След едночасово търсене знаете ли къде ги открих.... Rolling Eyes ....в ХЛАДИЛНИКА. Shocked tctc

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 4:27 pm

Нели,то това беше само една скромна историйка за виното.А и тогава бяхме още новобранки с приятелката-колко има още за разказване,ама няма че ще се обадите в изтрезвителното да ме приберат haha
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  apoklistika Нед Ное 09, 2008 7:19 pm

Най- фрапиращото ми прибиране е на рожденния ми ден в далечната май 2001 Laughing След като всички се изпонапиха и прибраха, аз продължих да си пия, докато не затворят заведението в ранни зори. Не знам как съм се прибрала, по разказ на тогавашната ми съквартирантка е чула към 6 сутринта трясък от терасата- живеехме на първия етаж- метнала съм си чантата и за малко не съм разбила прозореца и съм тръгнала да се катеря да влизам през терасата Shocked На въпроса "защо" съм отговорила "за да не те събудя" funn Покатерила съм се и съм си легнала, а тя слезнала да ми вземе обувките от градинката tctc

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 10:49 pm

Хахаха,уби ме направо funn Аз веднъж така гледах да бъда тиха,за да не ме усети баща ми в колко часа се прибирам като отварях вратата без да искам изтървах дръжката и паднах с трясък върху един гардероб funn
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 12:32 am

На мен пиянските ми пък истории са повечето с половинката. Една вечер се бяхме запили в любимото си барче което е на около 10 минути път с кола. Е то ние с колата отидохме. Сутринта решихме, когато чистачката дойде да мете ( ние се почепихме накрая с персонала, че са ни добри познати) да си тръгваме. Хванахме се под ръка и клатушкайки се замарширувахме с ход "а ла оверлог" към къщи. Моя пееше " Кукавицааааааааааааааааааааааааа" а аз " Дугарицееееее" Laughing ПРибрахме се едва отваряйки тихо вратата и се трупясахме с дрехите на леглото. По някое време се събуждаме и моя пита " Пате как се довлякохме" а аз му отговарям " Ми пеша бе мечо, как иначе?" А той поглежда с половин отворени очи и казва " Пък аз си мислех, че сме отишли с колата до барчето." Заби глава и пак заспа. Вечерта си търсихме колата ама нямахме спомени къде е паркирана. Laughing Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty алкохол-интересни статии и коментари

Писане  diva Пон Ное 10, 2008 11:10 am

И мойте алкохолни изцепки са все с либето,по едно време обичахме да правим рейдове по всички кръчми с отбор девойки,либето мърмореше на управителите,че не виждал програмата,пък те му казваха,че той си водел по-силна програма,винаги завършвахме със шампанско и сладолед по съмнало wow

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Пон Ное 10, 2008 9:01 pm

Новата ми любов не пие като мен,ама все пак като го прави и така ме засрамвааа ammm Той си ми е много кротко момченце,ама като си пийне и му падат задръжките.веднъж лятото в една дискотека си беше мушнал ръцете под полата ми и точно в този момент дойде един мой приятел и взе да ме пита нещо.Представете си как мънках и заеквах funn
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty алкохол-интересни статии и коментари

Писане  diva Вто Ное 11, 2008 11:07 am

Бейби Ан,мойто либе обича на тази,която е най близо седнала до него да бърка под полата,че и я вдига като коланче да изглежда,големи циркове правим по кръчмите/сега малко се озаптихме,де/Нелич,и аз едни гъби за чистене така ги търсих цял ден,бях ги отписала,нооо ги намерих в хладилника kef

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 11, 2008 12:31 pm

АААААААААААА. моя ако бръкне на чужда под полата в мое присъствие ела, че гледай бясната бонболинка как раздава правосъдие Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Да си бърка под моята пола. Той тия неща си ги прави де. Някой път взаимно се уливаме с околните, ама я е бръкнал под нечия пола, я съм яхнала метлата и съм помела и с него и с въпросната "друга". Аз съм голям бяс Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil и страшно гледам Laughing Laughing Laughing Но пък съм за всякакво веселие. Определено умеем да се забавляваме и помежду си нямаме задръжки.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  baby_an Вто Ное 11, 2008 6:12 pm

Оооо то и моя само да посмее да бръкне,ама няма да посмее никога щото е такъв срамежливичък,а и като ме знае каква съм-после ще станееее boi
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  mal4o_vasil4o Чет Дек 18, 2008 10:51 pm

Моя пие рядко,но като пийне,ужас-никакви задръжки.За 6 години видях какво може(не че е лошо,става душата на компанията).Някак си се отпуска и забравя за всички належащи проблеми.А за мен и моите изцепки да не говорим.Само за една ще кажа.Беше преди 2 години.Аз бях със съученички на дискотека,много се напих.Само си спомням,че успях да изляза от диското и да стигна до една спирка да чакам такси.Със всичкия си акъл съм се обадила на милото и съм му казала ела да ме вземеш,и то от къде-от спирката funn .Той ме питал''на коя спирка бе мило в 6.30 сутринта?'',а аз си знам моето-на спирката.Добре,че знаеше на коя дискотека съм.На следващия ден съм станала в 9 вечерта и не знаех къде съм,много ми беше зле,пълна излъгация haha
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Алкохол- интерестни статии и коментари Empty Re: Алкохол- интерестни статии и коментари

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите