nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога изпитахте първата си любов?

+3
BONBOLINKA
stelenceto
krissitooo
7 posters

Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Кога изпитахте първата си любов?

Писане  krissitooo Вто Окт 14, 2008 8:20 pm

Интересно ми е да знам на колко години изпитахте първата си любов и колко дълго е продължила тя? Кога изпитахте първата си любов? Love4 obi4
krissitooo
krissitooo

Брой мнения : 38
Registration date : 12.10.2008

http://bg.fotoalbum.eu/krissitooo

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  stelenceto Сря Окт 15, 2008 4:21 pm

хмм.. изпитах първата си любов може би когато бях на 9- 10 годинки. бях влюбена в едно съседско момче, което също много ме харесваше, ама аз нали съм била малка и глупава Laughing и много ме беше срам да му призная, за това все го отбягвах Rolling Eyes луда работа.. сега като се замисля той доста време тичаше подир мене, ама аз инат и това е... ammm
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  BONBOLINKA Чет Окт 30, 2008 5:28 pm

Аз се замислих над това кога съм изпитала първата си любов, защото последната любов някак си ме е карала да я чувствам като първа. При старите любови чувствата избледняват, забравят се доста неща. От някой остават добри спомени, от други разочарования или тръпки и желание за секс и т.н .И така с течение на времето съм си задавала въпроса " Ама аз обичала ли съм този човек някога?" или " Как изобщо съм мислила, че съм влюбена в този......?" Затова май като се замисля по- сериозно- аз май късно намерих любовта си. В смисъл, че наистина усетих, че наитина не мога без някого и че този някой искам да е винаги до мен, когато срещнах половинката си. Иначе съм изпитвала и детски любови в детската градина, когато Илиянчо ме мъкнеше по етажите да се гоним, и след това когато започнах да изпитвам привличане към определени момчета с които съм излизала на срещи и пак след това, като малко по- зряла, когато съм търсила вече по- сериозни отношения и т.н. За мен по- важното е , че живея с човек в който съм влюбена сега и че искам да продължавам да чувствам това, което изпитвам в момента и за напред. А тръпките преди са били част от живота и от съзряването ми като жена.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sunny max Чет Окт 30, 2008 8:43 pm

Мисля, че на стари години разбрах какво е да обичаш, но човека имаше други разбирания за нещата и вече не сме заедно. Незнам дали някога ще мога да обичам по същия начин. Според мен сърцето се дава само веднъж.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Сря Ное 05, 2008 1:25 am

много си права Съни и аз мисля.че сърцето се дава само веднъж.Присъщо за зодията ми е,че много лесно се влюбвам-т.е. влюбчива натура съм и всеки път си мисля,че е за последно,докато не срещанах сегашния-за първи път през живота ми съм вярна на някой wub Толкова го обичам,че чак се плаша Shocked
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sunny max Сря Ное 05, 2008 10:15 pm

Наслаждавай се на любовта и взимай всичко с пълни шепи. Няма по-хубаво от това да си влюбен, а ако любовта е взаимна, тогава всичко е прекрасно.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Чет Ное 06, 2008 8:02 pm

Ами всички като ни видят казват,че направо ще ни личи колко сме влюбени-като залепени сме obi4 Досега не се бях замисляла за семейство и деца,но сегаааа-искам да остарея с този човек със всичките му недостатъци и странности radost
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sunny max Чет Ное 06, 2008 10:32 pm

Искренно ти го пожелавам buket
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Чет Ное 06, 2008 10:40 pm

Благодаря Съни,само да мога да го завлека до.... haha
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sunny max Пет Ное 07, 2008 3:37 pm

Ще успееш, споко, жените сме доста изобретателно племе, стига само стимул да имаме. Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Съб Ное 08, 2008 10:53 am

Хахаха,знаеш ли какво ми беше казал веднъж на плажа?Че никога нямало да се ожени-нямало смисъл само заради единия сеир за родата Shocked и аз му го върнах.Казах му че го разбирам,защото вниманието към него ще е до момента в който дойдат в къщи funn Ми така де,на една сватба всички гледат булката macka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  apoklistika Съб Ное 08, 2008 12:16 pm

baby_an написа:Хахаха,знаеш ли какво ми беше казал веднъж на плажа?Че никога нямало да се ожени-нямало смисъл само заради единия сеир за родата Shocked
+ евентуално и разходи за равод след това Laughing
Като го заявих това всичкото на майка ми преди много години, все си мислеше, че ще ми дойде акъла, но вече съм амен на 30 и май започна да проумява, че мисля сериозно Laughing Ако и моя не ме натискаше от друга страна, щеше да е много по- лесно, ама... та идеята ми е, не бъди прекалено настоятелна в опитите да го завлечеш, защото от собствени преживявания мога да кажа- много е гадно, ако не се чувстваш готов, да се опитат да ти натрапнат цирка наречен сватба surditka В крайна сметка важното е да те обича, независимо със или без подпис obi4

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Съб Ное 08, 2008 3:17 pm

Е да разбира се,то нали знаеш,че колкото повече искаш да накараш някой да направи нещо,толкова по-трудно става.А и аз искам да е по взаимно съгласие,а не само да ми угоди(е и така става,стига да го направи както трябва Wink )
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty колко време трае любовта

Писане  diva Съб Ное 08, 2008 3:33 pm

Ама защо ти е,защо бързаш толкова с брака :scratch: Остави нещата да се случват сами,не пришпорвай събитията,когато и двамата сте готови просто ще го разберете,понякога това има обратен ефект lubov3

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 9:33 am

Ами знам ли-за сигурност :scratch: Ама си права,да знам,че ще е с мен другото няма значение obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  apoklistika Нед Ное 09, 2008 12:07 pm

Бракът не означава непременно сигурност. Имам много примери около себе си, които ходиха по 5-6-7-10 дори години, ожениха се и след 1-2 години се разделиха. Повечето от тях и твърдят, че ако не са направили тази стъпка, е нямало да се стигне до раздяла, сами си признават, че са се променили не към по- добро. Може би и заради всичките тези примери около мен си дадох сметка, че наистина не искам никога нищо да подписваме- не за друго, а мисля, че самата аз ще се променя в лоша посока. Всеки един човек, независимо мъж или жена, който смята, че не му е дошло времето да се жени, държи, колкото и да не си признава, поне мъничко на личната си свобода и си мисли, че като не подпише пустото брачно свидетелство, ще си я запази. Реално погледнато, ще я има/няма точно толкова, колкото и преди- например при мен- живеем заедно вече бая години, опитваме се бебе да си направим, готвя, пера, чистя... но въпреки всичките ми домашни задължения знам, че ако ми писне, мога да си тръгна- никога досега не ми е минавало през главата да го направя, именно защото го мога. Ако съм подписала, естествено, че пак мога да си тръгна, но не толкова лесно и без последствия. Това е едно заблуждение, знам, последствия винаги има, независимо с или без подпис, но мисълта, че черно на бяло нищо не ме обвързва, ми е много по- приятна и ме кара да се чувствам много по- спокойна. Но аз съм страшно свободолюбив човек, при твоя човек може и да не така, може просто да не е готов, може всичко да стане още по- хубаво, след като се ожените. Но го остави сам да стигне до там. Хората са го казали много хубаво и простичко- насила хубост не става Smile

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sunny max Нед Ное 09, 2008 12:54 pm

baby_an написа:Ами знам ли-за сигурност :scratch: Ама си права,да знам,че ще е с мен другото няма значение obi4

Laughing Laughing Laughing Извинявай, но един подпис не ти дава сигурност и не създава семейство. Семейството се гради от двама, които се обичат и се уважават. Той може да се е оженил за теб и да не те поглежда. По важното е да те обича, да те подкрепя и да е с теб.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 1:49 pm

Прави сте-незнам и мене какво ме е прихванало,при положение,че бягах от това като дявол от тамян Laughing Може би искам да се видя с бяла рокля funn Ох няма да забравя миналата нова година бившия като ми падна на коляно и като изкара една кутия с пръстен,щях да откача-чудех се какви причини да измислям за да откажа-все не исках да се обвързвам толкова сериозно zub4o
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Кога изпитахте първата си любов? Empty Re: Кога изпитахте първата си любов?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите