nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За нашите половинки

+4
baby_an
Sunny max
diva
BONBOLINKA
8 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 10:22 pm

Чакай и аз да дам един "мъдър" съвет Very Happy Можеш да питаш всички момичета тука,коя е най-голямата хаймана-ааааз smileee Какво да направя smileee Няма оправия мойто smileee Та и аз имах един такъв приятел-живеехме заедно.В началото излизахме заедно,но постепенно спря да излиза с мен-все беше изморен,все му се спеше.Следващия пак същата работа.Но сега поне си намерих достоен партньор-почти успява да ми издържа на темпото smileee Послушай момичтетата,те ми помагат с много съвети.И щом казваш,че преди не е бил такъв наистина го питай за причината.Обясни му,че сте млади и има да си стоите вкъщи като остареете smileee Успех!

Чакайте да си покажа моето моряче,което утре има празник wub

За нашите половинки - Page 2 470699N
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пет Дек 05, 2008 11:32 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 2:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty за нашите половинки

Писане  diva Чет Дек 11, 2008 7:04 pm

Моята половинка замина преди малко за село и ще остане и на лов там в събота и аз съм вече самотна Crying or Very sad Хич не ми е хубаво като го няма,ей сега няма с кого да си пия винцето например surditka А вие девойки мили,изчезнахте и ми е скучно без вас miloto Обаче леля ви Димана си отваря ей сегичка една биричка и припалва цигарка,че цял ден не е пушила nazdrave

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пет Дек 12, 2008 1:12 am

Анито пък смята да налази едно уискенце,което се е гушнало самотно във хладилника smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Съб Дек 13, 2008 7:04 pm

Бясна съм му!!!!!!!!Днес си писах с приятелката на колегата му и момичето ми каза,че са тръгнали за Сингапур и се очаква утре или вдругиден обхват.Как не намери време да драсне един ред че е добре и че тръгват iad Аз 4 дена умрях от притеснение!Не съм някаква лигла да искам нон стоп да ми звъни,но това вече на нищо не прилича iad 3 седмици не сме се чували iad Като не може да се обади,поне авера му като звъни да го помоли да ми предаде приятелката му,че е добре-ние си пишем по скайп.Поне това!!!Трябва да си поговоря с него като се прибере-няма да стане така surditka Той какво си мисли,че на мен ми е много лесно ли?Че не ми е гадно и на мен?
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Нед Дек 14, 2008 11:41 am

Мила,не се ядосвай,може да е имало някаква пречка.Щом не ти се е обадил,може да са го погнали да прави нещо,или не е можел да се освободи за момента,знам ли.Ще се разберете като се обади или като си дойде,не се тревожи,появяват се бръчки.С теб сме,още малко остана kissyou
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Нед Дек 14, 2008 2:34 pm

То почти ми мина,но все пак си е обидно tuga Утре имам рожден ден и се надявам вече да се чуем,защото ако и утре не се обади ще го boi
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пон Дек 15, 2008 12:28 am

Ще се обадиииииии! Нали знаеш, че тия неща не зависят от неговото желание ами от обхвата.
Моя се е скапал съвсем от работа горкия. Аман вече от тоя живот. Вечер е като труп. Сега го викат по всяко време, че много клиенти дойдоха и всеки мрънка и икса нещо. Отиваме на работа по тъмно и се връщаме по тъмно. Имам чувството че живеем в постоянна нощ. И не е че се съмва късно и се стъмнява рано- пак идват много часове работа. Да взема да му давам чайче против срес 4udise2 Една женичка ми беше казала преди време за някакъцв чай и аз купих от аптеката нещо подобно, ама го изпихме и изхвърлих опаковката. Ако някой знае чайче или някаква билка срещу стрес и нервни сривове да помага със съвет..............
Дива, твоята половинка да не донесе пак някое диво прасенце от лова? Smile

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пон Дек 15, 2008 1:34 am

Не е така Бонбонче,те имат сателитен телефон на кораба и ако каже на Капитана,че приятелката му има РД,едва ли няма да се съобразят.Все пак той не е кой да е-3-и инжинер е.Писна ми да го оправдавам cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty за нашите половинки

Писане  diva Пон Дек 15, 2008 10:43 am

Аненцето,обади ли се вече либето да поздрави своето момиче kissyou представям си и на него как му се къса сърцето,че не може да те гушне miloto Бонбон,този път ниииикакво прасе нямаше,добре че аз ловувах в супера,да сме на пържоли,ама поне се е разходил и психически си е починал-практикуват въоръжен туризъм funn

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Сря Дек 17, 2008 9:48 am

Моя не е ловец, ама е много запален рибар. В България постоянно ходеше за риба. Някой път като надонесе една кофа ситнежи и се чудя как да ги чистя. С най- малките намазваха котките на махала, че то ни да го изчистя, ни да го изпържа. Чудила съм се понякога що ми ги мъкне такива дребни. И аз ходех с него за риба, но в повечето случаи ходи сам. Как не му доскучава цял ден да дреме сам и да хвърля въдицата- не знам. И накрая като се прибере я без риба ама смърдящ на тиня, я със ситнежи, съм се чудила защо ходи. Ама нали му е кеф и не съм го спирала. Сега с малчо хвърлят от време на време въдиците в морето. Нищо не са хванали досега Laughing , но се забавляват.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty за нашите половинки

Писане  diva Сря Дек 17, 2008 12:26 pm

Точно това,Бонбон,забавляват се,разпускат,релаксват.Аз съм ходила с него на лов за диви патки,на вечерен прелет-скриваш се в някоя шумка и не мърдаш,за да не ги изплашиш-ейййй,умрях от студ,схванах се на едно място,ама ко да прайш -любовта иска жертви funn Пък като ми разказва,как пред него играят зайчета на поляната или сърнички,каква червена и красива е гората,чак малко му завиждам namiga Когато стана ловджия и си купи пушката,малкия беше на 2 годинки и не можеше да казва"ш",казваше"т"и беше толкова възхитен от пушката,че само крещеше из цялата къща"на тааати п ткатааа"Все още като ме видят стари ловджии и ви викат"оооо,на тати п ткатааа" shapka

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Сря Дек 17, 2008 4:23 pm

Ох Диманче ще ме умориш haha haha haha
Чакайте аз да ви разкажа smileee ОБОЖАВАМ ГО ТОВА МОЕТО МОМЧЕЕЕЕЗначи в 3:30 като му дойде обхвата ми писа смс-толкова мили думи smileee Обаче аз тъпата патица още повече се разревах,помислих,че пак ще мине номера само с 1 смс.На другия ден като се събудих се почна едно звънене по телефона и аз всеки път подскачах,ама все се оказваше че някой мой приятел звъни да ми честити.Когато вече умря всякаква надежда телефонът звънна-беше ТОЙ wub Направо как ми се накара,дето съм си мислела,че няма да се обади smileee Вечерта бях поканила 30 човека в един бар,ама аз както винаги позакъснях smileee И като отидох повечето гости бяха дошли.Един от най добрите ми приятели ми подаде едно голямо плюшено зайче и един огромен букет рози и каза,че са от Косито!!!!Аз му казах да не се бъзика с мен,ама като ми показа неговия подарък направо хлъцнах.После ми разказа,как преди 3 месеца като сме били на дискотека са се уговорили и са си разменили телефоните и точно 1 ден преди да замине,моето момченце отишло до тях,оставило зайчето и му дало парички за цветя!Помолил го да ми ги подари на 15!!!Сега го обичам още повече и няма търпение да му го покажа след месец!Днес избягал за малко от работа за да ми напише смс wub wub wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty за нашите половинки

Писане  diva Чет Дек 18, 2008 9:34 am

Анито,много мила и романтична изненада ти е подготвило Косито wub Мъж със стил bravo1

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Roksana Чет Дек 18, 2008 4:40 pm

Леле миличка пу пу.
Аз направо настръхнах, е това е МЪЖ!
хем красив, хем добър, хем мил, хем нежен, хем работлив, хем досетлив, хем разбран, хем обичлив...леле. sun sun sun sun Живи и здрави да сте! sun sun sun
Както в рекламата 3 в 1, с тази разлика, че той е Милион в 1. cvete5


Последната промяна е направена от Roksana на Пет Дек 19, 2008 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пет Дек 19, 2008 12:55 pm

И аз така мисля Рокси,затова сега още повече нямам търпение да си дойде за да му покажа кооооолко мнооооого го обичам wub wub wub Исках да му направя изненада и да го чакам на летището,само трябва да разбера къде каца-дали в София или във Варна.Оффф още не знам как ще го направя,но ще измисля,като наближи ще се съветвам с вас smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Roksana Пет Дек 19, 2008 6:13 pm

baby_an написа:И аз така мисля Рокси,затова сега още повече нямам търпение да си дойде за да му покажа кооооолко мнооооого го обичам wub wub wub Исках да му направя изненада и да го чакам на летището,само трябва да разбера къде каца-дали в София или във Варна.Оффф още не знам как ще го направя,но ще измисля,като наближи ще се съветвам с вас smileee
Да, да задължително да ни уведомиш. Smile
То това си е цяло събитие, ще участваме с каквото можем Smile
Толкова много знаем за вас, че сте ни като сериал, всеки ден си чакаме серията, да видим какво развитие ще има Smile smileee
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Съб Дек 20, 2008 2:07 pm

Хихихи,то при мене всичко е като сериал smileee Дано само като се прибере,да пиша само хубави неща,да не ме ядосва много много smileee Уф направо ми писна вече с тоя обхват,още 7 дена няма да има,направо кошмарен рейс изкара
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Съб Дек 20, 2008 2:22 pm

Дано да е само този рейс,Анито.Дано следващия има обхват всеки ден,че да пишеш по няколко пъти какво става.Моята половинка пак изтрещя,пак тази негова депресия.Все му се спи,все нещо му е криво,не можеш го разбра какво иска.Луда работа.Прибра се днес и взе да блъска ей така.Казах му да внимава,че детето спи вече и ще го събуди-все едно нищо не съм казала,вятър минал покрай него.Не може ли като хората да седне до мен и да каже какво става?Може ли да са такива(повечето)затворени?Направо ми писна на шапката,не знам как да му помогна-та той не ми дава no .Ще му кажа аз-довечера ще има разговори и дискусии по темата,така не става pliasss
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пон Дек 22, 2008 11:31 pm

Какво стана с разговора Малчо?Изяснихте ли се?Дано да сте се разбрали obi4 Уф нямам търпение вече да са минали празниците,че да идва обхватчето вече!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Вто Дек 23, 2008 12:35 pm

Всичко е шест,няма проблеми за сега smileee.Още повече,че сега за празниците ще сме на село при маминка,защото все пак има нужда от нас.Та смятам хубавко да си почина и да се забавлявам,ще сме доста хора и ще е весело,а и ще имам много да готвя,така че времето ще мине бързо.Дано поне да има и сняг,да можем с малкия да играем навън,да се целим със снежни топки,да си направим и снежен човек,супер sniag koleda
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Вто Дек 23, 2008 7:57 pm

Дано да сте една коледна семейна идилийка frends sniag Аз ще запомня всяка светлинка и елхичка и ще си ги представям като си дойде-даже мисля да украся за 1 вечер като му подаря подаръка ammm
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Вто Яну 06, 2009 11:42 am

Не е зле като идея,стига да се радва на коледните празници.Моето добиче като не оценява такива работи?Ужас,как да му обясниш,но едва ли е единствения,все пак са мъже.Моя днес цял ден се излежава,не му се мърда от леглото,а десет дни лежа по гръб и само го надигах да хапне и да пийне.Това ако е идилия,мани мани-не искам такова спокойствие tormoz
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Вто Яну 06, 2009 12:11 pm

Ох миличка,аз пък така искам 10 дена да си го гушкам и да не се отлепя от него,ама като се знам каква съм-сега така говоря,ама после сигурно ще искаме нон стоп да излизаме nazdraveee dance
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty за нашите половинки

Писане  diva Вто Яну 06, 2009 12:37 pm

Както е казал народа"луди млади" kissyou kleo Малчо,мене ако ме питаш няяяяма да си подам носа навън,цял ден можем да опъваме кълки пред тв и да предремваме,като го редуваме с хапване и сръбване obi4

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 2 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите