nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко време трае любовта?

+9
baby_an
apoklistika
diva
stelenceto
Roksana
tina_08
krissitooo
neli4ka
BONBOLINKA
13 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  mal4o_vasil4o Съб Фев 14, 2009 1:32 pm

Любов,любов,имам чувството,че в моя случай ще трае вечно.Да се похваля,моето момче за празника ми направи..............палчинки.Много съм щастлива,от кога му се моля smileee .А върху моята чинийка имаше едно красиво червено сърчице.Много си го обичкам wub
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Sunny max Съб Фев 14, 2009 5:42 pm

Айде честито на всички влюбени. Моя за сега не се е сетил още за никакъв празник. Twisted Evil
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Nefertiti Сря Мар 04, 2009 2:20 pm

При мен любовта се изпари когато се появи дъщеря ми.Обичам си го ,но не така както преди.Сега любовта ми към него е по-задължение,аз така я усещам.Трябва да го обичам,защото той е виновника за най-хубавото нещо в моя живот,дал ми е много...
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Чет Мар 05, 2009 12:28 pm

Как така се изпари 4udise2 Shocked
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Пет Мар 06, 2009 9:35 am

Нефертитка,и аз исках същото като Ани да попитам-как така се изпари 4udise2 трансформира я към детето ли 4udise2

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Nefertiti Пон Апр 13, 2009 11:26 am

baby_an написа:Как така се изпари 4udise2 Shocked

Ами и аз не знам Question Не е заради детето ,той някак си се промени.Винаги е казвал,че много ме обича и може би е така,но на първо място му е работата.Никога нищо не споделя,почти вече не си говорим(той излиза сутрин и се прибира вечер)За мен той стана непознат.Как да обичаш човек с който не се виждате,нямате вече общи интереси QuestionОбич по задължение- за доброто семейство
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Вто Апр 14, 2009 9:18 am

Нефертитка,много ми стана мъчно като те прочетох Crying or Very sad Може би е временно,моментно,може да е в някаква криза негова си 4udise2 И как реагира на опитите ти да говорите 4udise2 а ти споделяш ли му твои неща 4udise2 Много искам да ти помогна,да не обичаш по задължение,макар че за мен няма такова нещо,просто не бих живяла така.Стискам палци нещата да се нормализират kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Вто Апр 14, 2009 10:01 am

Да мила разкажи ни,все ще помогнем пък макар и със съвет kissyou Ти опитвала ли си се да му кажеш как се чувстваш или да попиташ на какво се дължи това отчуждение?Защото не може да я карате така и рано или късно на един от двама ви ще му омръзне.
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Nefertiti Чет Апр 16, 2009 12:48 pm

Може би е временно ,но нали като се счупи веднъж вазата после колкото и да я лепим,няма да е пак същата.Говорили сме двамата много пъти по темата,според него нямаме проблем.Аз съм искала много-много ли е някой да ти обръща внимание и да си прекарвате хубаво когато сте заедно Question Оправданието е -той имал много работа,гвалата му пушила и да го оставя на мира.Нали вичко съм си имала,живеела съм като царица,имала съм хубаво жилище,кола,пари.Но на мен не ми трябва това,аз искам разбирателство и не да ми казва обичам те ,а наистина да го усещам.Като си представя каква любов е имало между нас, и че никога няма да е същото,ужасно е да живееш така.
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Пон Апр 20, 2009 10:19 am

Нефертитка,наистина е ужасно да живееш така miloto защото постепенно ти ще се затвориш в свой си свят/ако вече не е станало/и там ще бъдеш много самотна и нещастна,детенцето ти не може да компенсира отношенията ви,то дава и взема от теб своята си любов,но топлината от баща си не може да ти замести.Много са деликатни тези отношения,опитай пак да му обясниш,че страдаш,че си самотна,че искаш да виждаш обич в очите му,когато те погледне,и не парите,колите,апартамента са на първо място за теб.Дано да е някаква моментна криза и да я преодолеете заедно obi4

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Сря Апр 22, 2009 11:09 am

И аз се надявам всичко да се оправи,а и му напомни как сте се обичали някога.Къде е изчезнала тази любов?Ме може да се изпари ей така.Вярно е че повечето мъже си мислят,че като осигурят материални удобства за семейството си и с това се приключва въпроса и има такива жени,за които това е достатъчно.Но и аз съм като теб и не мога да живея без любов.Успех миличка kissyou
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  mal4o_vasil4o Пет Апр 24, 2009 4:35 pm

Понякога и аз се чувствам като Nefertiti и напълно я разбирам.С времето и нашите отношения се промениха,но от всяка такава ситуация рано или късно има изход.При нас са някакви временни кризи,които обаче в никакъв случай не са кратки.И на мен нищо не ми липсва,детето ми е чудесно,но все пак без любов не се живее.Едно ''обичам те'' не оправя нещата,не и при мен,аз не мога без човешко отношение.А понякога моя прави такива глупави грешки,понякога се държи и като идиот-с това ме наранява най-много.Та кой не иска нежност и разбиране?Дано скоро започнат да се осъзнават тази мъжка част 4udise2 ,което май е малко вероятно momi4e
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Нед Апр 26, 2009 8:57 am

Ей Малчо дали и мен не ме чака подобно нещо след време 4udise2 Дано не е така,да се надяваме че разделите ще компенсират това отношение-все пак ние не можем да се нарадваме и заминава Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Nefertiti Вто Апр 28, 2009 12:42 pm

Много Ви благодаря за подкрепата!Имам чувството,че любовта се изпарява заради грижите които има всеки от нас,преди бяхме млади ,безгрижни и се обичахме.Повечето ми приятелки,които имат10-15години брак казват,че любовта я няма и е останало само уважението,но при нас и това вече е на изчезване.Всеки ден става все по зле Crying or Very sad
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Сря Апр 29, 2009 8:29 am

Нееее no ,според мен де,годините ,в които сте заедно са без значение,ние сме 20 год.буквално неразделни,работим заедно,пазаруваме заедно,сънуваме заедно....Единствените ни раздели са когато раждах децата-за по 1 седмица,даже първия път беше побъркал цялата болница,че не го пускат при мен,защото ме бил оставил сама.По-скоро с годините хората се опознават по-добре и започват да ценят и обичат повече,това за уважението дето оставало никога не съм го разбирала 4udise2 винаги ми е звучало като клише,заучена фраза,която май се ползва за оправдание,че любовта я е нямало въобще.Нефертитка,миличка,може би не си срещнала твоята половинка,може би това не е човека,който Господ ти е отредил.Стискам ти палци да се справиш kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Sunny max Сря Апр 29, 2009 9:26 am

Аз съм на мнението на Дива. Но повечето хора позволят битовизмите и ежедневните дребни грижички да вземат връх и да развалят магията. А любовта като всяко едно нежно цвете иска всекидневни грижи, било добра дума, било дребен жест или малка изненадка.
Мога да кажа само едно - не позволявайте на тежкото ежедневие да унищожи любовта ви.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Чет Апр 30, 2009 12:46 pm

Права е Дива,може би не това е твоята половинка и все още не е късно да потърсищ щастието..или пък то да те намери-искренно ди го пожелавам kissyou
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Чет Апр 30, 2009 1:14 pm

Никога не е късно да намериш твоята половина и щастието,дори и на 100 години да си.Познавам една двойка,някога имали голяма любов,но живота им така се е стекъл,че се женят за други.След 40 години брак и двамата овдовяват,и се женят най -после,бабата ми разправяше,че може Господ да й е дал още година да живее,но е щастлива,че ще е с любимия си човек.Всеки заслужава да е щастлив.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  mal4o_vasil4o Чет Апр 30, 2009 10:56 pm

Вижте,според мен всеки си има лоши моменти и всичко може да се оправи рано или късно.А и всяка ситуация е различна,не всички имат постоянни безоблачни дни(с това нямам впредвид да не се карат изобщо).Просто на някои животът им протича не като в приказка.Ако ти и мъжа ти Дивче се разбирате идеално,ако и ти Ани си влюбена безкрайно в Коси,то при Nefertiti нещата явно не са така.И ние в моето мъжле сме имали такива дни и много късно сме осъзнавали какви груби и безмислени грешки правим.Имало е моменти при нас,в които сме били пред раздяла,разделяли сме се,но след няколко дни осъзнаваме,че не можем да живеем един без друг.Вашият живот изглежда като жива приказка и дано продължава да е така,но имайте впредвид,че хора различни,всеки със своя си номер и безотказен характер.Това е моето мнение,дано не съм засегнала никого,знаете,че не искам да обиждам никоя от вас kisss
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Пет Май 01, 2009 10:34 am

Да,бе Малчо,съгласна съм с теб-навсякъде си има и добрите и не толкова добрите моменти,хора сме,всеки си е бам-башкЪ,компромиси се правят и от двете страни,но се случва и връзката да се изчерпи и няма смисъл да продължава.Та относно моя живот-чак безоблачен не е бил,кризи има навсякъде/в една друга темичка бях писала в началото/но когато човек знае,че си заслужава,той прави компромиси и прощава грешките на другия с цялото си сърце.Все пак нашата разлика в годините е 10,аз съм втори брак на либето,за 10те си години самота той се е научил на много толерантност,търпение,изяснил си е какво семейство иска.И няма кО да се засягаме или обиждаме,нали си бърборим и си споделяме kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Пет Май 01, 2009 10:26 pm

Дам Малчо права си,изобщо не подтиквам Нефертити да се разделя с мъжа си,а просто да помисли.И аз преди да срещна Коси на два пъти щях да се женя smileee Но това не бяха мъжете за мен,само че тогава не мислех така.И ето незнайно как се появи едно момче,което така ми завъртя главата,че и аз не мога да се позная wub И ние се караме,вие поне знаете какво беше миналия рейс и не всичко е безоблачно,но аз отвътре чувствам,че това е мъжът на живота ми и се надявам и той да изпитва поне наполовина това,което и аз изпитвам obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Nefertiti Вто Май 05, 2009 3:04 pm

И аз мислех,че това е мъжа на живота ми.Още преди да се омъжа за него исках той да е моя мъж,той да бъде баща на детето ми,но май нещо съм се заблудила.А ако той не е моята голяма любов,друга не ми се търси.Вече мисля че няма да мога да обичам друг мъж,не ми се хабят чувства напразно.Най-лошото е,че трябва да играем театър за пред детето и за пред хората окло нас.Дано не ви се случва такова нещо,много е трудно.А за раздяла не мога и да си помисля,защото не искам детенце да страда.Ще си търпя и това е,такъв ми бил късмета,да си живея в лукс,но без любов.
Nefertiti
Nefertiti

Брой мнения : 31
Registration date : 31.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty колко време трае любовта

Писане  diva Вто Май 05, 2009 3:41 pm

Пожелавам ти много сили,мила приятелко Нефертитка kissyou Мъчно ми е за теб,но след като си решила,че това е най-добрия вариант...дано нещата да се оправят във времето miloto Много бих искала да ти дам един съвет,не знам как ще го приемеш,не ми се сърди,но не жертвай щастието си,защото децата са много неблагодарни,след някоя и друга година пилето ще напусне гнездото и тогава светът за теб ще рухне от самота.Успех,стискам ти палци,миличка kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  baby_an Вто Май 05, 2009 10:14 pm

Дива е права мила,за жалост е така.Баща ми е вдовец и никога не съм го спирала да търси щастието си,защото ние със сестра ми вече си имаме собствен живот и човека щеше да остане сам.А и все още не е късно да срещнеш любовтта,просто не е била тази,а и ТЯ сама ще те намери.Аз съм оптимист kissyou
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Sunny max Пет Май 08, 2009 2:19 pm

Обичайно любовта идва сама, няма нужда да я търсиш. В подходящия момента тя сама ще те намери.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Колко време трае любовта? - Page 3 Empty Re: Колко време трае любовта?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите