nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ние и останалите

+7
neli4ka
apoklistika
Roksana
baby_an
diva
Sunny max
BONBOLINKA
11 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 02, 2008 11:40 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Сря Дек 03, 2008 2:30 am

Бонбонче,накара ме да се гордея с тебе bravo1 Евала на такива родители bravo1
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty ние и останалите

Писане  diva Сря Дек 03, 2008 10:29 am

Аз протестирам,защото условията когато започваше училище не бяха такива и по средата на срока сменят правилата,а школото е нормално,не частно или колеж,и столовете и чиноветв им са в окаяно състояние,късат си дрехите по тях,по входовете си пушат спокойно и необезпокоявани ученици,срещу школото има кръчма,която се пълни от ученици и даскали едновременно-пият си кафенце и си пушкат заедно и изведнъж решават,че като ги облекат еднакво нещата ще се променят,просто се неглежират проблемите и това ме дразни.А иначе дъщеря ми кандидатсва след 7 клас и я приеха в специализирана паралелка,самите деца мислеха да си измислят някаква униформа,за да се отличават,за това съм съгласна,обаче принудително..... no

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Сря Дек 03, 2008 12:04 pm

baby_an написа:Съни няма ли къде да я пратите тая досадница за празниците-няма ли някоя роднина,приятелка?

НЯМА мила, изпокарала се е с всички останали и роднини, които не са много. А приятелки няма. То такъв дзвер кой ще го търпи. Ами май ние ще се изнизваме по празниците.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 03, 2008 10:54 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  mal4o_vasil4o Сря Дек 03, 2008 11:05 pm

Бонбон,с теб сме obi4 .Разбирам те напълно,само дето не съм била в такава ситуация,моята беше малко по-различна.Аз по-скоро бях на мястото на бъдещото майче-раждах сама,без да знам дали някой ще дойде.Майка ми беше в болницата(мир на праха и),приятелите ми не очакваха(само един се отзова),мъжо се бе запилял на някъде,абе кофти тръпка.Но ти поне можеш да си спокойна,така или иначе скоро може да си дойдеш и да им се радваш колкото е необходимо,а и сестра ти разбира как стоят нещата,знае че си до нея и я подкрепяш.Оф,поолях се,аз нали си нямам никого и се радвам на хорското щастие.Дано всичко мине без проблем,та да пийнем по едно за тяхно здраве nazdrave
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  таня Чет Дек 04, 2008 1:12 am

Ох.. изчетох ви всичките, и та да не се повтаряме, няма да разказвам, при нас са същите идентични проблеми ...Уж сме надалеко, ама като грабне телефона, и като "запее" почват после скандалите и сръдните по цели седмици... Оправия няма...
duel
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty ние и останалите

Писане  diva Чет Дек 04, 2008 9:41 am

Бонбонче,миличка,спри да се хабиш със свекитата,знам много добре как се чувстваш,когато някой те прави на балък и трябва да си мълчиш,за да не го разсърдиш,а той никак ама никак не го заслужава,не можеш ли да си пуснеш пердето и да ги насолиш,както ти си знаеш,бъди ясна и кратка,пък те да си се сърдят,ти имаш прекрасно семейство и това е твоя заслуга,не позволявай някой да ти помрачава празниците no А то и при мен се очертават проблеми от това естество,нещо ми се катерят напоследък по главата,ама аз не мълча no

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Чет Дек 04, 2008 12:32 pm

Аз вече спирам тях да ги коментирам. Не ми пука вече. За себе си съм си решила какво ще правя. Танче, еднакво далеко сме и двете от свекитата. Това не ги спира да се обаждат и то не за да чуят как сме , а да се оплакват. Аз съм взела да заприличвам на тях и затова вече за тях нищо няма да пиша. Предполагам, че и на вас ви мелят за пари, за това колко е скъпо в Бг и как не смогват, а когато им обяснявате, че и на вас не ви е леко изобщо не ви чуват.
Дива, ти предполагам се справяш по- добре от мен. Аз до сега винаги съм мълчала. С изключение на разговорите, когато съвсем по човешки съм се опитвала да говоря с тях, но те го възприемат единствено като отказ да им помагаме.
Абе всички да са живи и здрави. Гледам си живота и това е.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  neli4ka Чет Дек 04, 2008 7:30 pm

Аман от роднини. surditka

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Пет Дек 05, 2008 2:11 pm

И аз така, аман от роднини, особенно роднини по закон. Тая дъртата съвсем е изперкала, защото няма с кой да си говори, чак взе нещо на Макси да се кара, ама май в скоро време ще гризне дръвцето.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  таня Пет Дек 05, 2008 4:14 pm

Аман от свекърви, особено от моята.Тя е и единствената на която постоянно парите не ѝ стигат ... а взима два наема( имаме голяма къща в София и два етажа са под наем), има доходи + пенсийте, живее на по широка нога от нас, дето уж в богатата чужбина сме... писна ми ... и моят като каже,да прати на мама пари и ми настъхва косата... като идва тук на гости перли поиска и моят, щото много я обича , взе че и купи едно герданче.. (абе не струваше много )ама аз от яд се разплаках... бабата е 72 ,ама маѝ има по-малко бръчки от мен...Аман от стари изкуфяли софиянки.. tormoz
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 9:13 pm

Абе Танче,вземи поговори малко с твоя!Какви са тия перли,че тя другия път и диаманти ще поиска iad iad iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Пет Дек 05, 2008 11:21 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 11:23 pm

haha haha haha Ще им е нещо като запазена марка haha
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sunny max Съб Дек 06, 2008 11:33 am

таня написа:бабата е на 72 ,ама маѝ има по-малко бръчки от мен...Аман от стари изкуфяли софиянки.. tormoz

Танче направо сме с почти еднакви свекита, само дето моята не взема наеми. Моята е 70-годишна дърта софиянка, интересува се само от кафенцето и цигарката. Вечно мърмори, че нищо не мога да правя. Тая дъртата явно си е мислела, че като вземам сина и и ще и стана и безплатна слугиня. То да, ама не. Да се спасява сама.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  таня Съб Дек 13, 2008 8:26 pm

Ааааааааааааааааа... няма вече шанс да дойде още веднъж на Майорка , два пъти и стигат, пък и в момента отношенията са доста обтегнати, защото аз ѝ казвам Леля и тя е бясна, та преди седмица разменихме реплики на тих тон и на високо ниво, за малко да ми развали отпуската.
Ще се превъзпитаваме в България, че моя като каже мама , мед му капе от устата.
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Нед Дек 14, 2008 11:29 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  baby_an Нед Дек 14, 2008 11:32 pm

Ох горкото Бонбонче,стискам ти силно палци(и на краката),тоя път да се държат добре poklon
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  neli4ka Пон Дек 15, 2008 5:39 am

Бонбон,много ми е тъжно,че трябва да изкараш празниците с тях. Crying or Very sad
Утре ще ти пиша,че трябва да лягам,защото утре демек днес трябва да ставам рано.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty ние и останалите

Писане  diva Пон Дек 15, 2008 10:24 am

Бонбонче,мъка ми е за теб,миличка kissyou Гадното е,че си вързана там да ги посрещаш и развличаш и няма къде да се скатаеш surditka и че се отразява на цялото ви семейство.Защо си им мълчала и си угаждала толкова време,какво че щели да се разсърдят 4udise2 какво като са му родители-ти си се държала с уважение и разбиране към тях,но те не заслужават твоето уважение и лишенията,които си налагате заради тях Crying or Very sad Те явно ви приемат като суровинна провинция-пари,подаръци,разходки сте длъжни да им снасяте с усмивка при това surdit2 Дай им да разберат,че не си съгласна това да продължава,че имаш деца за които се грижиш,че работиш като луда да им подсигуриш добър живот и не тръпнеш от нетърпение кога дъртите ще ви приплачат за пари surdit2 Апо ти беше дала много добър съвет-почваш и ти да се оплакваш,че ви е трудно,че парите не стигат,поискай им на тях igriv Пусни си пердето и бъди твърда,ако веднъж им покажеш,че обръщаш метлата и номерата им повече няма да минават,може да се спрат.Пък гооолямо важно,че щели да те плюят igriv Не допускай като мен,да те тъпчат 20 год./и аз щото ги уважавах/и когато накрая си отворих устата станах най-черната,ама вече нямам спирачка и си казвам всичко и да видиш как ми се мазнят сега angry3

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  таня Пон Дек 15, 2008 10:00 pm

Ами с моята "леля" си говорим спокойно, но на високо равнище, обикновено не ѝ обръщам внимание , и като ми писне спирам да ѝ говоря изобщо, като преди това ѝ казвам какво мисля, това ми помага много. За това да идват казвам директно, че пари няма, ако искат да дойдат да си платят.
Това спира всякакви дискусии. Ако мъжлето скочи, му казвам ако дойдат вашите , ще дойдат и нашите.... а финансово, кой ще плаща... и това му секва мерака и на него. Същото е с подаръците... Искаше сега да им дадем пари за празниците...И се почва ако дадем на вашите, трябва и на нашите, ако дадеш на брат ти , трябва и на мойте две сестри ... и така докато той се предаде... Добре , че ми е разбран, пък аз съм счетоводителя в къщи и особено за майка му сме все на червено.
Не им се давай! Пара няма, да си седят в БГ... ще ме притесняват и мен и семейството... duel
Борба му е майката и скандал на тих тон.
Мойта като беше тук вторият път не ѝ говорих последните 3 дни, даже се беше оплакала на майка, че не съм я посрешнала подобаващо... ама аз съм дебелокожа и не ме интересува какви ги блещи.
Ще ти стискам палци да минава по-бързо гостито...
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  neli4ka Вто Дек 16, 2008 3:48 am

таня написа:Мойта като беше тук вторият път не ѝ говорих последните 3 дни, даже се беше оплакала на майка, че не съм я посрешнала подобаващо...
Мухаха,другия път и постели червен килим и поръчай заря в нейна чест. haha

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty ние и останалите

Писане  diva Вто Дек 16, 2008 9:32 am

Може и духовата музика и девойки в национална носия с погача да ги приветстват на летището funn Браво Танче,добре ги цериш kef4o

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 16, 2008 3:03 pm

Браво и от мен. Само така. И аз набирам кураж за подобни действия Laughing
Гледам , че нещо хората вместо да се отпуснат за празниците са взели много да се стягат. Все такива едни нервни. на работа всички са киселаци, гледам и хората по улиците едни такива замислени, огрижени. Аз влудявам в момента всички с камерата. Снимам наред всичко- като някой японски турист съм станала Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Ние и останалите - Page 3 Empty Re: Ние и останалите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите