nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За нашите половинки

+4
baby_an
Sunny max
diva
BONBOLINKA
8 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Сря Яну 07, 2009 10:37 am

Дива,мила,всеки ден едно и също-та ние само това правим.Носа си не съм го показвала от много време навън,а и толкова време почивахме покрай празниците,че чак ми писна на шапката.И на него не му се стои в къщи,но е много студено да излизаме с детето,а иначе нямам как,няма на кого да го оставим за да излезем.Такова е положението при нас
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty за нашите половинки

Писане  diva Сря Яну 07, 2009 10:46 am

Разбирам те,миличка,не те свърта толкова време все в къщи Smile Разсмя ме,защото си припомних,как едно време,когато бяхме още гаджета,либето като заключеше вратата на апартамента в петък вечерта я отключваше чак в понеделник сутринта и аз протестирах също като теб,че не съм кавказка пленница да ме държи в къщи smileee и мен не ме свърташе,ама с възрастта човек се уляга p4ela

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty за нашите половинки

Писане  diva Пет Яну 09, 2009 11:42 am

Момичета,искам да почерпя-днес моето гооолямо момче има рожден ден,и то юбилей,малко му е тъжно,че прави 50 години Wink Да ми е жив и здрав,че не мога да дишам без него kef Ама нали си я знаете леля си Димана,че не е твърде по картинките и снимките,та ще ви замоля да сервирате от мое име за здравето на либето frends nazdraveee

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Sunny max Пет Яну 09, 2009 5:20 pm

Да ти е жив и здрав и все така да те обича cvete
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  neli4ka Пет Яну 09, 2009 5:42 pm

Да ти е жив и здрав,Дива и още толкова години да те радва и обича. ihu
Ето сервирам,вместо теб. victory
За нашите половинки - Page 3 Absolut_disco_1
За нашите половинки - Page 3 Whisky
За нашите половинки - Page 3 BAILEYS%203%20bottles%20copy
За нашите половинки - Page 3 2349665080_431cb62bdf

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  mal4o_vasil4o Пет Яну 09, 2009 10:08 pm

Честит ти рожденник,мила Дивче.Да ти е жив и здрав още най-малко 150 години kissyou
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пет Яну 09, 2009 10:47 pm

Честит рожденник и от мен Диманче 4rd baloni 4rd2 Да ти е жив и здрав и много да те слушка kissyou

П.П. Искам си и аз вече моята половинка Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty за нашите половинки

Писане  diva Пон Яну 12, 2009 8:04 am

Благодаря ви от все сърце,милички,за хубавите пожелания и за черпнята,Неличка ihu Без вас съм за никъде kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пон Яну 12, 2009 8:13 am

Дива, извинявай , че на патерици, ама и аз се присъединявам към пожеланията за половинката ти. Нека винаги сте един до друг! да ти бъде опора цял живот, да ти е жив и здрав!

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty за нашите половинки

Писане  diva Пон Яну 12, 2009 10:30 am

Благодаря,Бонбонче kissyou дано при всички ни е така miloto само дето либето се беше потопило в някаква лека,прозрачна нега или тъга/повтаряше си,че никога не е вярвал,че ще остарее miloto /обаче като сметнахме,че на следващия юбилей сигурно внучета ще ни щъкат из краката и аз се замислих за годините,как бързо се изнизват,как забързани и вечнотичащи нанякъде не осъзнаваме,че времето лети cryy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пон Яну 12, 2009 12:23 pm

Дива моя си изпада в леки депресии на всеки рожден ден. (то и аз де). И като каже " Еййййй, кога станах на еди колко си?" и започва да въздиша. Аз пък не спирам да му меля колко млад изглежда и какъв ми е готин. Той се усмихва и все казва " Те всички жени така ми казват" . Гледам да го разсея и да го развеселя. И да ти кажа четно, моя сега ми харесва много повече отколкото като гледам разни снимки от младите му години, когато даже не съм го познавала. Сега си ми е убавец Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Пон Яну 12, 2009 6:55 pm

А моята половинка,току що щеше да ми докара инфаркт-ще обясня в темичката за смс-и smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пон Мар 16, 2009 9:39 am

Аз изкарах от релси мъжа си и сега се е омълчал. Имахме проблеми пак със свекитата ( аз писах в темата за проблеми) и се поскарахме. Не ни се случва често, а като се замисля май не сме имали сериозни скандали. Ама тоя път не ми издържаха нервите и сега се чувствам кофти. Такива му ги наговорих, че чак ме е срам. Голяма уста съм понякога. Хвана ме яд на него и ми се беше насъбрало. Развилнях се и сигурно съм приличала на баба Яга в акция. Не пред децата естествено. Изкарах го да отидем до плажа и нямаше никой. Като го почнах, горкия не можа да разбере от къде му дойде гръмотевицата. Ама виках, ама крещях, че и пясъка ритах като обезумяла. Много ме е срам сега. Не мога да го погледна в очите. Аз такива изпълнения никога не съм правила. Честно. И как можах сега- направо акъла не ми го побира. Знам, че ще му мине, ама се чувствам гузна.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Sunny max Пон Мар 16, 2009 1:39 pm

Е поне си съобразила да не е пред децата. На мен като ми падне пердето и нямам задръжки.
Ами може да му се извиниш. Впредвид изнервена обстановка като цяло, че си искала с тези пари децата на почивка да заведеш и много те е заболяло, като си е дал за изгъзици на техните и разни от този род. Защото той в лишил децата си от нещо, за да прати на дъртите урунгели и ти все пак с право си била бясна. А като съм чела от предни, те определено нямат нужда по моя преценка от финансови инджекции.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пон Мар 16, 2009 2:33 pm

Съни, аз му се извиних, но виждам, че му е криво. Прекалих много. Ама смотльо ли не го наричах, че малоумник, че как ли не. Изтървах си много нервите. Първо се развиках на ония, ама изобщо не знех моя колко пари им е изпратил. Имам му довереи и мислех, че след всичко до сега им е изпратил 100-200 евро. Ама той почти цялата заплата им пуснал. Казах му че искам да излезем до плажа да ме лъхне вятъра, че ме е заболяла главата. И подивях. Казах му че ще спра да работя, защото и аз искам да си лежа по цял ден и да си гледам кефа. Пък той да бачка за всички. И за майка си и за нас. Много се изложих. Само дето не тръгнах и него да ритам. Плюех и хвърлях искри. по едно време чак ме достраша тоя ти му мъж дали ще ме изтърпи. Такова чудо не е било и не му знам реакциите. Не ми е скачал никога, ама аз такъв речник извадих, че бих разлютила всеки.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 10:06 am

Бонбонче и той трябва да те разбере-та и вие си имате дечица и вместо да зарадвате тях,ги лишавате заради някакви пенсии,които не спират да реват за пари!Ами това на нищо не прилича,а на вашита защо не прашате тогава?Все на неговите-ми те много на лесно свикнали!На вас да не ви е леко да се трепете далеч от всички близки и приятели!Да си помисли малко твоя мъж и да им каже веднъж завинаги,че си има вече собствено семейство и е отговорен за него!!!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty проблеми

Писане  diva Вто Мар 17, 2009 10:39 am

Бонбонче,знам как се чувстваш,боли те,че си го нагрубила и си избухнала,че не си овладяла и ТОЗИ път яда си,но си жестоко права да крещиш и бесуваш и половинката ти го знае прекрасно,и аз като тебе трупам много дълго и си преглъщам и премълчавам но като ми падне пердето ги плямпам едни и крякам и псувам и обиждам,после умирам от срам и гузност,ама те нали си ни обичат мъжете ни,ни прощават obi4 Майка ми има един лаф"И 50 год.да живееш с един човек не можеш да кажеш,че го познаваш,защото всеки момент може да те изненада с постъпка,която никога не си очаквал"И ти се нуждаеш от изпускане на парата/макар и рядко/честно,и аз за момент съм се плашела дали няма да ми откърти някой тупаник,като почна да ги редя,но при нас в кръчмата всичко е в огледала и все на някое се виждам каква грозна картинка съм и по-бързо се озаптвам и млъквам,пък ти на плажа на воля си се навикала miloto

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Вто Мар 17, 2009 6:03 pm

Той не ми се сърди. Просто виждам по лицето му, че му е криво за дето така го обиждах. Той мълча през цялото време. Само ме гледаше с недоумение. Ще се оправим . Аз съм оптимист за всичко. Сега имаме доста работа и се прибираме изморени. Избягваме разговори за техните. Аз съм си същата както винаги- усмихната. Вярвам, че и на моя скоро съвсем ще му мине и ще си върне отново усмивката на лицето.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Сря Мар 18, 2009 9:54 am

Искрено ви го пожелавам,не е хубаво да се карате заради тия... pliasss
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Sunny max Чет Мар 19, 2009 11:52 am

Успех и дано се оправите Бонбон, не си струва заради тия дърти идоти да си разваляте отношенията, НО все пак той трябва да се светне и да ги отреже, има си собствени децаи трябва да мисли за тях, а не за някакви дъртаци свикнали само да муфтят.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  BONBOLINKA Пет Мар 20, 2009 7:13 pm

Благодаря ви момичета за подкрепата. Нали знаете манджа като загори, че после трудно се преглъща.......По- добре сме като , че ли. Аз хем съм сърдита още на себе си, хем съм толкова бясна на ония идиоти. Утре мисля да си поглезя мъжете. Нали любовта на мъжа минавала през стомаха, та от сутринта ще го метна с нещо вкусничко и после мисля да отидем да се разходим. Да поснимаме заедно.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Съб Мар 21, 2009 10:05 am

Ами поглези го Бонбонче и вечерта също го "поглези"-спретни му някоя изненадка да видиш как бързичко ще ви мине wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  drumata Съб Мар 21, 2009 2:18 pm

А аз мислля, че не трябва да го глези, а да чуе от него , че е права и да получи извинение за действията му и той да си вземе поука повече така да не прави и тя чак тогава да го котка! Ама не мога да давам акъл, все пак....

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  baby_an Сря Мар 25, 2009 10:16 am

Ами сигурно го е разбрал и може да му е гузно сега...Бонбончето ще каже...
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

За нашите половинки - Page 3 Empty Re: За нашите половинки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите