nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми

+6
neli4ka
Sunny max
baby_an
diva
apoklistika
BONBOLINKA
10 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Проблеми Empty Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 04, 2008 12:22 pm

1


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 12:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  apoklistika Вто Ное 04, 2008 12:48 pm

Каквото и да ти кажа, едва ли ще те успокоя, ама все пак... не знам, мъжете са над тия неща Laughing Всичките са такива, аз с моя също брах много ядове като купувахме къщата, щото той буквално повярва някои неща, без да ги поиска черно на бяло и да ги провери- като например централно отопление, което функционира на ток, дърва и нафта+ извод за газ, който е докаран до къщата, само не е свързан. А само от един поглед върху така нареченото централно отопление ти става ясно, че е питане дали въобще функционира. В крайна сметка се оказа, че само дървата функционират от цялата история (лъгаха ни тогава, че ползвали само дърва, щото им изпаднало от някъде да ги купят много евтино), а извода за газ е докаран не до къщата, а на 500 метра от нея. И тъй, трябва да се оръсим още 10000 евро за смяна на цялата система или да чакаме още една година да дойде газта наистина до нас. За тия пари можем да сменим цялата дограма и да сложим навсякъде нови подови настилки, че и пари сигурно ще останат...
Аз на твое място не бих се захващала с ремонт- сакън, не стига, че нищо не са направили, ами и ремонтиран апартамент да им оставя Rolling Eyes Зависи за кога планирате покупка на собствено жилище- ако е скоро и ако наема на този апартамент си струва и не е много висок, бих си налягала парцалите и бих си пазила парите за ремонт на нашия си апартамент. В името на това бих изтърпяла мизерията Smile Има и друг вариант- да говорите със собственика дали е съгласен, ако направите някои подобрения, да ви ги признае и отбие от наема- това би бил сигурно най- добрия вариант, ама зависи колко са разбрани skuka

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty проблеми

Писане  diva Вто Ное 04, 2008 1:07 pm

Бонбон,гадно е,но не е болка за умиране,майната му,потрайкай,нали се стягате за вашо си жилище.И ние напролет почваме ремонт на къщата и като чух какво е казал техническия,отсега ми се изправя косата,но в това отношение либето е неотразим-за всичко помисля,гони некадърни майстори,трябва всичко да му е изпипано докрай.Ремонтите са голям главобол,ако можеш спести си го.Както е казано-майстор да ти влезе в къщата-УЖАС :scratch:

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 04, 2008 1:31 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  apoklistika Вто Ное 04, 2008 2:30 pm

Ех, тия пусти агенти Laughing Много мразя да имам работа с такива. Между другото работя (силно казано) към една такава агенция- правя им снимките на всички имоти и като се случи понякога да дойде и клиент, докато снимам, чувам какви ли не небивалици и обещания, които знам, че няма да се изпълнят- като например слагане на нова кухня, която в последствие се оказва не съвсем нова, а старата кухня на хазяите, които наистина са купили нова, но за тях Rolling Eyes Та мисълта ми е, направете дребните неща, които наистина се набиват на очи и дразнят, а и са опасни, като контактите, а за повече си пазете силите и парите за собствен дом. Една година ще мине без да я усетиш, а и мисълта за ваш си дом ще те крепи Very Happy

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Вто Ное 04, 2008 7:14 pm

Наистина стисни зъбки и изтрай някак си,а после като си вземете ваше си жилище ще можеш да се развихриш на воля Very Happy То има ли смисъл да правите ремонт,след като сте под наем-няма смисъл.Заври и боклуците на хазяйката в някоя маза Laughing Аз да ви се оплача,онзи ден отивам на работа с градския транспорт.Естествено с най разбития автобус-икарус.Винаги в час пик най-раздрънканите морги пускат :scratch: И понеже има големи задръствания,се влачихме като народна песен.Спира автобуса на центъра и шофьора с цялата си наглост слезе да си купи цигарки!!! tctc Всички се размрънкаха,защото всеки бърза за работа,а до следващата спирка,където слизт повечето,се минава през страхотно задръстване.Върна се тоя и тръгнахме и......подмина следващата спирка!Е това преля чашата-какъв скандал станаааа.Тоя спря доста по надолу и най невъзмутимо каза :"е какво толкова,елате да слезете от първа врата"Чак се и развика.Леле,че нямах време-луд щях да го направя.Е как после да се усмихваш на работа? boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Вто Ное 04, 2008 10:09 pm

BONBOLINKA според мен с чиста съвест можеш да очистиш агентката. Ремонт не прави няма смисъл, а и никой няма да ти приспадне парите. Оправи само опасните неща, т.е. тази който могата да направят беля, като контактите и толкова. А иначе за да го накараш твоя да се позамисли и занапред да чете по пет пъти преди да подпише може да го наемеш за бояджия Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 05, 2008 12:03 am

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Ное 05, 2008 1:31 am

Бонболинка,радвай се че сте заедно,всичко останало ще се нареди
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  neli4ka Сря Ное 05, 2008 4:02 am

BONBOLINKA написа:Поне 110-120кг и с десетина сантиметра по висока от мен. Аз като я видях си глътнах граматиката. Една такава мазна изглежда и то не заради килограмите ами повече заради поведението и.
sos sos sos

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty проблеми

Писане  diva Сря Ное 05, 2008 10:03 am

Браво,Бонбон,ами така де,обръщай всичко на майтап,можеше и по-лошо да е.Подсети ме за една наша случка-една вечер леля ви Димана решава да си пусне пералнята на нощна енергия/нали все икономии правя,мисля за световната икономика :scratch: /пуска си я в 12 часа и си лягаме с любимия.Голям сън нея нощ,бе,как никой не стана за нещо :scratch: в 6 сутринта свекито думка по вратата на спалнята и издава нечленоразделни звуци,ставам и до глезен пльосвам в студена вода,повярвай ми никога няма да забравя усещането cryy cryy cryy ,като поглеждам-цяяялата къща плува,всичко-пътеки,килими,паркета се наду като Стара планина.Идваше ми да ревна,че да не спра.Скочи либето и почнахме да отводняваме и по едно време като почваме да се хилим,голям смяяях падна obi4 Свекито откачи,каза че сме се подигравали,а ние просто избивахме нервите със смях sila Обаче кое беше доброто-че сме на първия етаж и не наводнихме комшулъка okk И ние си имаме костенурка,когато я взехме преди 12 години беше в бурканче от детска храна,а сега е звяр голям,много са интересни,познават по гласа този,който се грижи за тях,зимата се скриват и спят,когато се затопля се размърдват-като домашен барометър са.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 18, 2008 8:38 am

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty проблеми

Писане  diva Вто Ное 18, 2008 10:10 am

Честити ви нови врати,Бонбонче,когато хармонията и любовта са в едно семейство,каквото е твоето,както усещам,къщата грее,тапетите в кухнята се разлепяли-хич да не ти пука,нали си имаш хитринки да ги скриеш smileee Ние ударихме голям късмет с това,че отложихме ремонта за напролет,с тази криза,дето уж щеше да подмине БГ,съкръщават строители,фалират малки строителни фирмички,ами то-куцо,кьораво и сакато все на майстори се пишеха и едни цени бяха надули,сега ще се уталожат нещата p4ela И аз много обичам да накипря къщата за празниците,слагам навсякъде елхови клонки,украсени с едни червени панделки,много обичам да ми мирише на бор Very Happy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Вто Ное 18, 2008 5:33 pm

Уффф тоя наш ремонт няма край!Вече почти месец-как мразя цялата тая мизерия и мръсотия.Понеже правим в кухнята и няма да ви казвам колко време мих чинии в банята Shocked Добре че баща ми се занимава точно с това,че сега събра и колегите си и те да ударят едно рамо,че щяхме да посрещаме празниците в кочина
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 7:52 pm

Бясна съъъм iad angry3 Направо откачих преди малко angry3 Обажда ми се баба ми силно разстроена.Питам я какво стана,а тя женичката ми разказва как някакъв и се обадил по тел и почнал да реве и тя помислила,че е братовчед ми.Той естествено се възпозлвал и и казал,че е катастрофирал и блъснал някаква бабичка и сега е задържан и му трябват 5000 лв.Те старите хора каквито са доверчиви,веднага се връзват и си казват всичко и тоя изрод се възползвал boi Веднага се обадих на братовчед ми-той наистина е в Испания,ама няма никакви катастрофи и тем подобни глупости.Казах на баба ми ако и се обадят пак да каже,че вече е звъняла в полицията и после звъннах на другия братовчед,който е полицай,да види какво може да се направи.Тия измамници да ги хванеш и boi Ще докарат някой инфаркт на жената angry3
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  neli4ka Сря Ное 26, 2008 8:01 pm

Ми това са нагли хора на,които не им пука за никого и за нищо.И на майка са и се обаждали,но тя ги е отрязла набързо. boii На един съсед също са звъняли и човека за малко да получи удар.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 26, 2008 10:06 pm

Уф, не спря ли това телефонно изнудване вече? Счупи ми се днес настроението само от простотии. Насаждат мъка на хората и пари ще правят.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 12:02 pm

У нас звъняха два пъти. И кикимората и двата пъти се върза, хем беше през около месец и половина. Моя бил катастрофирал, сгазил дете и тоя дето се обажда реве и вика мамо, тя толкова се ошашкала, че не познала че това не е неговия глас, да не говорим, че тогава и кола нямахме. Едвам не умря. Втория път пак бързо се усетила и звъннала на моя, та минахме по-леко.
Най-лошото е, че като се обадихме в полицията казаха да не ги занимаваме с глупости. Тия неща не се доказвали и изобщо да вървим на майната си. Възмутена съм.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty проблеми

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 12:33 pm

Тя бърлогата им на тези измамници е в Горна Оряховица в квартала на гарата,няма да ви казвам какви къщи-палати имат и какви мерцедеси карат,мангалите миризливи. iad Преди няколко месеца качулатите им набиваха канчетата здраво,ама пак са се активизирали напоследък,свекърва ми се върза един път,беше получила страхова невроза от звън на телефон,обаче като й звъннали втория път такава лютааа майна отнесли,че повече не са звънели iad

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:23 pm

Аз и затова се ядосах и на баба ми Виакам и абе жена ти новини не гледаш ли?Толкова го коментираха и излъчваха този проблем по телевизията,а има още хора,които се връзват iad Яд ме е,че е възрастна жената и като нищо ще вдигне кръвно от ужас iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  таня Пет Дек 19, 2008 9:38 pm

BONBOLINKA ihu ... специално за теб... очертава се Дядо Коледа да ти донесе наред със "съкровищата" и един много добър подарък... Виж какво открих за теб в нета.... http://news.ibox.bg/news/id_1251194411
Това е супер .... kissyou
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 23, 2008 4:58 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Вто Дек 23, 2008 7:49 pm

Е то не е ли опасно за тях,като бачкате без договори?
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Дек 23, 2008 9:04 pm

Ани, ние сме легални. Аутономо сме. Демек все едно имаме фирми и наемат фирмите ни. Ама искаме договорите да са с нас , а не с фирмите ни. А иначе си плащаме данъците като попове и т.н. за шефовете страшно няма, защото сме изрядне напълно. Просто си има някой особености та затова напираме за договори.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Дек 24, 2008 12:24 am

Еми сигурно разни осигуровки,ами ще ги напирате.То щом казваш,че за тях е по добре-вечно ще гледат да се скатават iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми Empty Re: Проблеми

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите