nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

+14
vili vitska
Sunny max
Dessita
mal4o_vasil4o
GALIAAA
diva
sasy
tina_08
Sky
krissitooo
BONBOLINKA
neli4ka
apoklistika
Roksana
18 posters

Страница 38 от 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Пет Дек 04, 2009 9:37 am

Здравейте момичета... От времето ли, откакво ли нещо шич не сме активни... Аз съм си вече месец в България, умирам от кеф...мъжо работи, малкият на градина, аз голямо четене на книги, голямо лежане му правя.... Свекито за сега е много кротка, държа я на дистанция и не ѝ давам много поводи за контакти ... Абе, май е затишие пред буря, защото тя е невероятно кротка, пък такова качество, на нея ѝ е крайно неприсъщо....
Дива, благодаря че ме питаш , как е бремеността.... За съжаление на 24.09 загубих бебето... вече е малко ангелче... Много ми е мъ4но, роди се 24 седмица... Откриха му тумор на бъбречето... Беше момиченце.. Сега чакаме аутопсията...
Иначе вси4ко около нас е по старому... Къде се изгуби бонболинка... ?
Лек и слънчев ден на всички ....
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пет Дек 04, 2009 1:51 pm

Ооо,Танче,много съжалявам,миличка Crying or Very sad Иска ми се да ти дам кураж,но не намирам думи,прегръщам те Crying or Very sad
И при мен имаше огромни проблеми със щерката тези дни,моля се всичко да е приключило,защото още два дни да беше продължило и щях да съм в лудница.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Пет Дек 11, 2009 8:04 pm

Хубаво, че е минало добре, Дивче.
Танче, съжалявам за бебето.
Аз се отбивам тука, ама нещо..не пиша, май Very Happy
Пак ще пиша, девойки!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Нед Дек 13, 2009 6:42 pm

здрасти като се появите. Exclamation

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Чет Дек 17, 2009 11:12 pm

Привет на всички ... Май всеки го е обхванала коледната треска и никой не пише... Хайде момичета пред коледно да си побъбрим... Laughing
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Съб Дек 19, 2009 12:09 pm

Привет,момиченца кокиченца zdr
Голяма зима ни затисна,голям студ и сняг,ама поне слънце грее днес при нас и снега блести красиво и създава Коледно настроение.Аз мисля утре да правя някакви коледни сладки,по-скоро за забавление на децата и да украсим къщата,че те апартамента го украсиха отдавна,и елхата и другите дрънкулки,ама за къщата все не ми остава време през седмицата.
Хайде де,момичета,даН ви мързи толкоЗ,пишете как сте,що сте,подготвихте ли празниците?

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Нед Дек 20, 2009 12:07 am

Привет на всички , ние украсихме, за коледните сладки ще му мисля от понеделник, като иде малкият на градина, че с него ми е малко трудно ... Много ми е палав , да е жив и здрав, доста зор ще имаме с него .... Тези ден е фен на снега , много му се радва, видя в градината и Дядо Коледа, очарован е от него , че му донесе голям пистолет ... Какво меню мислите за Коледа... Ние ще сме си в къщи , самички ... без свекито .. Laughing ... и трябва да го мисля...Давайте идеи...Лека вечер ...
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пон Дек 21, 2009 11:52 am

Ехоооо,има ли някой тук Laughing Къде сте,девойки Laughing
При нас е гооолям студ-14 градусов,умирам от студ,носът и краката ми са ледени,обаче пече ярко слънце барем Laughing
Аз сладки не правих вчера,отдадохме се на обиколки по магазините с Викито,като лудите-в най-големия сняг,като се прибрахме сигурно имах 2 кила сняг по палтото.Но накупихме продуктите за сладките поне,гледах едни формички за дребни сладки-снежинки,звънчета,елхички и други коледни рапсодийки,ама ми се видяха скъпички,та ще потърся в друг магазин,абеее наканила съм им се и ще ги правя.
Танче,де прати дъртия киликандзер Laughing Аз ще пълня пуйка за Коледа,сърмички,пържолки и тем подобни.
Хубава седмица от мен,момичета kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Пон Дек 21, 2009 12:36 pm

Здравей Дива...Май само ние се въртим около форумчето, всички други усилено ги е хванала предколедната треска... Моят караконджур след аборта е доста тиха и привидно ни е оставила на мира, защото ѝ казахме, причината на аборта...А това е именно тя и скандалите който имахме с нея...Онколозите, бяха категорични, че такива проблеми се появяват при стрес и нерви в началните месеци на бремеността... Оттогава ни е оставила на мира, но само привидно, защото зад гърба ни продължава. Чакаме до края на януари да подпише документите ни за строеж, засега се дърпа, че имало време, но на мъжа ми е казала, че на снахи не ще да подарява, пък и не съм и обръщала внимание и незнаела, дали няма да я хване ината да не подпише. Ние сме се примирили ! Чакаме до 15.02 , не подпише ли, се връщаме обратно на Майорка. Но.. засега поне се радваме с мъжо на спокойствие и че ще си караме сами празниците... lol!
Има ли някой скайпа на бонболинка? .. Страшно ми липсва...С Анито какво става?
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пон Дек 21, 2009 1:39 pm

Укротила се тя,ама късно,като станала белята,той Господ вижда отгоре,Танче kissyou Не знам какво стана с Бонбона,изведнъж изчезна,аз я търся и в Майоркския форум,но и там не се е появявала,дано да е добре.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Пон Дек 21, 2009 11:29 pm

Здрасти и от мене. Виждам как сте, щото пишете. Поне по едно нещо хубаво да има сме 2 крачки напред. Как ви е предколедната треска- мене ме избива на депресия. Хубаво, че за една седмица и ще отминат и празниците, и всичко..

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Дек 22, 2009 8:58 am

Добро утро,мили момичета Very Happy
Друмче,кви депресии,бе чедо miloto Вирвай главата и носа,очаквай коледното чудо и си свирукай коледни песнички,аййй майната му на другото,важното е да сме здрави,другото все някога ще се оправи.
Аз съм на вълна манджи и украса на софри,толкова манджи съм намислила да правя таз година,че не знам кога шА сколасам да ги наготвя,обаче ми е едно приповдигнато настроението radost
Вие как сте,другите девойки,хайде де обадете се Wink

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 23, 2009 10:30 am

Хеййййййййй, здравейте!!! Very Happy Не съм влизала тук от векове. Много неща се струпаха.......после се оказа,че не си помня паролата и т.н.
Как сте момичета? Днес мисля да поизчета написаното от вас за да вляза в час какво се е случвало с вас докато липсвах. Бая четене ще падне Laughing Танче, аз ти бях писала тук на лични (видях в по- горен пост, че питаш за мейл).
ПО- късно ще напиша дълго постче след като прочета предишните ви постове. Сега навличам якето и ще "търча" до банката, че идва времето за тоталното охарчванепо празниците и май ми е поолекнало портмонето Very Happy .Целувчици от мен и до по- късно!!!

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Чет Дек 24, 2009 10:09 am

Добро ви утро,девойчета Very Happy
Бонбон,нямаш представа как се зарадвах,като видях,че си писала kissyouИзпопритеснихме се за теб obi4
Всеки момент ще бъде изритана от компа от тийнове във ваканция,тъй че като се вредя ще пиша Very Happy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пет Дек 25, 2009 10:11 am

Честито ви Рождество и Весела Коледа,мили момичета!
Нека в домовете ви има много светлина,топлина и уют!Бъдете здрави,обичани и обичащи kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  BONBOLINKA Съб Дек 26, 2009 1:41 pm

Честита Коледа момиченца- кокиченца! Пожелавам ви мнооооооого здраве, късмет, по- малко ядове със свекърви Laughing , сърдити половинки Laughing , нервни съседи, недоразбрани кривчовци и т.н.....Бъдете усмихнати и не обръщайте внимание на нещата, които биха ви донесли само мъка- те не са важни. Важни сте вие, защото сте майки, съпруги , приятелки......вие сте тези, които правят Коледната нощ истинска с ласките си, топлите думи и превръщата цялата суетня покрай празника в истинка приказка. ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!!

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Съб Дек 26, 2009 3:55 pm

Честита и от мен. Радост и щастие. Laughing Минаха грозните кухнодни, дай боже да имаме малко мир и спокойствие, преди следващото наказание Laughing Бонболинка, радвам се, че се появи пак засмяна и доволна. Cool

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Пон Дек 28, 2009 11:21 am

Честита Коледа момичета! Бъдете здрави и обичани ! Май Дядо Коледа наистина съществува, щом се появи и Бонбона... Писна ми от гости и трапези, радвам се че минаха, да минава и Новогодишната Нощ , че м идват в повече тези празници и висене в кухнята...На всички много целувки , сега ако се разпише и Анито, да каже какво става с любовта, много ще се радвам... sunny
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пон Дек 28, 2009 12:02 pm

Ехооо,добър ви ден,сладурчета папурчета Laughing Как сте,оцеляхте ли след празничните софри?Ние 2 дни голямо плюскане,голямо чудо направихме,а вчера-ядене,редувано със спане,не ми се беше случвало от цяла година да спа толкова много,днес се чувствам подута отвсякъде,но имах нужда от такава почивка.Сега стягаме Новата година Laughing че пак шА се яде и пие kef
Какво ви донесе добрия дядо,нали сте слушкали цяла година?У нашта къща ще идва Дядо Мраз,ние си кютаме по стара соц.традиция Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Пет Яну 01, 2010 11:01 pm

Честита Новата 2010 Година , мили момичета! Нека тя Ви донесе много здраве, късмет и любов! cvete10
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пон Яну 04, 2010 10:44 am

Честита да ви е Новата година,скъпи девойки Very Happy Да внесе в домовете и душите ни здраве,топлина,уют и обич kissyou
Живи ли сте след 4дневните софри,мезета и руйни вина Laughing Аз оживях и се дотътрих на работа,да се поразтъпча малко,че от лежане и спане кокалите ми се натъртиха Laughing пък че не мога да си закопчея дънките е друга тема Wink
Анитоооо,драсни два реда,да ни успокоиш kissyou
Хубав първи работен ден,хаерлия да е,по вода да ни върви цяла година,мили ми момичета kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Яну 05, 2010 10:45 am

Ехооо,Танчеее,виждам те Laughing Как сте,милички?

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  BONBOLINKA Съб Яну 09, 2010 12:22 pm

Здравейте момичета! Малко на патерици ама искам и аз да ви пожелая много здраве, щастие и късмет през новата година! Повече радостни моменти и по- малко ядове! Бъдете силни, бъдете красиви, бъдете горди със себе си!
Тук е студееееееееееееено, ама много студено. Вчера цял ден валя и имаше ураганен вятър. Отново съборени дървета, отново природата си показа силата. Днес валя и малко сняг, но естествено докато стигне до земята се разтапяше. Половинката ми е нещо болна. Ние с малчо се държим все още, но с това променливо време не се знае кога и ние ще се разкихаме. Тук започнаха разпродажбите по магазините, но не ми се обикаля сама (нали моя болен), а и познати като , че ли не ми останаха. КОй в БГ, кой болен.......
Празниците ги изкарахме добре. Изложих се с питата. Свърши ми газта и докато моя ми докара нова бутилка тестото ми превтаса и питката стана огромна, но на шупли. Е, хапнахме си я, но не не беше такава каквато я исках. На Нова година си бяхме само с моичкия. Ходихме на гости на негови роднини но без децата. Те в Бг празнуваха. Така, че имам грях пред Неличка. Бяхме в Белгия и не сколасах да я открия. Брахме голям студ в Белгия и цялата програма ни се промени, но скоро пак ще ходим и този път много искам да се видим с Неличка.
Та в общи линии това при мен. Има и доста промени през времето когато не съм влизала тук, но ще пиша по нататък по- подробно. Сега изчезвам да разходя кучето, че не ме оставя намира. Целувки!!!!

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty дъра-бъра

Писане  diva Съб Яну 09, 2010 1:07 pm

Ехоооо,привет,мили девойчета Laughing
Най-после някой да се появи,Бонбонче,много липсваш,тъй да знаеш Laughing С питата и аз се изложих,натиках я в най-огромната тава,която ми се намира и тя стана като блат за пица Laughing пак се изяде,де.И при нас вятъра е ураганен,но поне е топло.Май Неличка я засичам на едно друго място да показва вкусни манджи,но не съм сигурна тя ли е.
Девойки,искам да почерпя,днес моето голямо козирогче-Румянчо,пораства.Обаче като си ме знаете колко съм скопосна и чевръста в качването и сервирането Wink като дойдат дЯцата ще почерпят за тейко си.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  BONBOLINKA Сря Яну 13, 2010 4:55 pm

Diva и на мен ми липсваха форумчето и всички вие.Тук времето нещо се заинати и не иска да се оправи. Всички сме болни. Аз се крепя някак си, но хич не се чувствам добре. Гълтам антибиотици, треперя.....ама все някой трябва да е на крака. Хубавото е, че поне свекърите не се обаждат. Изпокарахме се много жестоко. Казаха, че съм долна жена и какво ли още не,но знаейки от чии уста излизат тия обиди хич не се и впрегнах. Пак си ме клеха,чеподпукахаи малкия да кълнат. Каква е тая мания заклетви не разбирам. Както може да се досетите пак опря въпроса до пари. Вече ми все тая. Не ги слушам даже. Аз никога никого не съм клела. Чувала съм , че човек като кълне, после клетвите го застигат. А и някак си ми е много долно да се прави това. Както и да е. Мога вече да издам научен труд "Как да се опазитеот злобата на роднини" Laughing
И нещо да ви питам....Забоядисах на мъжа си една блузка. Новичка. Бяла, а яката е в синьо и червено. Червеното пусна и стана манджа с грозде. Прах я в пералнята със студена вода, без омекотител. Уплаших се, че ако я пера на ръка ще вземада я разтегля и да висне някой край. Много финна материя е. Та ако знаете как да се избавя от "пусналото" розово в/у белия гръб на блузкатаще съм ви много благодарна.
Целувки от мен и ще пиша пак!
(Дива как са брат ти и снаха ти? Не искат ли да се завръщат насам?)

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 38 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 38 от 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите