nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!!

+4
baby_an
BONBOLINKA
diva
neli4ka
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!! - Page 2 Empty Re: Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!!

Писане  таня Вто Дек 16, 2008 1:30 am

Момичета не ни е "цъвнала" държавата, но не мислете че само там не е наред... Аз забременях на Майорка и родих Ники тук, но не смятам да повторя.... През цялата бременост, ме гледа два пъти гинеколог, и 3 пъти посетих акушерката... за отношение не говоря, за изгубени изследвания също, буквалните думи "така се става майка" ,и затова че от изтичането на водите до раждането минаха 30 часа прекарани в болницата,(без никакъв контрол) в който идваше само санитарката, отказаха да ми сложат упойката, че първо съм нямала разкритие , пък после ве4е се виждаше главичката и нямаше за кога...
Аман от некадърници.. добре че ни опази Господ и през бременоста и по време на раждането, че ме израждаше студент, защото лекарката израждаше една испанска в другото родилно... Нямам думи ... boom
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!! - Page 2 Empty Re: Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!!

Писане  neli4ka Вто Дек 16, 2008 3:54 am

След всичко прочетено смених името на тема от "Скъпи бъдещи майки от Бургас!" на "Скъпи бъдещи майки от всички краища на България" boom

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!! - Page 2 Empty скъпи бъдещи майки

Писане  diva Вто Дек 16, 2008 10:12 am

Танче,съгласна съм,че и на други места не е цъфнало и завързало,но в Бг.започва да става ежедневие,това е страшното Crying or Very sad последното момиче,което почина,защото дари живот,почина от кръвоизлив,защото в болницата нямали ампула за съсирване на кръвта,която да й бият.Ампулата струвала 4800 лв.и във всяка болница трябвало да има поне по една за спешни случаи,не можаха ли да вземат от друга болница Twisted Evil момичето изпадало 8 пъти в клинична смърт и 9 не се справило Twisted Evil Това,което се случва е пълна нелепица и абсурд и НЯМА ВИНОВНИ cryy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!! - Page 2 Empty Re: Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!!

Писане  baby_an Сря Дек 17, 2008 7:48 pm

Божичко,като си представя,че и на мен ми предстои да ставам майка някой ден-направо се потрисам от ужас stigaBe O, ne
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!! - Page 2 Empty Re: Скъпи бъдещи майки от всички краища на България!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите