nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новини от милата ни родина

+5
Sunny max
Roksana
baby_an
diva
BONBOLINKA
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Новини от милата ни родина Empty Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 25, 2008 2:04 pm

Треньорка бие 10-годишно с плувна дъска
25 ноември 2008 / News.dir.bg
Треньорка от плувен клуб „Черноморец” в Бургас системно пребива и унижава своите възпитаници, съобщи Дарик.
След един такъв побой върху дете родителите му са завели съдебно дело срещу специалистката.
Пребитото преди месеци дете е 10-годишната Деница Русева. Този факт е освидетелстван медицински. Деница е била бита с помощна плувна дъска от пресована гума, по лицето й е имало кръвонасядания и синини. Едното око на детето е било затворено от побоя.
Бащата е завел дело в Бургаския районен съд срещу треньорката Люба Панайотова. Веднага след побоя тя обяснила, че пострадалата Деница не изпълнявала нейните указания в басейна, което наложило тя да бъде бита. Панайотова многократно отказва да даде мнение по случая.

Тийнейджър убиец остава в ареста
25 ноември 2008 / News.dir.bg
Варненският окръжен съд определи най-тежката процесуална мярка за принуда "задържане под стража" спрямо Мартин Радев от с. Тръстиково, община Девня, обвинен за убийството на 18-годишния Светлин от същото село.

Директор ударил ученик в Химията?
25 ноември 2008 / News.dir.bg
Учители обвиниха началника си, той отрича, информира варненското издание на вестник ”Позвънете-Новини”.
Директорът на Професионалната гимназия по химични и хранително-вкусови технологии “Дмитрий Менделеев” Руслан Скулев ударил ученик.
За това алармираха негови колеги, сред които и един от заместниците му - Милена Боева. Те разказаха, че през януари тази година началникът им си позволил да вдигне ръка на техен възпитаник в двора на училището. Учители обвиниха началника си, той отрича, информира варненското издание на вестник ”Позвънете-Новини”. Според Скулев, за насилие при всички положения е изключено да се говори.

Десет години момиче диша с апарат и е на легло
25 ноември 2008 / News.dir.bg
Вече десет години пловдивчанката Весела Светлова не е напускала дома си, тъй като е парализирана.
Пиян шофьор решил съдбата й, като я приковал завинаги за болнично легло, съобщава "Стандарт".
Весела е на 28 г., не може да движи краката и ръцете си и диша с помощта на апарат. Когато била на 18 обаче, по нищо не се отличавала от връстниците си. Завършила гимназия, изкарала абитуриентския си бал и си дала малка почивка, преди да поеме по-нататък пътя си. Една вечер излязла със своя приятелка на заведение. Малко преди да си тръгнат, в кафенето пристигнал техен общ познат и в разговора помежду им той предложил да ги закара до домовете им. Момичетата изобщо не подозирали, че той бил пиян и се качили в колата му. Приятелят им Станислав Фераджиев обаче не бил единственият пил шофьор зад волана същата вечер. Така малко преди Моста на Герджика върху техния автомобил връхлетяла волгата на арменеца Хованесян Грачия. Чужденецът бил мъртво пиян и дори не разбрал какво се е случило. При удара пострадала единствено Весела, която по чудо била спасена от "Бърза помощ". Девойката била настанена в болница с прекъснат гръбначен стълб и в клинична смърт. Докторите не ни дадоха никаква надежда, спомня си майката Невяна. Лекарите дори казали на семейството да се подготвят психически, че детето им няма да го бъде, но след два-три дни Весела излязла от безсъзнание. Била обаче абсолютно неподвижна. След 3 г. момичето са връща в дома си, откъдето не излиза, тъй като е вързана за апарата за изкуствено дишане. За това време постигнахме много, разказва майка й. От 30 килограма Весела вече е възвърнала предишното си тегло от около 50 кг и най-важното не е отчаяна. Бори се за живота си с помощта на най-близките си, защото след катастрофата приятелите им се отдръпват от страх, да не им искат пари. А парите наистина са голям проблем за Светлови.
Само консумативите на парализираното момиче за месец струват 500 лв. Отделно в стаята й постоянно работи климатик, за да поддържа точно определена температура през зимата и лятото. След трагедията майка й спира да работи, за да се грижи за нея и така семейството, което има още една дъщеря, е изцяло на заплатата на бащата. Двамата шофьори след катастрофата са осъдени ефективно на три години лишаване от свобода и общо 105 лева обезщетение за пострадалото момиче. След инцидента обаче те са напуснали страната и до ден днешен не са открити.
В момента за момичето ежедневно се грижи рехабилитатор, за да се предпазят мускулите й от атрофия. Има някаква надежда да махнат апарата, за да може да бъде извеждана поне с количка навън.

Рових се да намеря някаква хубава или забавна новина, но за малкото време което имах не попаднах на такава. Сигурно с лупа трябва да търся добрите новини.........

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty новини от милата ни родина

Писане  diva Вто Ное 25, 2008 2:19 pm

Ей заради това спрях да чета вестници,отвсякъде гадости и мъкаа,много се товаря no

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Вто Ное 25, 2008 3:52 pm

Направо не е истина какво се случва постоянно в тази държава!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Roksana Сря Ное 26, 2008 12:47 am

Разрових се за случая с пребитото дете.
Представих си , как сина ми се връща от тренировки пребит, и как ще й извадя гръкляна през задника на тая мърла!
Хич не я виждам ако е била детето ми, просто няма такъв бой.
ВСЯКА МАЙКА, ще защити детето си!
Не знам какви са тези родители, да си оставят децата да ги тормозят и психически и физически.
Да не говорим, че това ще го помнят цял живот.

Та ето какво намерих, пуснете си да чуете записа. - > http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=307769

Рових и за последната новина, та намерих, това момченце, по-надолу пише и за нея...
http://www.standartnews.com/news/comments/id/16673/10-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B5-%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0-
Само ако можех да помогна, бих го направила веднага, без да се замисля :(

Това да не знаеш кога ще ти се обърне живота... Crying or Very sad
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Сря Ное 26, 2008 10:27 am

Нямам думи, много е тежко като пострадат хора необратимо. Още по-тежко е, че никой не им подава ръка при положение, че съществува някакъв шанс да се възстановят поне частично. Crying or Very sad
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty новини от милата ни родина

Писане  diva Сря Ное 26, 2008 11:32 am

Еййй,пък за дете като чуя,че някой е тормозил -откачам.Тази мърла досега,ако бяхме бяла държава трябваше отдавна да е в затвора или в психиятрия,а не да се занимава с деца,как ще посяга на дете и то с дъска,ама бащата много търпелив , metlata metlata аз на момента я удавям в басейна и после ще питам.Ние имахме проблем с една даскалица-явно откачена жената,позволява си да прави квалификации за родителите/без да познава никого/майка ти и баща ти са маймуни,на моя малкия казала явно баща ти е глупав и несъобразителен,а какъвто бащата-такъв и сина,това пред целия клас,прибира се детето като наакано,баща му е олицетворение на всичко най-яко за него и тя разбива авторитет.Побеснях на момента,отивам в училището с ясната мисъл,че ще мета с откачената даскалица,ама извади късмет-тръгнала си.Но свикахме родителска среща утре вечер и там ще хвърчи перушина boom

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 2:35 pm

Точно така Дивче,да и разкажеш играта на тая идиотка! pliasss Коя е тя,че ще обсъжда родителите на децата-хората които са техния идеал boii Ах,че се изнервих boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 8:41 pm

Момичета,чухте ли за двайсет метровата джамия и ислямския център,който искат да строят в София Shocked Утре ще пусна линк към петицията,че сега съм на работа,а той е в моя комп.Е тия вече се оляха-то няма такава църква,а и те джамиите повече станаха iad iad iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  neli4ka Съб Дек 06, 2008 4:37 am

Къде е тази петиция,че да се подпиша 25 000 пъти. Twisted Evil

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Съб Дек 06, 2008 11:21 am

Малии изперквам като прочета някаква таква глпост. То не стига, че в центъра на София се е навирила една джамия, ами и още ще им строят.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Съб Дек 06, 2008 5:59 pm

Възпитателка в Дом маже дете с изпражнения06 декември 2008 / News.dir.bg
Служителката С.М. от Дома за деца, оставени без родителски грижи в село Зелениково, община Брезово е извършила непристойни действия спрямо момченце, настанено там.
Това съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция "Полиция" - Пловдив, цитирани от БТА.
Информацията е била съобщена на полицаите от директорката на детския дом. Вчера около 14 часа пред останалите деца С.М. е намазала за "назидание" лицето на 6-годишното момченце с изпражненията му, защото то се изпускало в гащичките си. Това е станало и пред очите на една от възпитателките на дома. За случилото се са уведомени и социалните служители в град Брезово. По случая е образувано дознание.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  neli4ka Съб Дек 06, 2008 7:17 pm

Егати нещастничката. iad За какво не минават през психиатри преди да ги назначът на такава отговорна работа.Вместо да помагат на децата те ги травмират и стресират. tegliNoja

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Съб Дек 06, 2008 7:43 pm

Тая идиотка заслужава да я хвана и да и навра главата в някоя тоалетна с дупка iad
Ето и линка за петицията,моля разпишете се защото тия турци вече прекаляват iad
http://www.bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  neli4ka Съб Дек 06, 2008 8:46 pm

Подписах се.Направете и Вие същото. victory

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Пон Дек 08, 2008 10:52 am

Е*аси служителката. Ама този жена си е за лудницата направо, тя има някакви психични отклонения. Ако я докопам, ще съжалява, че се е родила. Мислила съм има ли вариант да ходят доброволно жени в такива домове и почасово да се гружат за децата или пък такива деца поне за уикендите да отиват в някое нормално семейство и поне за малко да се почувстват хора. Някой дали е запознат и може ли да ми даде съвет?!?!?

Ще гласувам, писна ми от тия турчуля.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Пон Дек 08, 2008 2:34 pm

Може би има вариант Съни,но дали ще е добре за децата,след един уикенд в рая,да се върнат отново в същия ад Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 09, 2008 9:24 am

Съни, мисля, че можеш да взимаш деца вкъщи и даже държавата май ти дава някакви средства ако си нещо като временна приемна майка. Не знам точно. Баща ми на времето имаше колежка, която взимаше редовно едно детенце у тях. Ама тя го правеше с цел да вземе някой лев от държавата. Хората се отвращаваха от нея и бяха сигнализирали в дома от който взимаше детето, че тая изобщо не се грижи за не го като го вземе ами само го тормозила. Изродка. Най- добре е да се обадиш в някой дом и да питаш.
На темата за детски домове се разболявам. Няколко пъти преди заедно с други жени сме организирали благотворително набиране на дрешки, лакомства и пари за деца. Ходене по мъките от бюрокрация. След това с една приятелка бяхме събрали дрешките на децата, които са им малки и звъняхме да питаме да ги занесем. Това преди доста години- не сега. Надуха ни главите от изисквания с какво да са прани и т.н. Може и да са били прави хората ама то докато стигнат тия неща до дечицата направо да се побърка човек. Сега май вече не е така и спокойно можеш да си носиш. Последното набиране на средства го направихме няколко майки с помоща на фондация. Питахме от какво имат нужда децата. Казаха ни, че за най- мъничките хората помагали повече, но за малко по големите почти никой не давал нищо. За бебенцата имало ( поне в този дом в който бяхме решили да направим дарение) всичко, но по големите спели на пружини, нямали шкафчета в стаите си, нямали никакви хигиенни принадлежности- абе нищо си нямали дечицата. Събрахме добра сума пари за закупуване на някой неща, както и за разни помагала. Като разбрах на големите дичица държавата по колко пари на месец отпуска щях да припадна. КОфтито при работата с фондации е , че един доста добър процент отива за "административно обслужване" 4udise2 - демек- спират си процент за нещо си дето и аз не го разбрах. Ние, които събрахме пари, не искахме нито документ за дарение да ни се издава, нито нещо друго. Аз исках да видя фактури за закупените неща и наш представител да отиде до дома и да види дали наистина закупеното е там. Не съм от най- доверчивите и исках да съм сигурна, че всичко отива по направление.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Вто Дек 09, 2008 12:01 pm

И аз не съм от доверчивите и искам с очите си да виждам че нещата /каквито и да са те/ се дават лично на децата. А не отиват в ръцете на такива зли възпитателки и подобните им. Сега си пиша с братовчедка ми и довечера като се видим ще го обсъдим по-подробно. Мислила съм си, че Макс например също мога да го вземам с мен и децата да си играят с него. Той много по-лесно ще разчупи леда, поне в това е номер едно.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 09, 2008 12:43 pm

Директорка и чистачка излитат за гавра с дете09 декември 2008 / News.dir.bg
Освободиха от работа директорката на социалния дом, в който служителка намаза дете с изпражнения, съобщи Нова телевизия.
Драмата се разигра преди дни в Дома за деца, лишени от родителска грижа, в пловдивското село Зелениково. Една от служителките намазала за назидание лицето на 4-годишно дете със собствените му фекалии. Причината била, че то се било изпуснало в гащичките си. Сцената се разиграла пред очите на останалите деца и една от възпитателките в дома. Чистачката Станка Тафрова, извършила непристойните действия, веднага беше уволнена. Днес и директорката на дома подаде молба за напускане и незабавно бе освободена от работа. В дома временно е назначен нов директор, а психолог започна работа с децата. По случая започна разследване. Малкият Васко, с който е извършена гаврата, е едно от 35-те деца в дома в Зелениково. Постъпил тук преди три месеца от друг дом, тъй като няма родители. Момченцето има заболяване и не може да контролира физиологичните си нужди. Децата били в леглата си за следобеден сън, когато Васко се изпуснал в креватчето. Правил го всеки ден по няколко пъти. Този път обаче вместо да го измие и преоблече, чистачката, вбесена, го сграбчила за врата и му натикала глава в собствените му изпражнения. Детето все още е в шок и говори несвързано. Възпитателката, пред чийто очи се е разиграла сцената, предпочете да запази мълчание. През целия ден днес служителите бяха разпитвани от полицаи. Децата също разказаха това, което са видели, пред служител на Детска педагогическа стая. Станка Тафрова не е открита в дома й от екипа на Нова телевизия. Нейна съседка разказа, че е вкъщи и се крие. Прокуратурата е образува дознание срещу чистачката за хулиганство. Ако вината й бъде доказана, може да получи до 2 години затвор или поправителен труд и обществено порицание.

Тая ми иди да я хвана и да я смеля, да и навра аз на нея главата в собсвените и л****а докато не се напасе с тях. Добре все пак, че ще има някакви последствия. Само това с "общественото порицание" не го разбирам 4udise2 Тая малоумната дали изобщо е разбрала какви ги върши, камо ли ако я порицае обществото ще се трогне. Ами да вземат хората няколко камиона с тор и да и ги стоварят в двора на къщата, където се крие, че да плува в л****а.- е това ще е обществено порицание .

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Вто Дек 09, 2008 5:18 pm

Преди месец решихме със сестра ми да се освободим от плющените си играчки,че вече няма къде да ги слагаме.Събраха се 3 огромни чувала-изпрахме ги и........до там.Толкова изисквания от всички домове-с какво трябвало да бъдат прани,ама не можело да са плюшени и т.н.т.Сега ги раздаваме на де що видим дечица.Искаше ни се да зарадваме децата,но уви в нашата държава ти правят спънки даже и като искаш да подариш нещо iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Чет Дек 11, 2008 11:28 am

Понеже не ми се рови в момента къде беше пуснат пост за мюсюлманския центр, а попаднах на нещо което ме шокира, затова го помествам тук. Това е само извадка от цялата статия, но е красноречива:
През последните 15 години са направени около 1500 джамии. Нашата толерантност е минала всякакви граници.
Това заяви пред Нова телевизия кметът на София и неформален лидер на ГЕРБ Бойко Борисов, цитиран от БГНЕС. Той попита откъде ДПС има тези средства и даде пример със съседна Гърция, където за 15 г. не бил построен нито един мюсюлмански храм.

Shocked Shocked Shocked
Задавам си много въпроси......Аз съм толерантна към всички вероизповедания и съм за това, всеки религиозен ( повече или по- малко) да може да посети собствения си храм- било то църква, джамия и т.н. Само, че немога да разбера след като България е христианска държава и основната проповядваща религия е христианството( и в конституцията го пише), защо се изграждат толкова много джамии? Че то може всичките църкви в Бг да нямат 1500, а джамиите само за 15 години са толкова. Ами и колко има от преди тези 15 години? Пари за христиански църкви никога няма. Постоянно гледам кампании за набиране на средства я за някоя малка църквичка, я за реставрация на съществуващи в окаяно състояние. Не съм бясна от тези факти, а ми става мъчно..........

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  baby_an Чет Дек 11, 2008 1:15 pm

Аз пък съм бясна,то бива бива толерантност,но чак пък толкова iad Я да сметнем колко църкви има в Турция iad Сами си предизвикват етническия конфликт,ако сърбите бяха на наше място досега да са избухнали
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Мъж закла децата си, подпали къщата си и избяга

Писане  BONBOLINKA Чет Фев 05, 2009 8:49 am

Мъж закла децата си, подпали къщата си и избяга
05 февруари 2009 / News.dir.bg
Около 21 часа снощи в с. Осиково, община Гоце Делчев, мъж на 29 години, с инициали М.П., взел децата си - две момчета на 5 и 8 години, от интернет клуб и пред очите на минувачите ги заклал с нож, съобщиха от МВР.
Веднага след това се прибирал в къщата, където живеел с майката на децата си без брак, подпалил я и изчезнал. Вследствие на пожара са пострадали петима души - двама мъже и три жени. След преглед в гоцеделчевската болница, пострадалите са транспортирани в Института “Пирогов”. Най-тежко ранена и с опасност за живота е майката на децата.
Пред БНТ кметът на село Осиково коментира, че преди два дни са имали спор жената и мъжът, убил децата в Гоце Делчев. Съпругата се прибрала в село Осиково. Убиецът тръгнал след нея, тъй като тя не се прибрала в къщата на баща си, коментира селският кмет Митко Дедьов. Той посочи, че снощи в 20,30 часа двете деца са били в игралната зала на компютрите. Бащата ги е закарал в къщата. През това време закланите деца влезли в тяхната стая. Той е залял коридора с бензин и е отворил стаята. Там били съпругата, тъщата, бащата и лелите на съпругата му. Запалил бензина и е взел децата. На 10 метра от къщата убил едното си дете. По – голямото успяло да се изплъзне от ръцете му и побягнало. В центъра на селото той го стига и му отрязва главата, допълва Дедьов.
Убиецът избягал и се издирва от полицията, предполага се, че е въоръжен. Според близки на извършителя, напоследък той бил напълно отчаян от живота и имал много конфликти с родителите на съпругата си, при която живеели.
Образувано е дознание. Работата по случая продължава, уточниха от МВР.


Нямам сили да го коментирам това.....................

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Чет Фев 05, 2009 9:14 am

Този трябва направо да му отрежат главата. Е*ати болните мозъци.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  mal4o_vasil4o Чет Фев 05, 2009 9:43 am

Смърттттттттттттттт,само смърт на такъв човек.Дори шизофреник,нищо не го оправдава.Отвратително племе сме станали,м...а му да е.а.Много се изнервих iad
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите