nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новини от милата ни родина

+5
Sunny max
Roksana
baby_an
diva
BONBOLINKA
9 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty новини от милата ни родина

Писане  diva Чет Фев 05, 2009 9:53 am

Хората полудяват,това е Crying or Very sad Това безпаричие,безперспективност, стрес не могат да доведат до друго освен до лудост Twisted Evil Психолози и психиатри предупреждаваха,че след Нова година ще има бум на болни луди хора,убийства и самоубийства,и за голямо съжаление се оказаха прави Crying or Very sad От 7 часа тази сутрин се питам,какво ли е ставало в главата на този човек,за да посегне на най-милото си,на децата си по този ужасен начин 4udise2 просто не намирам думи Crying or Very sad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  drumata Чет Фев 05, 2009 9:52 pm

Горкия човек, какво ли го е докарало до там? Това е ужасно! А не смърт, а живот би било по-страшното наказание за него- ама след като се осъзнае какво е извършил.

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  neli4ka Пет Фев 06, 2009 4:21 am

Ужас. Twisted Evil Казаха,че няма психични отклонения и съзнава какво е извършил.
Горките дечица.Дано почиват в мир,а него бих го изпържила на електрическия стол. iad

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  neli4ka Вто Фев 10, 2009 4:58 pm


neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  drumata Вто Фев 10, 2009 9:04 pm

Tази статия бъка от абсурди. Уж редовна практика, а пък случайно разкрита. Пък "родителите на изоставеното дете" не звучи като тъпизъм. Абе журналистите четат ли какво пишат? Питам се дали изобщо се е случило нещо.

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sunny max Сря Фев 11, 2009 9:50 am

НАпоследък много зачестиха всякакви ненормални случки. Незнам на какво се дължи това ?!?!?
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  BONBOLINKA Сря Фев 11, 2009 10:40 am

По тоя повод с "ненормалните случки"......моя снощи за пръв път по време на новините смени канала Shocked Само заради тия случки. Не му издържаха нервите. Той обикновенно гледа новините по всички канали ( не че не въртят едно и също), но снощи още на първите новини, които беше пуснал, прещрака на музикален канал.
Съни и аз не знам защо толкова много извращения, толкова много насилие, толкова много необясними неща стават в България. Всеки ден я някой убит, я пребит, я друго нещо. Аз чета в нета новините, макар и напоследък да го правя рядко. То само заглавията те карат косите да ти настръхнат. Удавен младеж- не се знае случайно заради алкохола или някой го е бутнал, дела в съда с някакви обрати оправдаващи престъпници, опити за отвличане, мръсотия в здравните заведения..............Ужас......Защо толкова се озлоби тоя народ? Гледах, че въведоха вечерен час за малолетни и непълнолетни. Чудно ми е дали ще се спазва това? И как примерно ще ги изгонят непълнолетните от заведенията след 10 часа, като те са основната клиентела в момента. Дива по може да каже за клентелата, че е в тая сфера. Че то ако вземат наистина да глобяват за неспазване на вечерния час хазната бая ще се напълни. То и тук си има хаймани и какви ли не, ама да ви кажа честно не съм засичала вечер по баровете ученици. Може пък да не мога да ги различа като са намацани повече от майките си 4udise2 . Вечер гледам се събират долу на плажа на пейките много младежи. До сега не са правили проблем и не са вдигали шум. Е как тия испанци, дето не пращят с кой знае колко много акъл са успяли да въведат някакъв ред, а ние не можем ? Не мога да си го обясня. А и не мога да си обясня как има родители дето не им пука изобщо, че сина им или дъщеря им вечер къркат по заведенията? Не се ли питат къде им е детето? Аз малко на тая тема съм подпалила, че гаджето на сина и тя хойка като метла без да се прибира изобщо у тях, ама не е тук темата да пиша.........

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  таня Пет Яну 15, 2010 12:06 am

Добър вечер момичета... Бонбон не си хаби нервите за глупости. Оправия няма никъде... Разврат, алкохол, дроги и убийства има навсякъде по света... Аз редовно следя новините в Германия, и тяхната младеж не е цъфнала, и в майорка е същия случай. 6 години им се нагледах... За съжаление морала и ценностната система на хората отдавна останаха в миналото и ставаме свидетели на какво ли не ... Аз съм на принципа да си гледам детето и мъжа и се моля да не ме срещне „мечка“....Радвам се че скоро ще се видим , не забравяй да ми звънеш, моля те... sunny
Иначе ще те издирвам с полиция... Laughing
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Новини от милата ни родина - Page 2 Empty Re: Новини от милата ни родина

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите