nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко време трае любовта?

+9
baby_an
apoklistika
diva
stelenceto
Roksana
tina_08
krissitooo
neli4ka
BONBOLINKA
13 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  apoklistika Пет Ное 07, 2008 5:51 pm

Едва ли си откачена, с годините човек се научава да прощава и проумява, че мъжете наистина могат да правят секс без да влагат чувства. Аз затова много пъти съм казвала- от физическа изневяра няма да ме заболи, ще ме заболи, ако намери човек, с който му е по- приятно да си говори, отколкото с мен, ако започне да предпочита да споделя с някой друг. Това е за мен изневяра. За единия секс... аз лично не познавам мъж, който да е устоял на изкушението "предлагаща му се жена". И това няма нищо общо с по- хубава, по- слаба, с по- големи цици или по- умна.

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Съб Ное 08, 2008 10:33 am

Апо,странното е че аз не го приех като изневяра,просто бях изненадана и уплашена,мислех си че това не може да ми се случи никога,просто някой нахълта доста грубо в живота ни,търсех грешката в себе си,какво не съм му дала,за да е с нея,точно от това се страхувах,че няма да споделя с мен,че тя ще обсеби душата му,но когато говорих с нея ми стана ясно,че нещата при него не стоят така/познавам си гадинката/що се отнася до физическия контакт,ние сме доооста разкрепостени на тази тема и нямам притеснения,даже когато й го казах я заковах на място kef4o

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Съб Ное 08, 2008 10:51 am

Хехехе,пуснах нова темичка,да ги обсъждаме тия въпроси там namiga А по въпроса за любовта,като усетя,че не го обичам ще изчисля колко време е минало и ще ви напиша funn Дано никога да не успея-искам да си се обичаме вечно така obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 27, 2008 9:33 am

Прочетох ето това:
Учени откриха кога "старата любов ръжда не хваща"


Затова е отговорна степента на активност в определена част на мозъка, наречена VTA, която при младежите е особено голяма, но понякога се запазва и при възрастни двойки
Да си признаем, все още се будим посред нощ, плувнали в пот, изтерзани от размисли върху вечния въпрос: Какво е любовта? Ето, че учените имат добри новини за всички нас.
Макар думите "любов" и "доказателства" някак да не се връзват, американски изследователи намериха начин да пременят романтичните чувства в стройна теория от непоклатими физиологични доказателства.
Чрез изследване на мозъчната активност екип от Медицинския колеж "Алберт Айнщайн" в САЩ доказва, че двойки с над 20-годишен брак могат да са все така лудо влюбени, както в началото на връзката си, обнадеждава ни Science News.
За повечето семейни моментът на влюбването и първите срещи остават
топъл спомен през дългите години тих домашен уют. За някои обаче тръпката от началото на връзката е ежедневно състояние, по младежки силно и бурно.
Ето и удобна естествена опитна постановка за изследване на разликите между двата типа обичащи се. Според учените тя може да обясни защо за едни любовта е вечна и неугасима, а за други - безвъзвратно изстинал вулкан.
Използването на модерния метод за визуализация на мозъчната активност - fMRI, позволява да се проследи дейността на главния мозък при влюбени тийнейджъри и възрастни двойки.
Когато на младежите била показвана снимка на партньора им, учените регистрирали възбуждане във VTA (ventral tegmental area - от лат. tegmentum - покрив, част от средния мозък).
Възрастните с брак над 20 години, които заявили, че са щуро влюбени като в младежките си години, показали същата като на тийнейджърите активност във VTA, за разлика от тези, които отдавна не били влюбени до уши.
Изследователите заключили, че романтичната любов е резултат от поддържане на активността във VTA - явление, което може да трае от дни до десетилетия.
Веднага обаче възниква и въпросът как става така, че само някои запазват тази активността години наред - въпрос, на който учените засега не могат да отговорят.
По ирония на съдбата същия този дял на мозъка се активира при приемане на наркотични вещества - кокаин, марихуана и редица други. В него се произвежда и най-мощният естествен стимулант - допамин. Затова и влюбените изглеждат като замаяни и въодушевяващо щастливи.
Какво е любовта? Мозъчна активност, физиология и много допамин? Едва ли. Към многото определения за учените остава официално да добавят и това - обект, неподдаващ се на пълно разбиране.

Green.Democrit.com

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Съб Ное 29, 2008 2:28 pm

Определено има нещо вярно.Наистина когато съм влюбена ходя като ударен самолет,като го видя и ми се преобръща стомаха,като чакам минутите до срещата ни и ми е едно такова нервно,изпотяват ми се дланите.Сега като мисля за него и откачам wub Абе направо все едно съм пила 1-2 екстазита имам енергия и издържам без да спя сума ти и часове-луда работа wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Пон Яну 26, 2009 9:46 pm

Мале, какви късметлийки сте - с мъже, които ви поддържат любовта от първите срещи жива! Аз на такъв не съм попадала и след някое време угасват чувствата, остават само страстите- ама те могат и отрицателни да станат!

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Вто Яну 27, 2009 9:35 am

Ааааа,ще го намериш и ти принца,Друмата Laughing само се оглеждай повече и по-внимателно Laughing може пък да е до теб и да не си го забелязала 4udise2 От сърце ти желая щастието да намериш половинката си kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  BONBOLINKA Вто Яну 27, 2009 10:30 am

Друмата, според мен разнообразието в една връзка я поддържа жива. Не става дума за изневери и т.н. Просто ако честичко се изненадвате с по нещо, ако времето заедно е едно голямо преживяване, то любовта си остава. Само, че минава през различни ( и аз незнам как да го нарека) трансформации. С времето много неща стават рутина. Опознаваш човека до себе си все по- добре и по- добре. Но ако все пак има неразгадани неща, то ти се иска да разбереш повече за половинката, да изпиташ нещо ново и т.н. естествено и жената трябва да е винаги леко загадъчна и да "държи" в напрежение човека до себе си. Нали знаеш, че само боб да ядеш не става Laughing така, че отвреме на време като "сервираш" и малко мръвчица е по- друго. Laughing Аз мъжа си хем го познавам, хем не. Все си мисля, че му знам всички реакции и настроения, но се оказва, че има с какво да ме впечатли. Та може би затова връзката си ни е жива. Не мисля, че обаче така се получава още на първата среща. В смисъл в самото начало. Първоначално харесваш определени реакции, които си забелязала. Естествено и визията. После вече разбираш що за човек стои до теб. И или ти писва или си оставаш с човека. В моя случай както се дърпаше мъжо Laughing и не искаше никакви сериозни връзки, ако бяхме стигнали само до тия му проявления, без да има желание от моя страна да го опозная, да го разбера- сега щяхме да сме сигурно всеки по пътя си. Разчупихме леда и си поехме заедно. При всеки е различно.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Вто Яну 27, 2009 10:39 am

Олееей,Бонбон,и либето така ми казваше в началото-"абе не се занимавай с мен,не се задълбочавай,ще те излъжа,знаеш ли какъв боклук съм,карай си другата работа,пък аз съм между другото"ама аз се заинатих да му изкарам добрината,дето я беше скрил през 9 гори в десета и накрая разчупих защитната черупка smileee

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Пет Яну 30, 2009 6:14 am

А аз даже и свестен да е в началото след известно време го докарвам до звяр почти всеки път cryy
diva, благодаря за пожеланията- знам, че ще се сбъднат, само дето аз искам да е сега, а не когато ще си ходиме в парка с бастунчета и ще си държим детуриите в чашка...

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Пет Яну 30, 2009 9:24 am

Ееее,ко толкоз прайш,Друмата Laughing ,че ги взверяваш тия мъже,бе Laughing не си си намерила майстора явно Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Пет Яну 30, 2009 11:25 am

Права е дивчето,не си си намерила майстора smileee И аз ги правех на нищо,ама виж ме сега--моето Коси е най-кроткото момченце,а знае как да укроти и мен smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Пет Яну 30, 2009 4:49 pm

diva написа:Ееее,ко толкоз прайш,Друмата Laughing ,че ги взверяваш тия мъже,бе Laughing не си си намерила майстора явно Laughing
ми ходя си по улицата и те си въобразяват, че всеки, дето ме зяпа и ме иска ме има и после аз не си правя труда да ги оборвам и полека-лека се смразяваме и това не е рецепта за манджа, ама по-добре да я знаете да не я правите. Ама аз какво съм виновна, че съм слънчева и лъчезарна и секси и много хващам окото. Пък и забавна съм, та имам много приятели, абе ... Ама по-хубаво да съм така, пък може и сама shapka

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Пет Яну 30, 2009 5:00 pm

baby_an написа:Права е дивчето,не си си намерила майстора smileee И аз ги правех на нищо,ама виж ме сега--моето Коси е най-кроткото момченце,а знае как да укроти и мен smileee

Ъхъ, ама аз съм на една библейска възраст вече, че ставам опрничава и от природните закони, та още повече- досега не се е намерил мъж на място, та сега ли? Ша стане, де- като ми окапят белите коси и ми поникнат брада и мустаци сама ше си кротна smileee

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Нед Фев 01, 2009 9:00 am

Хихихих,ми то и аз имам горе долу същия проблем smileee Все съм ги била изпивала с очи smileee И те мен smileee Викам си бреййййй без очи останахме тука да се зяпаме по улиците и баровете с младежите smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  BONBOLINKA Пон Фев 02, 2009 9:10 am

При нас за заглеждането е нещо подобно ама не съвсем. Моя като излезем все ще намери повод да каже " Е, те тоя те **** с поглед" (дори и никой да не ме е загладал) или нещо от сорта. В повечето случаи го прави да ми вдига самочувствието, че не съм още за изхвърляне Laughing . Аз не съм от най- пипкавите като се оправям за излизане и ако се затуткам, обикновенно казва, че някой ще вземе да ме открадне както съм се издокарала. При нас тия неща са под формата на майтап. Не сме стигали до някакви скандали. То ако трябва да се караме, аз повече имам поводи, защото моя пък обича да заглежда доста жените. Уж го прави деликатно обектите на осиленото му слюнкоотделяне Laughing да не разберат, но аз си го познавам и само по очите му мога да разбера какви му се въртят в главата. А пък той често прави и коментар за мацките. И като се включа и аз в коментара и всичко си минава някак си на майтап. Кара ме го на доверие и това кой кого **** с поглед е само бла- бла- бла при нас.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Пон Фев 02, 2009 10:13 am

Това че готвим манджи на мъжете си,не означава че по цял ден се разхождаме с пенюарите,цапките и ролките на главата и ний сме дали нещо на света brravo

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  mal4o_vasil4o Вто Фев 03, 2009 6:59 pm

Ужасно си права,Дивче.Неблагодарници са,но какво да ги правиш-мъже okk
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Вто Фев 03, 2009 10:24 pm

псилютно сигурна съм в това, diva. Ама аз като чуя да хвалите мъжете много и изпитвам потребност да ви постъскам малко, да не вземе да ви полепне меда по брадичката. p4ela Обаче завиждам леко на такива хора- и жени и мъже, които са в състояние да чувстват любовта и да се борят да я поддържат жива и да успеят, най-вече.
Казвай ми Злобара, ама на мъжете tormoz

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  BONBOLINKA Сря Фев 04, 2009 9:37 am

Друма, аз на моя мога и хиляди кусури да намеря Laughing Не си мисли, че ми е идеален. Понякога ми е идвало да му скоча на врата и да не слизам докато не вземе да мечи като коте Laughing Но имайки предвид, че не ми изправя косите често Very Happy , то не обръщам много внимание на тия неща. А и явно не са толкова дразнещи, щом ми минава лесно. В началото на връзката ни си имахме един период за който изобщо не искам да се сещаш. Е те тогава заслужаваше не на врата му да стъпя ами не знам и аз какво да му направя. Но за тия проблеми не обичам да коментирам. Те са били в миналото и сега няма и помен от тях. Дано и да няма, че boii

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Сря Фев 04, 2009 10:18 am

То кусури винаги има,сигурно и аз имам много,но нали тайната е в това да се напаснем и да живеем с тях,ако ще си ги натякваме непрекъснато,няма смисъл връзката да продължава,не е честно и за двамата.Друмата,каква е тази паталогична омраза към мъжете 4udise2 ми и те са хора,дай им шанс wow

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Сря Фев 04, 2009 11:28 am

Давам им шанс да докажат, че съм права. funn Но ти не разбирай, че мразя мъжете, напротив, напротив, дори да умирам, мъжете със грубите лапи челични аз пак ще обичам, аз пак ще обичам 4ete Особено ги обичам голи и беззащитни dancee

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Сря Фев 04, 2009 11:44 am

funn funn funn И ко ги праиш,завалийките funn

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  mal4o_vasil4o Сря Фев 04, 2009 12:24 pm

Друмата,да не би да ги съжаляваш в това положение funn
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  drumata Сря Фев 04, 2009 8:16 pm

diva написа:funn funn funn И ко ги праиш,завалийките funn

Квото прави мама на тате.............. джоби за пари и бягам smileee

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 2 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите