nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предпразнична треска

+6
Roksana
neli4ka
baby_an
diva
apoklistika
BONBOLINKA
10 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 27, 2008 12:37 pm

Благодаря Дива! Laughing Представи си моето свеки да помъкне кисело зеле насам haha . Да се разсмърди едно хубаво в самолета и като слязат пътниците и вземат да излизат на изхода да ни лъхне един аромат на кисело зелце и армиена чорба ( май така се казваше зелевата чорба), че да разберем, че "наште ора" са сред тълпата. funn funn funn Ще умра от смях. А недай Боже да им се разтече из раниците и да станем за срам и резил на летището. haha haha

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:12 pm

Обичам когато са коледните празници да се търкалям в леглото,навън да вали сняг,а аз да гледам коледни филми smileee sniag Някак си ми е много уютно sniag Нямам търпение да дойде рожденния ми ден,ще дойдат много мои приятели,само котенцето няма да го има-за пръв път ще съм сама O, ne Но аз толкова си обичам рожденния ден,че съм сигурна,че пак ще изкарам добре nazdraveee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty предпразнична треска

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 1:28 pm

Бонбон,влизаш във форма явно Laughing много реалистично обрисувана картина на летището,паднах от смяяях funn funn funn Тука на чорбицата й казват армеева,още се хиля funn като си представя ваште ора и миризмата на втасало funn

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  neli4ka Чет Ное 27, 2008 1:44 pm

baby_an написа:Но аз толкова си обичам рожденния ден,че съм сигурна,че пак ще изкарам добре nazdraveee
И аз си обичах рожденният ден преди,но не и сега. cryy

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:47 pm

Защо така бе Нели?Аз трябваше да съм на работа,но днес ми променили графика и ще почивам,а и като знам какво е.Цял ден ми звъни телефона,после ходя по фризьори,маникюристки.После ме гримират и накрая съм звездата на вечерта-обичана и обградена с внимание отвсякъде macka Само моето момче няма да е тук cryy Бих заменила всичко само да е с мен
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 03, 2008 8:52 am

Дайте ми идеи за постни манджи за Коледа 4udise2 . Всяка година едни и същи правя. Зелето съм го прецакала. Много сол съм му бухнала и не става за ядене. Обаче да ви кажа пак се получи нещо- поне миришеше на кисело зеле Laughing Laughing Laughing Апо какво стана с рецептата за питката с мая? В нета рецепти много, но предпочитам нещо изпробвано вече. Там при вас как празнуват Коледа местните? Ние ще ходим до някой български магазин да си купя кори за баница. Миналата година българските бяха свършили и продаваха някакви гръцки. Аз нали съм с газова фурна и баницата взех да я пека в една тава от йена (незнам йена или иена е правилно), че да мога да виждам какво става и кога да пусна фурната отгоре. Ако взема все да я отварям фурната, баницата ми не се "надига". Фурната ми пече или само отдолу или само отгоре и затова се налага вардене.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty какво ще готвите днес

Писане  diva Сря Дек 03, 2008 10:02 am

Аз всяка година се каня да правя пълнени чушки с боб,ама тази вече ще ги направя,друго какво-постни сърмички,ама като ти казах да ти пратя зелце и армеева чорба wow правих прясно зеле по Блонди, в гювеча и накрая му сложих лимонтозу-стана като кисело.Аз съм на тема Никулден,дайте идеи за рибник,но да не ми седи като задушен шарана,всяка година го пълня,става вкусно,но ми е като варено.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 03, 2008 10:41 am

Аз правя пълнен шаран на фурната. Не го увивам в тесто. Плънката я правя с орехи, лук и ориз. Слагам малко пресен лук ако намеря. Ако ли не слагам си стар много ситно нарязан. Замествала съм ориза с булгур и става също вкусно. Нареждам клечки на дъното на тавата и го мятам шаранчето отгоре. Не пускам фурната на максимум, че да не изгори отгоре, а вътре да остане суров. Като вземе вече да става почти готов, го заливам с доматен сос в който предварително съм нарязала лук. Няколко пъти поливам със соса шаранчето. Гребкам от тавичката и поливам. Шарана се страя да не е потопен в соса а да си стои на клечките. Иначе ми е кашкав ако е с много сос. То дефакто тоя сос за овкусяване повече го ползвам. Аз за Никулден ще пържа риба. Има една готова панировка за риба. Ще си взема от нея и така ще я изпържа.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty предпразнична треска

Писане  diva Сря Дек 03, 2008 11:02 am

Шарана го готвя по същия начи,само го покривам целия с резени лимон,интересната ти е идеята за соса,аз правя подобен за скумрия на фурна.Дадоха ми идея-изчистваш шарана през главата и го режеш на шайби,редиш го в тавата,правиш си плънката и пълниш шайбите,така се запича и рибата и плънката и е по-красиво в чинията,като го сервираш,мисля да пробвам 4udise2

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  Sunny max Сря Дек 03, 2008 12:10 pm

Аз ако може да ми дадете рецептата за пълнени чушки с боб.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty предпразнична треска

Писане  diva Сря Дек 03, 2008 12:25 pm

Съничка,мисля да имрповизирам-сваряваш си бобеца предварително с лук и марковче,накисваш сушените пиперки във вода да набъбнат,пълниш ги с боба и хооп във фурната Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  Sunny max Сря Дек 03, 2008 12:35 pm

Супер, мерси Дива. Ние ще сме с едни приятели, ама мацката не е готвачка и предполагам аз ще съм основния инициатор на всичко. Моите чушки май ще са сурови от Била.
Но по-добре да съм инициатор на нещо си, отколкото да не мога да си направя нищо и да гледам гадни физиономийки да ми се подмоткават покрай мен.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  mal4o_vasil4o Сря Дек 03, 2008 10:18 pm

Голям ужас,нямам настроение за нищо. cryy .Моя глупав мъж ме вбесява.Не иска да излизаме никъде,а ако изляза сама се цупи.Какво да правя,как да се съобразя със всички,нали и аз съм човек.Млада съм,излиза ми се,а и скоро имам рожден ден.Изказването беше,че няма да присъства.Много ми е интересно къде ще отиде,след като аз съм в неговата къща,значи аз трябва да си отида.Снощи бях на рожден ден,казах му да дойде,а той не му се излизало.Днес вече е сърдит защо аз съм ходила.Ужас,не го изтрайвам,не знам и какво да правя cryy
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 03, 2008 10:26 pm

Къде няма да присъства? Shocked На рожденния ти ден ли? Shocked Е къде ще ходи, че няма да присъства? Премести се в " Ние и останалите " и си изплачи болката, а може в " Нашите половинки" ако искаш да пишеш. Там си оплюваме по женски околните Laughing Дано ти дойде настроение за празниците. Мисли за хубави неща. поклюкарствай си с нас. На мен ми е много приятно като има с кого да си споделям. Тук момичетата са супер и повярвай- ще ти олекне.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty предпразнична треска

Писане  diva Вто Дек 09, 2008 11:45 am

Снощи децата украсиха елхата и Коледния дух се заразхожда из къщи вече,само трябва да накъсам елхови клонки от нейде и да ми замирише на бор p4ela Сега мисля да украся и кръчмата-елха нямам,но имам голяма палма-тя ни е Коледното дърво и на всяка маса по едно Коледно венче със свещичка kef Ах,Бонбон,каква красива покривка видях-на джудженца и ДядоКоледчета-само трябва да си премеря масата колко е дълга.Че така де,започвам да навлизам полека в празничната атмосфера ihu

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  Sunny max Вто Дек 09, 2008 12:09 pm

Момичета искам да ви се похваля, купих си жива елха в пластмасово кошче за боклук, висока е около 80 см и мирише на елха. Сега и търся подходяща саксия да я пресадя и после ще я украсявам. Проблема е, че котката яде гирляндите, ама ще видим как ще се справяме с него.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 09, 2008 1:04 pm

Съни, сигурно е страхотно като се прибереш вкъщи да ти мирише на елхови иглички Предпразнична треска - Page 2 Christmas%20tree ....... И ние заради домашната любимка сме сложили всичко по нависочко да не го докопа, че заминаха и герлянди и играччици. Повечето играчки са наше творчество и ще се побъркам ако ги изяде или накъса.
Дива, радвам се и за вас, че Коледния дух вече е и при вас. Ето , че малко по- малко на всички им идва настроението. като отворих темата доста отчаяно звучаха повечето момичета, ама сега като наближават вече празниците я колко по весели сме всички Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_04Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_04Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_04Предпразнична треска - Page 2 Mauridia_08Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_06Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_06Предпразнична треска - Page 2 Rulezzz_06Предпразнична треска - Page 2 Vala_29Предпразнична треска - Page 2 Newyear
ЕЕЕЕЕЕЕ, че шарено стана постчето с тия емотиконки Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  apoklistika Вто Дек 09, 2008 4:02 pm

Съни, понапръскай тук там гирляндите с дезодорант, моите се отвращаваха и не ядяха гирляндите Laughing Дори и като спре да мирише сляд няколко часа, явно още го усещат и не ядат Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Чет Дек 11, 2008 11:40 am

Вижте какви забавни свещички купих Laughing
Предпразнична треска - Page 2 009337548

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty предпразнична треска

Писане  diva Чет Дек 11, 2008 12:07 pm

Много сладки свещичките kef

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  neli4ka Чет Дек 11, 2008 7:26 pm

Много са готини. kef

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  BONBOLINKA Пет Дек 12, 2008 1:07 pm

Ако ви кажа, че ми е жал да ги запаля тия свещички. Много са евтини ама ме развеселяват и знам, че ако ги запаля ще отида да си купя нови. Моя понякога се майтапи, че ще се превърна в клошарка, щото такива неща все си ги трупам и не ги използвам по предназначение. Laughing При вас улиците украсени ли са вече? Имате ли големи елхи по площадите? Усеща ли се вече идването на празниците?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  таня Съб Дек 13, 2008 8:08 pm

Супер са свещитчките, пали ги не им се чуди, аз малко болна на темата свещи, постоянно паля и много ми харесва, една такава топлинка и радост зо окото.... Иначе за празниците нещо не съм в настроение тази година, елха, гирлянди, Дядо Мразовци заради Ники са навсякъде, менюто още не съм го мислила.Май ще е като всяка година питка, сърми с кисело зеле и ориз, запе4ен боб,зимна салата, ошаф и тиквеник и варено жито.
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  baby_an Нед Дек 14, 2008 11:16 am

ООООО Тук във Варна е мнооог красиво-навсякъде лампички,елхи и дядо Коледовци.Като се снимам ще ви покажа.Само малко снежец за Коледа да завали и ще е супер sniag
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  mal4o_vasil4o Нед Дек 14, 2008 11:38 am

Baby_an,аз имам снимки от центъра,но за да се вижда добре украсата,снимах вечерта.Не знам обаче защо не се вижда както трябва,снимките излязоха размазани,с едни такива тъмни цветове.Ето,сега ще покажа какво имам впредвид.Иначе наистина Варна стана супер,усеща се празничното настроение
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210163&pid=9387669
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210163&pid=9387670
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210163&pid=9387671
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210163&pid=9387672
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210163&pid=9387674
Това са снимките,май нещо аз не съм за фотограф.Това малкото момченце на снимката е синчето kef .Дано ви харесат и да можете да видите нещо 4udise2
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Предпразнична треска - Page 2 Empty Re: Предпразнична треска

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите