nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

+14
vili vitska
Sunny max
Dessita
mal4o_vasil4o
GALIAAA
diva
sasy
tina_08
Sky
krissitooo
BONBOLINKA
neli4ka
apoklistika
Roksana
18 posters

Страница 40 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Вто Май 11, 2010 10:29 am

Друмче, магазина ми е на Ботев и Сливница, казва се "Белият Макс", на мойто си звяр Smile Къде се губите бре хора, защо не влизате всеки ден?!?!?!?
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Май 11, 2010 3:18 pm

Ехоооо,ха добър ви ден,писанки Laughing
Съничка,аз влизам постоянно,обаче като видя че съм си саминка и сА праЯ на сърдита и не пиша Embarassed
Разказвайте де,как изкарахте празниците,колко Ягнета изядохте,колко бира изпихте,на гергьовска люлка колко момци ви люляха Laughing мен само двама мА люляха Laughing Laughing Laughing
Друмче,как си душооо kissyou опразни, казваш, складовото помещение kissyou Нелича я засичам да готви и снима едни умопомрачително-изкушаващи манджи в бг.мамата,ха дано се сети да влезе и тук да ни види живи ли сме,мърдаме ли още Laughing
Анито сигурно опъва кълки по варнеското крайбрежие и не й остава ,ама нииикакво време да види старите си дружки Wink
Бонбонката пък опъва кълките по Майоркското крайбрежие сигурно kissyou
Дано всички да сте здравички и усмихнати,мили мои,другото ще се нареди Very Happy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Вто Май 11, 2010 4:58 pm

Ами не се сещаме да пишем, понеже не се засичаме и когато вляза, все няма нови посетители и така.. ама си пишем, рядко, но с мерак Laughing

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Май 11, 2010 5:16 pm

Божкеее,доживях някой да се обади преди да е минала седмица Laughing Как си,Друмче?

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Вто Май 11, 2010 5:23 pm

Тази година нямаше празници, ама пак беше весело. Ние си работихме, какво друго да правим. Сестра ми дойде на гости и ми стопи лагерите, тук да обикаляме от мол в мол, направо се разболях от ужас. Във Варна нямат ли молове незнам, но поне детенце остана доволно и иска пак да идва.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Вто Май 11, 2010 5:54 pm

Охооо,и Съничка се обади zdr Как е търговията,потръгна ли магазина?Те във Варна молове си имат,ама в столицата си е другичко,бе какооо Laughing важното е че е напълнило торбите детИто Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Сря Май 12, 2010 10:17 am

Ами Дивче, кво да кажа- екстра съм даже.. една пролетна идилия ме е обхванала. Знаете ли кво е хубаво никой вредител да не ти се мотка из къщи, ако че си сменям крушките самичка.. Сега ми се пее, ама няма, щото почна ли ще ви разгоня хептен от форума. Всичко ми е розово, тук-таме с бледолила smileee smileee

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Сря Май 12, 2010 11:00 am

Ха добър ви ден,девойки zdr
Как сте днес?Уж го даваха 32 градусови топлици,и аз си тръгнах таз сутрин като самодива в бяла премяна-босонога и подкъсена,пък то-едни ветрове и бури се извиха,дето хич не ми напомнят на 32 градуса де Laughing
Друмчеее,давай,кО шА пеем Laughing като запеем и другите шА дофтасат Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Сря Май 12, 2010 12:55 pm

Здравейта и тук при нас такъв дъжд се изсипа сутринта и беше едно ужасяващо мрачно, свят да ти се завие. Но сега вече понапече, локвите изсъхнаха и вече е приятно, ама в никакъв случай не е 32 градуса.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Сря Май 19, 2010 7:34 am

Ехооо, девойчета къде се изгубихте, никой вече не влиза да си пишем?!?!? Тук е един студ, все едно идва зима, а не лято.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Сря Май 19, 2010 7:53 am

Добро ви утро,момиченца-кокиченца zdr
Малеййй,Съничка,и при нас голям бахър,вчера намъкнах пак бАтушите и зимните парцалки,че оня ден докато се прибера бях посиняла от студ Shocked Как е,имаш ли работа в магазина?Тука в Горна от ден на ден става все по-зле и направо вземам да се отчайвам Rolling Eyes
Ейййй,другите девойки,хич не ми се скатавайте ами бързо казвайте кО си прайте Laughing
Хайде,напук на намръщеното време ви пожелавам един усмихнат и ведър ден shapka kisss

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Чет Май 20, 2010 11:46 am

Добър ден,девойки zdr
Пак няма никой,ама нищо,аз да си поздравя Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Пет Май 21, 2010 4:20 pm

Ку-куууу,саминка ли съм си пак?Ееее,нищо де-Добър ден и честит петък Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Сря Май 26, 2010 7:25 am

Не си самичко бре момиче и аз съм тук. Чат пат има работа, на периоди е. Абе нямат пари хората и това си е, ама се надявам да успеем да се справим и да преминем кризата.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty дъра-бъра

Писане  diva Сря Юли 14, 2010 9:00 am

Ха добър ден,девойчета zdr
Първо да ви сА накарам-ма може ли таквоз нещо,моля ви сА,толкоз време никой да не се вясне,барем набързо Laughing вИднага да са засрамим Laughing Как сте,милички?Грабна ли ви ваканционното настроение вече?
Аз отново съм подивяла да сбирам куфарите и да напускаме пределите на милата татковина,та ще видим кви ша ги надробя....
По една гоооляма гушка и цунка на всички ви,надявам се да сте здравички и добре Very Happy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sunny max Чет Юли 15, 2010 8:48 am

Привет-мривет на всички. Дивче май само ние с тебе си пишем тука, всички останали се разбягаха. Аз съм настроена само търговски Laughing , тази година няма да се почива. Ако е рекъл господ, догодина може да почиваме в някоя гора тилилейска на чист планински въздух, че в тая пуста София се отрових.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Нед Авг 15, 2010 11:40 am

Здрасти. Сдобих се с интернет Laughing ще ви попрочета днес, за да видя какво правите и как се справяте с живота.
Съни, два пъти минавах край твоя магазин, ама ми се случи да е извън работно време. Ще взема да се стегна и да ти цъфна в най-скоро време Very Happy

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  neli4ka Вто Окт 26, 2010 4:02 pm

Здравейте,момичета.То се е видяло,че от форума нищо не стана и няма и да стане.Оставете си Файсбука за да подържаме връзка,защото съвсем се изгубихме. Wink

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  drumata Нед Юни 05, 2011 7:59 pm

Дадох си го. Някой друг има ли незаспал?

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Здравейте момичета !

Писане  таня Нед Ное 27, 2011 1:45 am

Извинявам се че не съм писала повече от година ... тежка година беше.. сега вече що годе се подредихме, да взема да си дам и аз фейсбука, пък дано там да се засичаме по-често вече : Tanja Schwarz . Pozdravi sunny
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty забравих

Писане  таня Нед Ное 27, 2011 1:46 am

Излиза местоположение Палма де Майорка, на профила имам снимки на Ники , който вече е на 4 и половина... Пък на моят профил в приятели , ще откриете и Дани... Даже и заедно работим от две години вече...
Лека
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд! - Page 40 Empty Re: Дъра-Бъра, Чики- Рики :) И нека бъде флууд!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 40 от 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите