nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жилищен интериор

+4
neli4ka
Roksana
apoklistika
stelenceto
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Жилищен интериор Empty Жилищен интериор

Писане  stelenceto Вто Окт 14, 2008 8:54 pm

Как изглежда вашият дом? Как предпочитате да го декорирате и подреждате... Споделете вашият собствен стил и вкус. Може да поствате и снимки Smile Какви са предпочитанията ви за мебели, цветови решения, аксесоари и т.н. Wink
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 9:09 pm

Това ми е една друга любима тема.
Ако живеех сама, поне една черна стая щях да имам, ако не и цялото жилище- черни стени, черни мебели, красота Laughing Но тъй като и с мъжа си трябва да се съобразя, сигурно няма да ме огреят ексцентричните ми желания. Поне за тъмно сиво ще гледам да се наложа, още повече, че и модата дойде на моята с тъмните цветове Laughing После ще потърся снимки да пусна.

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  apoklistika Вто Окт 14, 2008 9:34 pm

Жилищен интериор Sohoblkash-diningtable Жилищен интериор 8e25-modern-interior-design-black-and-white Жилищен интериор PHO2729 Жилищен интериор Bvlgari_hotel_milano3 Жилищен интериор Tribal-wallpaperЖилищен интериор Room-wallpaper Жилищен интериор Grey-wallpaper

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  neli4ka Сря Окт 15, 2008 1:54 am

Ооо,аз не искам,като Апо такива депресиращи цветове.И без това съм си все в депресия.
Предпочитам нещо свежичко-зелени стени с оранжеви мебели например или нещо такова.
Жилищен интериор Head1
Жилищен интериор 628_1
Жилищен интериор Orange1
Ееее това ми е мечтата.
Жилищен интериор 1181049691721765_1
Жилищен интериор 1(47)
Жилищен интериор Salon-meblowy
Жилищен интериор Mgz_73_failed-businesses_ikea
Aй стига толкова. Laughing

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  apoklistika Сря Окт 15, 2008 2:22 am

Их, ти пък, що да са депресиращи Laughing На мен ми действат много успокояващо, особено тия тъмносивите стени със шарените стикери чак са ми свежарски. Представям си ги с един дървен под, боядисан в бяло (кой ще го чисти не знам), със сив килим, а като цветови акценти медитеранско синьо и зелено и малко бежово- сиво, като масата на Бонболинка. От няколко дни подготвям моя психически за цени, материали, колко е поскъпнало всичко... ама ми се струва, че все още и бедна идея си няма за каква сума става въпрос. Честно казано и на мен ми настръхва косата, хем не се хвърлям на скъпи мебели. Единствено държа на скъпи и качествени подови настилки, за да не се налага да се сменят след 2-3 години. От всичко друго ще гледам да пестя Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  BONBOLINKA Сря Окт 15, 2008 11:53 am

Ние сме все по квартири. Ама това не ми пречи да си мечтая и да се ровя в нета, да гледам красоти и да ги искам. Все нещо става и отлагаме закупуванто на собствено жилище, но и това ще стане. Аз не обичам да е много натрупано с мебели. Искам да ми е просторно и уютно. Иска ми се нещо като на тези снимки. Кухни не съм слагала, защото червената, която Неличка е сложила може би най- точно показва какво ми се иска.
Жилищен интериор QN1123_l Жилищен интериор SUP1317_l Жилищен интериор KLF1243_l Жилищен интериор GN1384_l Жилищен интериор DSO1037_l Жилищен интериор GN1308_l
Искам и това cryy cryy cryy
Жилищен интериор TB1203_l Жилищен интериор TB1204_l Жилищен интериор EMU1176_l

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  stelenceto Сря Окт 15, 2008 4:07 pm

радвам се, че темата ви харесва Wink
apoklistika, имаш много интересни идеи.. черното е класика.. хубаво е да има доза ексцентризъм Cool пожелавам ти един ден да си имаш твоята лична черна стая, където да разпускаш Wink

BONBOLINKA, аз също не обичам да е претрупано с мебели.. обичам да ми е широко. от твоите снимки най- много ми харесва втората- свежи цветове, съчетани с големи прозорци и много светлина poklon

много ми допадат "раздвижени" интериори като този например:
http://www.vasheto.info/i/21-3.jpg

доста смела идея----> http://www.ps-architects.com/blog/wp-content/471.jpg

оранжевооооо---> http://www.moitemebeli.hit.bg/images/Kim.jpg Cool

ето такава гъзарийка искам да си имам: http://archzine.com/wp-content/uploads/2008/10/spektrallicht-fr.jpg

това също е интересно решение, само не ми харесва колко много бяло има:
http://archzine.com/wp-content/uploads/2008/10/dumboloft_fr.jpg wub
stelenceto
stelenceto

Брой мнения : 35
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Вто Окт 28, 2008 12:43 pm

Обичам топли и светли цветове - жълто, оранжево. Като те могат да се комбинират с тъмни цветове и мебели от ковано желязо. Тия мебели така са ми влезли по кожата, че ги сънувам. А ние сме и в процес на ремонтна дейност, ама нали съм перфекционистка и нещата вървят много бавно, понеже спестяваме за всяко едно нещо, но пък за сметка на това се надявам да се получи нещо много готино.
Червената кухня на Неличка е съвсем обикновенно ПДЧ, напръскано с металик лак за коли. Точно този тип кухни харесвам и аз и не мога да си обясня защо за два пъти по-скъпи от ПДЧ, което не е пръскано?!?! Иначе моите цветове за кухня са патешко жълто и турско синьо. За банята сме си харесали черно и червено. За спалнята и хола още не съм мислила, освен че леглото ще е от ковано желязо.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  neli4ka Чет Окт 30, 2008 8:20 pm

Жилищен интериор Yves-pertosa-ambiance-evolution-galbe-vanity
Жилищен интериор Costa-d-oiro-ambiance-village_4

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  BONBOLINKA Пет Окт 31, 2008 10:36 am

Sunny max, ето малко снимчици, които може и да ти харесат
Жилищен интериор MF-120 Жилищен интериор Th_MF-123 Жилищен интериор Th_MF-125 Жилищен интериор Design-8 Жилищен интериор Design-21 Жилищен интериор Design-22 Жилищен интериор Design-257 Жилищен интериор Img4663d5833dfee Жилищен интериор Img45eee0697def5

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Пет Окт 31, 2008 4:37 pm

BONBOLINKA снимките са страхотни, особенно първата баня. Не съм си и помисляла дори, че някога ще си направя баня в черно и червено, ама като ме кафи няма да се лишавам от това удоволствие.
А мебелите от ковано желязо са си класика, не омръзват, комбинират се с почти всичко и винаги можеш да им смениш фасона с някоя възглавничка.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 12:43 pm

Ето една нова идея, която много ми допадна. http://www.comfort.bg/bg/%E8%ED%F2%E5%F0%E5%F1%ED%EE/view/195.html
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 27, 2008 1:06 pm

Съни, това ме впечатли и то много. Аз обичам камъните. Когато ми е кофти ( както сега например) и нямам настроение все си мисля за собствена къщичка. С тази идея която си пуснала се размечтах отново. Как ми се иска да си имаме собствено местенце и да си купя от тия " камъни"...........

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:16 pm

Почти приключихме с ремонта в кухнята,още мъничко остана.Направихме я цялата оранжева,не можете да си представите като вляза и първото нещо,което виждам от вратата е тази светлина от кухнята-направо грее,много топъл цвят
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 7:27 pm

BONBOLINKA написа:Съни, това ме впечатли и то много. Аз обичам камъните. Когато ми е кофти ( както сега например) и нямам настроение все си мисля за собствена къщичка. С тази идея която си пуснала се размечтах отново. Как ми се иска да си имаме собствено местенце и да си купя от тия " камъни"...........
И мен ме впечатли, още повече че шия пуфове. Но споко, всеки има своя час и ти ще имаш своя дом и с любов ще избираш мебелите си. Даже мога и някоя декоративна възглавничка или пуф да ти пратя Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 27, 2008 8:39 pm

Аз съм убедена, че някой ден ще стане и ще имаме собствен дом. Реалист съм и знам, че няма да е сега, а и с тая криза рай- рано към края на другата година предполагам, но дори и да не стане в тия близки срокове не се отчайвам. В главата ми съм подредила вече и детските стаи и нашата спалня, салона и т.н. Децата може и да са пораснали докато всичко това стане, но ще си имат стаи. А какво е пуф? Embarassed Момичета аз наистина много неща не знам. Като вчера жилите, сега пуф. Майка ми ме е учила да шия, да бродирам, да плета и какво ли не още, но никога не ми е казвала кое как се казва, а ако го е казвала то не е било на български.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  baby_an Пет Ное 28, 2008 1:23 am

Ние почти приключихме с ремонта в кухнята-цялата е оранжева.И знаете ли колко е яко като се прибереш и първото което виждаш е как цялата стая грее sun
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Пет Ное 28, 2008 11:45 am

BONBOLINKA това е пуф /poof/ Жилищен интериор DSC_0014
Мисля, че това е основния модел. Измислени са в Италия. Ето една статия по въпроса надявам се ще ви бъде интересна www.bulfurniture.com/php/statiq.php%3Fid%3D177+%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%BF%D1%83%D1%84&hl=bg&ct=clnk&cd=1&gl=bg&lr=lang_bg" target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.129.132/search?q=cache:6FT-SQUmoqYJ:www.bulfurniture.com/php/statiq.php%3Fid%3D177+%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%BF%D1%83%D1%84&hl=bg&ct=clnk&cd=1&gl=bg&lr=lang_bg . Много са подходящи за бремени жени, защото заемат формата на тялото и осигуряват максимален комфорт. Подарих на братовчедка ми за рождения ден, ама нали ших за първи път и следвайки кройката стана огромен, но въпреки всички цяолото семейство много му се радва, особенно детенце, което е на три години и пловина. Сега като и ходя на гости ще го снимам и ще кача снимки и на моето произведение.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty жилищен интериор

Писане  diva Пет Ное 28, 2008 12:08 pm

Съни,да си призная честно и аз не знаех какво е това пуф smileee а много харесвам такива нетрадиционни форми.От няколко месеца издирвам магазин или производител,от където да си купя декоративни възглавнички с форма на цилиндър и все удрям на камък,намерих един магазин,но десена не ми харесва,а те не искат да ушият друг Rolling Eyes

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Пет Ное 28, 2008 12:22 pm

diva написа:Съни,да си призная честно и аз не знаех какво е това пуф smileee а много харесвам такива нетрадиционни форми.От няколко месеца издирвам магазин или производител,от където да си купя декоративни възглавнички с форма на цилиндър и все удрям на камък,намерих един магазин,но десена не ми харесва,а те не искат да ушият друг Rolling Eyes

Аз мога да ти направя, какъвто десен искаш, т.е. харесваш си десен, купувш плата и готово. Измисли си размери и ми ги дай лични. След като видя размерите ще ти предложа вариант, защото горния калъф трябва да има цип, за да може да се сваля и пере. Имам и латексов пълнеж за такъв тип възглавнички. Аз ще си идвам в Горна около средата на декември, да си взема винцето, в чието правене активно учасвах и мога да ти донеса и някакви мостри.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty жилищен интериор

Писане  diva Пет Ное 28, 2008 12:38 pm

Съни,искам кожени да са,ама ти като си дойдеш най-добре тогава да го обсъдим,вътрешната възглавница я имам и цяло лято обикалям с нея като лудите из Горна по мебелните магазини,ама никой не ми уйдиса Crying or Very sad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  BONBOLINKA Пет Ное 28, 2008 3:14 pm

Съни, ти правиш такива неща Shocked Shocked Shocked Супер. Обажавам го тоя ПУФ. Де да го знам, че това така се казва. Имахме в разцветка на футболна топка преди. Голям кеф е да се разположиш в него. Ако намеря снимка ще я пусна. Това изобщо не ми идва на акъла как да се ушие 4udise2 само мога да те поздравя, че умееш такива неща да правиш. Браво на теб. Предполагам си имаш у вас доста. Максо качва ли се да "полегне" и той Laughing ?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  apoklistika Пет Ное 28, 2008 4:40 pm

Камъните са на една африканска дизайнерка Ронел Джордан, ако добре си спомням, миналата или по- миналата година бяха голям хит. Особеното при тях е, че са 100% вълнени.

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sunny max Пет Ное 28, 2008 5:36 pm

BONBOLINKA написа:Съни, ти правиш такива неща Shocked Shocked Shocked Супер. Обажавам го тоя ПУФ. Де да го знам, че това така се казва. Имахме в разцветка на футболна топка преди. Голям кеф е да се разположиш в него. Ако намеря снимка ще я пусна. Това изобщо не ми идва на акъла как да се ушие 4udise2 само мога да те поздравя, че умееш такива неща да правиш. Браво на теб. Предполагам си имаш у вас доста. Максо качва ли се да "полегне" и той Laughing ?

Ами то не е трудно, пък и честно да си призная ми носи голямо удовлетворение. Сега обмислям да започна да шия по поръчка, защото след като уших за братовчедка ми и повечето ми приятелки взеха да искат да им ушия, щели да си платят и се замислих а защо не. Сега обмислям още няколко модела и мисля, че ще съм готова.
Максо в началото се стряскаше доста, защото самият пълнеж доста мърда при всяко движение, но вече свикна и с кеф си полягва на леглото. Но котката все още се страхува и само от време на време ходи и го бие.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Жилищен интериор Empty Re: Жилищен интериор

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите