nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ние и останалите

+7
neli4ka
apoklistika
Roksana
baby_an
diva
Sunny max
BONBOLINKA
11 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ние и останалите Empty Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 13, 2008 9:59 am

Стана ясно, че всички си имаме вземане даване с роднини и познати. Реших да пусна нова тема, където точно това да си коментираме- нас и отношенията ни с другите. Та ако ви ядоса свекито, брата, сестрата, колегата или някой познат- пишете тук.
Как се отнасят другите с вас и вие респективно с тях. Одобрявате ли поведението на другите и пак респективно вашето.
Аз лично имам много трески за дялане. Мисля се за спокоен и уравновесен човек, но настъпи ли ме някой "по мазола" както се казва, понякога ме е срам от самата себе си. Ставам отврат. За 5 минути мога да срина опонента си. И най- интерестното, че в къщи не си позволям никога да го правя, но с чуждите хора понякога се случва. Особено на работа. Разбирам се с всички, но тъй като има определен брой хора, които са моя отговорнаст, понякога не ми издържат нервите и ако след предупреждения с нормален тон не влязат в пътя то ставам много агресивна. А пък не искам да съм такава. Опитвам се някак си да го преодолея ама не се получава всеки път.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Чет Ное 13, 2008 10:15 am

На мен в момента ми къса нервитие бабиерата, ще умре от ревност. Как така единственият и син си е взел жена, представи си ти какъв ужас. Такава долна, лицемерна гад не съм виждала. Ей сега пак ми се звери и довечера ще се жалва на моя как видите ли съм и говорела. Е тоя път не и мълчах. Не стига че и изчистих къщата, две години нищо не беше пипано и всичко беше потънало в прах и мръсотия. Прозорците не бяха мити също от две години. Втори месец не мога да пусна нокти, защото непрекъснато нещо се подрежда и се изхвърлят боклуци, на повече от 30 години. Как не и откъснах главата тоя път незнам, изчака моя да излезне за работа и дойде да ми намила. Тая ще я направя крива, до сега и прощавах, но вече прошка НЯМА. Аз съм много търпелива, ама до момента в който прелее чашата, от там нататък да не си пред мен.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 13, 2008 12:09 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Чет Ное 13, 2008 12:59 pm

Да, ама ние живеем заедно и тая лигла дето има смао едно готвене като работа за деня и него не иска да прави. Нямам против предпочитам аз да си готвя, защото тя готви мазно и запържва, а аз от такива неща се изривам. Ама най-голямата и грешка е, че взе да мърмори срещу Максо, просто ще я изнеса на палатка. Всичко друго мога някак си да преглътна, ама него няма начин да го оплюва и тормози. Само да е посмяла да му направи нещо докато съм на работа и е загинала.
По-големия проблем е, че тормози моя и ако наго му падне пердето, незнам какво ще и се случи Laughing Все още само и казва да си наляга парцалите, но виждам че с всеки изминал ден все повече го нерви.
Твърде е вероятно след нова година да се изнесем, да не говорим, че аз празници с тоя добитък на искам да карам. Писнало ми е някой като нея да ми проваля празниците.
Благодаря за съпричастието, поне ми олеква. Вие сте страхотни sun
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 13, 2008 3:19 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Чет Ное 13, 2008 3:40 pm

Зодията ми е Телец,много търпя,не съм конфликтна,не искам да живея в разправии,но чувството ми за справедливост е болезнено развито,дотам,че ми вреди и когато ме засегнат или обидят съм като торнадо в Палма Laughing Нали ви казах как преди няколко месеца ме обявиха за най-лошата жена/това не пред мен,пред ДЕЦАТА МИ/поообеснях,такъв грандиозен скандал спретнах,че махалата ме чу,тогава заявих на свекитата,че обръщам другия край на метлата,от тогава разговорите ни са само протоколни,такова повикало-такова се обадило.Но поне никога съм нямала тези ваши проблеми-да ми влиза,да ми бърника в стаята,да ми подрежда или да ми казва какво да готвя,когато едната е в кухнята другата изчезва,а да се оплаквала на либето от мен не знам,няма да посмее,защото си познава сина.Съни,миличка бягайте от там,излезте на квартира,оставете го сам киликанзера,да видиш как ще смени плочата

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Чет Ное 13, 2008 4:51 pm

Бяхме на квартира, рева, тръшка се, върнахме се. Три седмици беше мила и добричка. Ама нали детенце е едно и ревността е безмилостно разяждаща и никоя жена не е достатъчно добра за него. Абе загубена жена, спирам да и обръщам внимание. Той моя и без това я прави на две стотинки, тя затова днес се опита мен да прави на маймуна, ама няма да стане. Още сутринта му се обадих и му казах да решава или тя или аз. Има време до нова година. Аз има къде да отида - при познати на квартира, но за двамата няма да има място.
Та той да си решава какво смята да прави занапред. Аз с тая нямам желание да живея, имам предостатъчно работа, защото май ще сменям попрището и разходките на Макс, че нямам желание вечер да се прибирам и да и гледам намусената мутра.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Чет Ное 13, 2008 5:03 pm

Как добре те разбирам,и ние нямахме желание да се прибираме,за какво,за да лицемерничим,че всичко е о.к.ли?Ама явно при вас нещата са влезли в критичната фаза,абе вземи й тегли един бой на дъртата,пък да се оплаква на когото ще pliasss Ти нищо няма да знаеш,нито пък Максо funn

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Чет Ное 13, 2008 5:05 pm

Ох Съни-ужасно е да живееш с някой,който не понасяш.Прекрасно те разбирам,аз не съм омъжена още-надявам се да случа на свекърва namiga Но цял живот съм се мъчела с приятелките и жените на баща ми.Майка ми почина когато бях на 8 и е разбираемо,баща ми още млад,да потърси друга.Какви кошмари сме изживели със сестра ми,ние си знаем,но вече сме големи и никой нищо не може да ни каже.Сякаш сме си изградили по навик някаква защитна обвивка surditka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Чет Ное 13, 2008 5:10 pm

baby_an гледай да не живеете заедно. Колкото порядко се виждате, толкова повече ще те обичат. Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Чет Ное 13, 2008 5:45 pm

И задължително трябва да си артист,поне с талант за трупата на Болшой театър,ама пусто на мен не ми се удава твърде Twisted Evil

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Чет Ное 13, 2008 7:54 pm

И на мен. Аз съм право куме в очи и после естествено аз съм лошата. Ама киликанзерката /много хубава думичка, добре че ми я припомнихте/ съм я признала за артистка от балшой театър. Сега любезничи с моя Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 13, 2008 9:09 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Roksana Пет Ное 14, 2008 1:50 am

Еееееее понеже вие се оплаквате, аз пък ще се похваля.
То майка му ще ми купи подарък, ще ми подреди, ще ми изчисти, ще ми помогне, ще ме посъветва...винаги като идва нещо прави, та да ме улесни. Единствено не успяваме да затвориме устата на сина й.
Нито аз, нито тя. С нея сме си като приятелки, кротка, тиха, спокойна..ма то ще викнеш нещо, тя ще дойде ще седне до тебе, ще пита какъв е проблема, ще ти каже за глупости да не се ядосваш и.т.н.
Ще ми звънне преди да дойде, ще пита от какво имам нужда, дали искам нещо бееее супер Smile
Но сина като е неразбран и лош, кел файда, че майка му е добра.
Та момичета има и добри свекърви.

Еййй сетих се за една случка.

На гости сме с "мъжа ми" и сина ми при нея.
И ми трябваше за нещо и излизам от кухнята и вместо да кажа Лельо Бубе, викам абе Майко знаеш ли къде е......
Тя както чистеше нещо разпиляно по пода в хола, скочи една нахилена, грейнала до ушииииии kef
Вика да, кажи мила....какво ти трябва?
Ох, викам Лельо Бубе извинявай.....обърках се. haha
Падна и усмивката на бързо....сега може да е всичко, но майката е една! obi4
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Пет Ное 14, 2008 9:04 am

АААа. може може. Може и да има разбрани свекита. Рядкост са ама ги има. На сестра ми една приятелка е голяма дружка със свекито си. Едно супер модерно свеки с което под рачичка се развяват по магазините, споделят си като сестри, а не като снаха и свекърва. До там са стигнали, че понякога си разменят разни дрешки. Нали ви писах, че свекито много модерно. Няколко пъти съм била с тях на кафе и съм падала от коня да ги слушам как си говорят. Първо ме учуди факта, че свекървата винаги казва " Мъжа ти", " Твоят" и т.н., а не както обикновенно "сина ми" и т.н.Един от разговорите беше " Мъжа ти снощи хареса ли якето дето си го купи ?" Отговор:" Да, ама мрънка, че скъпо." Свекървата. " Да мрънка. Стои ти супер. Той да не иска жена му да ходи с дрипи или гола?". Направо ме разбиха. Рокси, имам идея Laughing Що не се изнесеш при свекито си за известно време с малкия. На твоя ще му бръкнеш в здравенцето smileee smileee smileee

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Пет Ное 14, 2008 9:40 am

Може разбира се да има и добри,ми то свекървата и то човек все пак smileee Пък да не забравяме,че и ние ще ставаме свекита,я погледнете от този ъгъл-да дойде някаква малка фръцла да ми юрка момчето,как ще стане,а p4ela

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Пет Ное 14, 2008 11:33 am

Бонболинка "Амчи" = Ами, тия да не са от централна северна България ? Laughing
Вчера слагам да пера и гледам халата го няма /а киликанзера уж ми подари един хов халат за баня и нали е нов съм го сложила за пране/. Тя си го взела, толкова смешно ми стана. На моя му стана криво милия, ама аз не съм за един халат, плюс това си имам жълтичък и ми е подарък от братовчедка ми, с която сме като сестри. Това окончателно ме убеди, че тая просто се тресе от ревност и злоба. То тия двете чувства хич не са полезни, ама тя явно не го знае. Laughing
На моя приятелка севкито също много свястна жена, хубава, модерна, разбрана. Ама за жалост почин преди 5 дни от рак на стомаха. Как хубавите хора господ ги прибира при себе?!?!
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Пет Ное 14, 2008 11:46 am

Съни,халата сигурно ще се появи,НЕДЕЙ да го обличаш в никакъв случай no При мен навремето изчезна един пуловер,върна се след 2-3 дни и аз да покажа,че съм разбрала не го събляках 3 дена от гърба си.Правих 2 спонтанни аборта след това,докато една циганка сама не ме намери и не ме светна какво се е случило.Обаче аз пък напук след това родих на "мама най-красивите деца" sladurana

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Пет Ное 14, 2008 12:01 pm

diva знам, от тази жена нищо не взимам. Каквото и да ми даде първо го пера, после в една торба и на гардероба. Минала съм веднъж по този път и знам за какво става въпрос, въпреки че токато на видях с очите си не вярвах. Значи най-лошо е да вземат твоя дреха вече носена, косми от косата или нокът.
Та не искам тая да ми подарява каквото и да било, има кой да ми подарява. Плюс това имам чувството, че дъртата е нещо като енергиен вампир и като съм в къщи все гледам покрай мен да има запалена свещ и ароматна пръчица или арома лампата. Тия неща ми действат добре и ме успокояват и ме предпазват от хабене на нерви.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Пет Ное 14, 2008 7:24 pm

Олеле,вие вече тотално ме наплашихте-икакво живяне при свекърва,а и като се знам каква съм p4ela Вие поне сте случили на мъже,които не слушат майките си
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Пон Ное 17, 2008 10:35 am

Ох,момичета искам нещо да споделя,че ми е много натопорчено.Бях ви споменала,че брат ми и снаха ми са на Майорка,та дойдоха си след 3 години,за винаги.Тук преди 3 год.оставиха дъщеричката си на 8 месеца при майка ми и баща ми,майка ми е с доста разклатено здраве,но заради детенцето никога не се оплаквала,оказа се и че малката е с много голям диоптър вродено късогледство,това допълнително разсипа майка ми,по цяла нощ стои и я гледа и плаче,аз влязах в контакт с клиниката на проф.Мулдашев,за да се опитаме да спасим зрението,че ми се къса душичката като я гледам малката как не вижда.И така след 3 год. те се връщат,майка ми е обърната на слугиня-готви,дига-слага,пере-глади-на снахата гащите,детенцето майка му не го поглежда,а флиртува със свекъра си 4udise2 Така ми рева майка ми вчера по тела,на 60 год.жена е и казва толкова унижена не съм се чувствала,ще напусна всички и се скривам,че ми идва да отида и да ги разхвърлям,ама като ми падне пердето се плаша от себе си.Ох,олекна ми,дано не съм била досадна.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 17, 2008 11:04 am

Луда картинка. Аз май съм пропуснала къде си писала, че брат ти и снаха ти са на Майорка. Четох, че ти си искала да оставаш тук. Както и да е. Защо не са взели детето поне да го заведат на доктор ми е странно? Аз имах повече от сериозен проблем с едното око. Направиха май и невъзможното. Сон Дурета им е университетска болница. Всеки може да отиде там. Ако са се притеснявали за осигуровките пак не е проблем. Имат си перо в болницата за такива случаи. Та можело е да вземат детето, да му направят една адресна регистрация при тях ( може и да не правят), да отидат по спешност в Сон Дурета. От там щяха да ги пренасочат към точните специалисти. И повярвай ми ако случайно не могат да направят нещо щяха да го изпратят детето в Барса или в Мадрид. Ама то вече това минало щом са се върнали и са решили да си остават в БГ. В София има много добри частни очни клиники. Операциите се заплащат естествено ама става дума за зрението на детенцето им. Айде пък да са се прибрали по- зле финансово отколкото като са отивали на Майорка. Ама знам ли?
Снаха ти луда ли е да флиртува със свекър и (той нейния свекър нали ти е баща 4udise2 ) само да питам, че издивявам от такива неща? Няма да мисли за детето ами хвърлила всичко в ръцете на майка ти и и шарят очичките. Верно- луда картинка.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty ние и останалите

Писане  diva Пон Ное 17, 2008 11:42 am

Не искат да поемат отговорност,само по тела снахата се лигавеше-колко диоптъра смъкнахте,тя и хабер няма колко е сериозно,целта е да се задържат тези диоптри поне-13 и-14,в БГ лекарите не дават никаква надежда докато не стане на 21год,а дотогава колко ще са диоптрите.....Аз оревах света,даже либето ми се скара,че съм се състарила с този проблем,а майката втора седмица откакто са си тука не се поитересува,даже не ми се обади поне за информация някаква. 4udise2 А за флирта-той е продължение от гостито на родителите ми миналата година на Майорка,тогава майка ми звъня от там и рева,че оная си въртяла опашката пред баща ми,но не искаше да наранява брат ми,който странно нищо не забелязва и се размина само с рева на мене,преглътна го,обаче сега в собствената ти къща някаква да те обръща на слугиня и да ти се подиграва,че става по нейната е върха.Но това което повече ме притеснява,че снахата е голяма артиска-мечи,лигави се,мноооого мразя лигави жени,и явно има някаква друга цел-не само да дразни майка ми.Обаче така ще й разритам плановете..... iad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  apoklistika Пон Ное 17, 2008 2:34 pm

Shocked Дива, честно, бих омела пода с тая.... няма да пиша това, което мисля, че може и да ми се обидиш, все пак е жена на брат ти. Въпреки това майка ти е тази, която трябва да я сложи на място, заради това, че е в нейната къща, и брат ти, заради това, че е негова жена. Но предполагам, че и аз като теб не бих издържала много и бих и набила кофата.
КОлкото и да ви е трудно, опитайте се за момента да оставите настрана всичките тия дрязги, защото детенце е най- важно, Но седнете, и ти и майка ти и говорете с брат ти- дайте му да разбере, че този компромис и неимоверно търпение към незаинтересованата му жена е само и единствено заради състоянието на детето и ще се изчерпа в момента, в който се стабилизира.
Обърнали сте се към един от най- добрите специалисти в света, дано да ви помогне. Получихте ли някакъв отговор от клиниката?

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  neli4ka Пон Ное 17, 2008 6:12 pm

Дива,поговори с брат ти,а ако пак нищо не стане както Апо казва хвани я косата и омети пода с нея.
И аз да се оплача от брат ми.Значи на абсолютно всички оправя компютрите,а когато моя се развали трябва да го чакам по две седмици.Днес се пре*ба нещо и му звъннах почна да мънка"Амаа...аз след час ще съм в Брюксел.После трябва да ходя с мойта до едно място,а после много късно ще стане" Twisted Evil Въпреки,че ще му платя таксито отиване и връщане. pliasss
Ами виках"Добре,добре ясно щом е за мен няма време.Ок.И му затворих. no

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите