nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

+14
vili vitska
Sunny max
Dessita
mal4o_vasil4o
GALIAAA
diva
sasy
tina_08
Sky
krissitooo
BONBOLINKA
neli4ka
apoklistika
Roksana
18 posters

Страница 39 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Пет Яну 15, 2010 12:18 am

Здравейте момичета.. Бонбон , в Müller v Porto Pi , има един препарат или кърпички бяха, като влезеш първият коридор в дясно, отиди там и кажи на момичетата , че ти е изпуснал цвят от блузата и те ще ти дадат. Немско е , пробвала съм го отдавна, но съм доволна...

Тегли им по една майна на твойте старци и ако ти се обадят кажи добър ден и дай телефона на съпруга да се оправя, откакто съм на този принцип, е МИР !!!!!!!!!!! Живеем в една къща, даже не ги виждам и се обичаме... И подарък ми беше пратила са Света Татяна... Аз съм Таня, де... Но нищо , подаръци приемам! Нищо че само добър ден и довиждане казвам...

Ние засега сме добре, затишие пред буря. Архитекта ще дойде в понеделник... sunny и тогава ще е бурята, но не го и мислим...
Ще си поръчаме плановете, ако дадат да строим добре... ако не, паркирам двете коли пред вкъщи и стягам багажа за обратно, пък като му дойде времето ще строя.... Въпроса е да поръчаме плановете , че февруари ни искаха около 20 евро на кв. метър, сега ни искат само 10 евро... И ще не излезе по евтино, да презаверяваме планове, отколкото да ги правим след години ... Малкия расте, всичко говори, палав, командори ...Ама не се оплаквам , да го пази Господ!... Пък и си прилича на мама, какво да го правя.

Бонбон, ако ти трябва нещо от България , пиши... летя на 26.01., място за багаж има...и не ги мисли дъртите,
те сами ще се уморят....
Лека нощ на всички ....
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Сря Яну 20, 2010 9:48 am

Добро утро на всички....
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Сря Яну 20, 2010 8:59 pm

Здрасти, за много години щастие buket

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Съб Яну 23, 2010 4:30 pm

Еййй,Друмче,много си бъбрива и многословна,душо златна Laughing Амчи кажи по-подробно как си,що си kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Вто Мар 02, 2010 3:43 pm

Хей девойки, привет от мен. Нещо се бях позатрила, ама вече съм на линия. Гледам последния месец никой не е надявам се да се засечем с вас. Мен голямао търчане ми се случи тоно след нова година, вече започнаха да се поуспокояват нещата и се сещам и за форума Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Мар 02, 2010 4:11 pm

Ехооо,привет,девойки zdr
Най-после някой да се обади,аз влизам по няколко пъти на ден,ама като видя че все аз си пиша и се разсърдвам Laughing
Съничка,как си миличка,какво търчане си имала,дано се подреждат нещата вече.Няма ли да си идваш на гости?
Момичета,днес случайно попаднах на снимките на една малка,сладка,пухкава принцеса,красива като майка си-бебчето на Апо,да им е жива и здрава cvete9
Хайде,хубава и усмихната вечер и дано се обаждате по-честичко!

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Сря Мар 03, 2010 3:53 pm

Здрасти Дива, не ми се очертава идване до Горна поне до есента, ама не съжалявам де. Тук си имам по-хубавко занимание и много му се радвам. Търчах по разни държавни институции и направо ми стопиха лагерите. Големи са идиоти и навсякъде искат кинти. Няма ли край тази корупция в тази държава бе, аман Twisted Evil
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  baby_an Чет Мар 11, 2010 7:13 pm

Ку-ку,познайте кой е тук Laughing Аз пак съм самичка и да се домъкна виновно тук Embarassed Съни какво е приятното занимание?
Лека вечер на всички
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пет Мар 12, 2010 10:47 am

Аааа,сети се за старите си дружки,тъй ли Laughing Анито,радвам се да те видя radost
И да си знаете всички девойки,че много ми липсвате surditka
Хубав и усмихнат петък,момичета kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  baby_an Съб Мар 13, 2010 2:40 pm

Ох леле,тая тъпа линия не брои дните-офф че ме изнерви,ще трябва да я сменям Twisted Evil Как сте мацки,аз умирам от скука и ще поиграя на една игрица,че нямам какво да правя.Лек ден на всички
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Вто Мар 16, 2010 10:30 am

Здравейте момичета ... Почвате да ми липсвате , а май с идването на пролета сте все по малко активни .. при нас за сега е всичко наред, напредваме с плановете строежа, вече сме на финалната права... Свекървата смени тактиката , вече ми се води приятелка ... Laughing

Запознах се с Бонбона.. супер мадама и супер човек, много лъчезарна и си ни е хубавица... Пишете как сте ?
Лек ден от мен!
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Чет Мар 18, 2010 10:05 am

Ха добрутро,мили девойчета Laughing
Танечка,радвам се,че нещата при вас се подреждат!Ти нали си на Майорка сега,как е там,работа има ли?А пък за срещата с Бонбона,направо завидях,тъй да знаеш Laughing кажи й на таз мома,да не ни забравя и да влиза по-честичко,че много ми липсва и съм се затъжила за нея.
Дано всички момичета сте добре,здрави и щастливи и ви пожелавам един прекрасен,изпълнен с усмивки ден Very Happy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  таня Чет Мар 18, 2010 10:52 pm

Привет ! Ще ѝ предам на Бонбона да влиза по -често , че и на мен ми липсва!
Не аз съм си в България пак. Там бѝх миналото лято, това се очертава , ако не ни мине котка път , и мъжа ми започне строежа, аз със малкия да отида пак за лятото, че тук само ще пречим. Но и честно казано ми писва ту тук, ту там:Ще ми се да се устроим в България, че тук се чувстваме по-добре, особено малкият. Пък и на мен ми се ще да престана вече да пътувам.
А другите къде се изгубиха? Хайде пролет идва!
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Вто Мар 23, 2010 1:50 pm

Здравейте девойки Laughing Как сте. Времето днес пак нещо се мръщуляви и няма хора. Гледам и Ани се е появила, че съвсем ни беше забравила.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Вто Мар 23, 2010 10:26 pm

Здрасти всички! Хубава пролет се задава, направо кеф. Сега гледам, че не съм отървала много- никой, освен Дива не влиза редовно. Ама поне си пишем от време на време, за да се знаем, че сме живи. Помните ли на онова време от училищата ни даваха адреси на съветски другарчета, за да си кореспондираме с тях. И така си обменяхме информация- как тебе дела? След един месец отговор- ну как всегда, конечно.. Тука също сме заформили такава кореспонденция. Много се радвам, че Танчето може да търпи дразнителя си. Аз да бях щях да се "разведа" с нея отдавна.. Съни -кажи какви работи са те затрупали- хубави или лоши, не само информативно за корупцията. О, сетих се- журналист си. Дивче, как върви при тебе щото кризата навсякъде се задълбочава? Бейби Ан, не се коси- ей сега ще минат тези 5 месеца, после други 5 и така годинките ще си минават в срещи и раздели. Поне любовта ви няма да стане просто навик, нали? Аз си търся работа някъде в чужбина, ама нещо не се доверявам на агенциите- в Гърция за камериерка щели да ме пратят.. сакън, повервах. А имам нужда от работа, че от два дни съм изоставена, ама още не знам за тая работа. Моя домоседелец не се прибира вече, ама не си е взел багажа и не ми се обажда. Обаче и аз не се обаждам. Какви разправии ме чакат, няма да ги предизвиквам толкоз рано. Поне една- две седмици ще си живея на мир и дружба... Голям кеф така, честно!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Чет Мар 25, 2010 9:15 am

Здравейте и от мен. Друмче отворих с помоща на вносител на храни зоомагазин. Ама като всяко начало е доста трудничко, непрекъснато търчане напред наза /защото идеята да зареждаме и други магазини в София/. Непрекъснато смятане на причките дали ще стигнат за стока. Иначе всички клиенти казват, че е добре подредено. Ще поживеем, и ще видим. Друче радвам се, че и ти се се да пишеш.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пет Апр 02, 2010 4:46 pm

Ехоооо,муцунки сладки,къде сте пак,никакви ви няма,козунаците ли мятате или агнетата Laughing
Аз съм се заканила утре да правя няколко козуначни нещица,поръчала съм си куФнята да ми е разчистена от други женИ/визирам свеки/и мисля да се вихря,ама ще видим...
Пожелавам на всички ви много светлина,топлина и усмивки с любимите хора през празничните дни kissyou
Друмче,как си,пиле,стовари ли му багажеца пред вратата или още си бяла и добра,стискам ти палци miloto
Съничка,браво за магазина,каквато си разтропана бързо ще го разработите brravo
Айдееее бе,девойки,обадете се как сте,що сте/
Много гушки и цунки на всички kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Апр 06, 2010 10:51 am

Честито Възкресение,мили дами!Да има много добрина,топлина и уют в домовете и сърцата ни kissyou
Как изкарахте празниците,изядохте ли козунаците и Ягнетата?Аз претърпях лек кулинарен провал в дебюта си с месенето на козунак-незнайно защо стана твърд,еее става горе-долу за ядене,де Laughing ама то нищо не се получава от първия път,нали Wink пак ще опитам.Вие как сте,девойчета?

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  baby_an Чет Апр 08, 2010 5:38 pm

Здравейте мацки!
Мене ме е обхванала някаква Великденска депресия и нищо не ми се прави :(Дано вие сте добре,не като мен Да се надяваме,че ще мине скоро,че не е приятно
Друмче какви са тия неща за раздели бе жена?
Дивааа пак ме разсмя с тия козунаци Laughing И аз навремето помагах на баба ми за козунаците,ама нещо в моите нямаше мн захар и все едно хляб ядох Laughing
Съни ще тръгне магазина Успех ти пожелавам
Айде лек ден на всички
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Чет Апр 08, 2010 6:01 pm

Уууу,разгеле,най-сетне да се засечем с някоя мома Laughing
Анитоооо,много гушки и цунки,миличко radost така се радвам да те видя kissyou и знаЙш кВи депресии шТи дам кат ти дръпна ушетата kissyou я виж каква пролет е пукнала навън,какво красиво слънце е напекло,марш вИднага на кръчма nazdrave Аз ще съм на бира таз вечер и да знаеш,че ще си поркам с теб виртуално nazdrave Сега изчезвам да си сАдя луковиците и грудките,дето днес си ги накупувах като ненормална-ужасТ,кВи пари наринах самооо,обаче утре ще съм на линия и ще ви чакам да се обадите.Чу ли,Анитоооо kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Съб Апр 10, 2010 11:46 am

Добър денннн,пак няма никой Crying or Very sad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Вто Апр 13, 2010 9:24 am

Здравейте момичета. Гледам че от време на време се излъгва по някой да драсне два-три реда.
Анито няма да се депресираш, времето се оправя, почти е станало за плаж. Пък ние лятото ако идваме на Варна ще се обадим. Сестра ми вече е в свестен апартамент и можела да приема гости моля ти се. Ама още не ми иска кучо и докато не си промени мнението няма да и отида на гости.
Дива насади ли луковиците, как времето при вас. Аз съм по 12 часа в магазина и гледам слънцето само през прозореца Laughing
Прибрах едно коте да ми е другарче през деня, ама много е палавко милото. А като го кача вечер у нас налита да ми яде катерицата, добре че тя е в клетка и за сега няма пострадали.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Апр 20, 2010 3:55 pm

Ейййй,има ли някой тукаааа?Пак няма,ама аз ще си пиша сама Crying or Very sad голям студ при нас и едно кално, мокро,гадно,не мога да се стопля,още си ходя с ботушите Smile Иначе си насях китките-гледам почнали да поникват тук-там,обърнах градината в неделя-това с цел-топене на сланинки и шкембета Laughing Работа в кръчмата няяяяма,ама хич,обикалят само някакви лумпенизирани типове,дето като ги видя и ги гоня,щот само просят-я цигара я пиене,и така седя си,търся си работа по обяви в нета/не че намирам,де/пък и вас ви няма да си бърборим и си скучая Crying or Very sad Ама хайде обадете се,де девойки Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Вто Май 04, 2010 7:57 pm

А, вече не съм склад за багаж. Самотен родител съм и не получавам издръжка. Градацията е в положителна посока.
Дивче, ще намериш начина. Смени малко ако трябва асортимента.. Знам ли, то верно е криза навсякъде...
Съни, да не ти е магазина в квартала? Ако да да пазарувам при тебе? Имам улични котки за хранене Laughing
Бейби Ан, как върви курса този път? Ти защо не отидеш на някой круиз някой път? Няма да се даваш на тия дпресивни състояния, я!
Нещо за Бонбона или Нелича да сте чували?

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Нед Май 09, 2010 7:45 am

Пак дойдох да си пиша самичка. Тука може да си пишем както едно време на хартия писъмцата.. Има три-четири дена за доставка, че после една седмица за отговора. Много хубаво даже. Сега празниците са се заредили много свежи, ама пак кратки. Дайте повод за повече усмивки, т.е. похвалете се с нещо положително, че да се порадвам и за вас, моми. Wink

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 39 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 39 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите