nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

2 posters

Go down

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) Empty Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 05, 2008 1:10 pm

Домашните ни любимци често правят пакости или пък заслужават с нещо да бъдат похвалени. Понякога ни създават радост, друг път проблеми. Сигурно всеки има по една "торба" със забавни случки. Тук можем да си ги разказваме.
Аз за моята Кара имам само оплаквания в момента. След като изяде вратата в банята ( цялата е нагризана отдолу и е откъртила и парчета, после ги е смляла на малки трески), сега изяде и ръба на стената в хола (До вратата е направена нещо като рамка). Неиска и неиска да се научи да стои сама.Принудихме се да и купим клетка, защото когато е сама не спира да троши и да гризе, но тя отваря клетката. Клати я докато металните чопчета не паднат. Стегнахме ги- пак намери начин с блъскане да ги изкриви и да изезе, след което да се залови със яденето на стени, врати, събаряне. Когато има някой с нея е най кроткото животинче на света. Гальовна, играе си тихо с кожените какали, с мечето и топките. Ляга и спинка. После се събужда и идва да се навира за да я галим. Научи се да ходи навън до тоалетна, но и купихме за всеки случай от тия специалните килимчета за тая работа, защото понякога не може да остиска да се върне някой да я разходи. Спря да скимти когато излизаме и да вие. Прави го само за няколко минути и после спира. Всички много я обичаме. Тя е малкото бебе вкъщи, но не свиква с това, че се прибираме и сме при нея и трябва да постои сама. Вече бях споделила този проблем и Съни ми даде съвети, но Кара не се научава. Проявява характер и се инати. Всичките ми цветя ( те не са много, за което ми е мъчно, аз обичам цветя) сме ги вдигнали високо, защото или събаря саксиите или рови вътре и изкарва пръс. И всичко това само когато е сама. В магазина от който купихме клетката купувам и играчките на Кара. Като им казах, че разбива клетката и като научиха, че е френски булдог, а не някое огромно или някое здраво (силно) куче не ми повярваха май изобщо. А понеже все купувам кожене кокали и са свикнали вече да ме виждат ме попитаха защо толкова често и купувам. Как да им обясня, че този малък бяс кокалите ги разпарчедисва за няма и два дена. Ето да видите за какво става дума. Клетката, която разбива, стената, вратата, а на последната снимка са парчета от кожени кокали- от телешка кожа и от някаква друга. Снимките не са много ясни ама поне да добиете предсава за какво става дума.
Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) 008732161Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) 008732167Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) 008732164Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) 008732174

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) Empty Re: Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

Писане  neli4ka Сря Ное 05, 2008 7:48 pm

Моя е 6 год.и още пикае и ака в къщи.Яде диваните и нямам с какво да го похваля.Вечер го затварям в кухнята иначе се катери по леглото.Като се прибера е опикал на всякъде.Балатума вече се е накъдрил от него. boii

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 46
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) Empty Re: Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 20, 2008 11:29 pm

Моята Кариня от 3 дена не е пишкала никъде, не е яла нищо и не е събаряла нищо brravo brravo brravo Клетката не я оправи ами май бисквитките дето си ги нося в джоба и и ги давам като си свърши работата навън Laughing Да чукам на дърво да не и се върнат пак лошите навици. Последното и лошо провинение беше в неделя или по- точно в събота вечерта, когато докопала на малчо маркерите , надъвкала капачките и на сутринта дивана беше като произведение на Пикасо Laughing , корема и беше зелен с тук таме червени окраски. Майтапехме се, че имаме арт куче Laughing Всичко се изпра обаче което е хубаво. И нея я "изпрахме", но до вчера имаше още следи по корема от творчеството си.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) Empty Re: Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

Писане  neli4ka Пет Ное 21, 2008 5:58 am

А пък моя омете цяла чиния с кисело зеле,за няма и 5 мин.Някой звънеше на пожар и аз слезнах бясна и когато се върнах тоя ме гледа гузно.Викам си "А тоя какво е направил?"Гледам няма опикано или осрано.Когато погледнах под масата чинията празна. funn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 46
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-) Empty Re: Дамашните ни любимци- похвали и порицание :-)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите