nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Експериментирате ли?

+4
Sunny max
diva
neli4ka
Sky
8 posters

Go down

Експериментирате ли? Empty Експериментирате ли?

Писане  Sky Нед Окт 26, 2008 10:38 pm

Обичате ли да експериментирате с външния си вид? Сменяте ли често прическата си и цветът на косата драстично? Обичате ли да се променяте така, че вашите близки да останат шокирани от промяната?

Sky

Брой мнения : 8
Age : 48
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  neli4ka Пон Окт 27, 2008 6:02 am

Аз от 12 год.сигурно съм руса с коса до кръста на венец.В момента косата ми пада малко под раменете и пак съм руса.Та значи-НЕ МОГА ДА СЕ ВЪЗПРИЕМА С ДРУГ ЦВЯТ. no

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty обичате ли да експериментирате

Писане  diva Вто Окт 28, 2008 11:53 am

Аз откак се помня все съм си червенокоса,просто това е моя цвят,погажда се с душевния ми мир Cool иначе за дължината на косата съм правила експерименти-мнооого късо,черта ми стои супер,но сега съм я пуснала боща-дългичка,че либето винаги ми е малко сърдит като се върна от фризьор,не знам защо мисля си,че ми ревнува косата :scratch:

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  Sunny max Вто Окт 28, 2008 1:20 pm

Много обичам да о тида на фризьор с дълга коса и да се върна с коса 1 см Laughing а най-обичам да гледам физиономиите на хората покрай мен след тази промяна. Иначе като цвят окончателно се спрях на червеното най-добре се сработва с вътрешното ми аз. Иначе съм била черна, руса, синя, оранжева.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  Nefertiti Съб Ное 22, 2008 11:10 pm

Обичам да променям визията си и го правя на 2-3 години веднъж.Била съм руса,червена,на кичури,кестенява,с къса(до раменете,не по къса) и с дълга до кръста.Сега съм с такава,само,че по дългаЕкспериментирате ли? DS17_gr
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  baby_an Нед Ное 23, 2008 6:36 pm

Ойййййй как искам ей такъв бритон smileee Аз постоянно експериментирам.като замина моето момче си отрязах косата(беше до кръста) до раменете.Преди това пък се направих с бретон.Луда работа при мен
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  drumata Съб Фев 07, 2009 5:38 pm

Била съм къса, много къса, морковено червена, светло кестенява- друг цвят не хваща. Морковения го докарвам като искам руса, а светло кестенявия като ми я изсветляват за руса боя ама нищо не става Laughing И като почна да побелява си се забоядисвах с есествения- черен и така до пълно побеляване- после ще я правя руса. Сега съм с дълга, ама една приятелка ме съжали и я направи наполовина в обема, че много трудна поддръжката. Обаче след някоя и друга година като чукна 40 ще я поскъся. Много ми отива на черта, ама крива. Ама не обичам, понеже ми пада в очите. ААААААА, щях да забравя- къдрила съм я на ситно, на едро, на половинки- ужас! А като се гледам в огледалото все се виждам една и съща!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  Milki6 Пет Юли 23, 2010 8:06 am

Аз не смея още да експериментирам, въпреки че ми се иска да се боядисам цвят капучино Smile Но като започне да ми побелява косата може и да се престраша Smile

Milki6

Брой мнения : 9
Registration date : 23.07.2010

Върнете се в началото Go down

Експериментирате ли? Empty Re: Експериментирате ли?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите