nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми

+6
neli4ka
Sunny max
baby_an
diva
apoklistika
BONBOLINKA
10 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Чет Апр 02, 2009 9:00 am

Анитооо,ти си млада и оправна,работа винаги ще намериш,пък до зимата колко вода ще изтечееее,не се знае какво ще стане,тук сме в държавата на абсурдите и изненадите smileee тъй че връщай си се в стария хотел,щом условията са по-благоприятни,пък на зима ще му мислиш p4ela

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Чет Апр 02, 2009 3:34 pm

Дива, то оправия няма. Вкарвайте ги в пътя твоите свекъри за да не станат проблеми между вас с мъжа ти, както стана при нас. Има хора на които им е просто в кръвчицата да създават проблеми. Мойте ме клекаха тия дни. До там сме стигнали вече. Те твоите какво искат. До обяд да живеят в апартамента , а след обяд в къщата ли, че са стиснали тия имоти така здраво? Що не кажат кво искат и вие да си гледате живота. Аман да ти кажа от изкукали хора. Да ти пратя моите, да ги събереш с твоите. Знаеш ли как ще си паснат. Ще стоят по цял ден и ще се оплакват един на друг. Моите ще реват за пари, твоите за апартаменти и къщи. Лика прилика. Идеална комбинация. И докато си хортуват така сладко и ни удумват, може пък да забравят за нас и да ни оставят на мира. Аман вече от всякакви такива дето не си гледат живота, а се месят за щяло и нещяло. Аз не мога да разбера какво удоволствие им доставя. И какво печелят от това да създават проблеми? Мани, мани...........Дива, гледай да не се изпокарате с твоя, а тия твоите сядайте и направо ги питайте в очите какво искат от вас и да спират да се дърлят вече, че на стари години май стават по битер от малките деца. Аз моите не искам нито да ги виждам нито да ги чувам. Жестоко не жестоко- това е положението. Толкова години им мълча. Аз със моите разбирания , че съм влязла в тяхното семейство ( нали момата отива при момъка и се сродява с родата 4udise2 ) с това винаги да има мир и разбирателство- вече приключих. Сега не ме ИНТЕРЕСУВАТ ни най малко. Клеха ме, преди това клеха и сина си. Обиждаха ни, че сме неблагодарници и какви ли не. е край. Да пасат трева. Аз вече няма да лишавам нито себе си нито семейството си от нещо, заради тъпите им прищевки. Нближава лятото и ще искат да идват тук. Не са познали. Тоя път да се пекат от терасата на апартамента си.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Чет Апр 02, 2009 3:56 pm

Ей това за терасата на апартамента многооо ме изкефи,Бонбон radost Преди се караха с мене,но сега дъртия се е скарал с либето/мъж на 50 год./обиждал го пред дъщеря ни/малка жена на 16 год/детето ми разказва-тати се разтрепера целия и щеше да се разплаче от обида,той даже с мене не сподели 2 дни какво се е случило,явно много му е дошло този път,защото вчера ми каза,че този човек повече не съществува за него,Козирог е и когато разлюби някого,когато го скъса от сърцето си е завинаги.Между временно разфъчкахме къщата-започнах да изхвърлям боклуците и мизериите им-а те са вееелики,цигански рапсодии направо,няма разчистване,страхувам се да не ме глобят от общината,щото напълних целия контейнер/това трябваше да го направя още като я купихме-преди 10години/ама и аз с твоите разбирания,Бонбон,да не се разсърдят,да няма караници,все да мълча и преглъщам и те взеха,че се вживяха много и си помислиха,че къщата е тяхна,ама не са познали тоя път supermen

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Чет Апр 02, 2009 4:11 pm

Колежката дето ме изнерви сутринта изхвърча smileee Дошла не дошла и големите претенции,претенции за смените,че чак на шефа звъняла преди да почне работа boii И днеска говорих с него и той вдигна телефона и я освободи sladurana Сега чакам едно ново момиче(моята фаворитка от интервютата) да дойде и да я обучавам.Ама аз съм голям дявол-като си наумя нещо,въртя суча и все на мойта става smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Чет Апр 02, 2009 4:34 pm

Уууу,каква си лошава,Анитоооо sladurana да не се съобразиш с претенциите на новобранката namiga

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Съб Апр 04, 2009 5:19 am

Хахаха,ама и аз каква съм несъобразителна metlata Май трябваше да се разплача и да я помоля да ме извини metlata
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  таня Нед Апр 26, 2009 8:29 am

ЕЕЕЕЕЕЕе....Няма ли една да каже, имам супер свекита...Аз от Майорка се опитвах да казвам понякога, че вече сме спрели войните...да ама жестоко съм се лъгала, те тепърва започнаха... Леле, какъв ад е да живееш със идиоти...При нас искат и къщата и да сме им показали парите с който сме се върнали...Това е от вчера, ако сме искали да стром, да им покажем парите...Моят подскочи, и за първи път попита с много рязък тон майка си.."Ако искаш и да ти ги дам?".Знаете ли какво каза тя iad .. Че така е редно, тя поне за разлика от мен ще ги спести...
Моят онемя, тегли им една майна и излезе... Сега обмисляме варианта, да излезем на квартира и да дадем нашият етаж под наем...Брат му , го прави този номер преди време, но не сполучи , защото баба та тормози квартирантите и те бягат...Не знаем накъде...Добре ни е в БГ, пак ли да събирам багажите за Майорка?....
Еййййййййй, няма оправия.
iad
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Нед Апр 26, 2009 8:56 am

Ех Танче,ама тая баба и двамата си сина ли иска да изгони boii Ужасно е това,а да не и обръщаш внимание няма начин.То дразни boii Ох като слушам вече предварително заемам отбранителна позиция,а още даже не ги познавам skuka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Сря Апр 29, 2009 9:23 am

Танче направо не си за завиждане, аз имах такава свекърва, искаше да и даваме заплатите си на нея. Щях да я метна през терасата, ама в буквалния смисъл. Ама сина и нали я слуша и в крайна сметка се разведох де. То няма смисъл да блъскаш за всички.
Единствения начин е да се махнете от там, казвам го на база личен опит. Във вашия случай поне мъжът ти е на място и не мълчи в съгласие с техните думи. Мога още много да изпиша, но не ми се връща назад. Дано се оправите, стискам ти палци.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  таня Сря Май 06, 2009 9:22 am

Съни ти направо ме разби...Страх ме и на мен да не ми се случи същото..Бяхме в Майорка да си оправяме документи и от вчера нещо съпружекото тяло замислен и нещо все около майка си говори, аз си пристигнах вчера той лети другата седмица, че неможа да приключи с неговите документи и даже ме пита дали съм минала да видя майка му...НАправо се ужасих...Ние преди 10 дни щяхме да си извадим очите...сега да съм я посещавала....В какъв филм се вкарах незнам...Като си дойде , ще видя как се развиват нещата и тогава ще му мисля....
таня
таня

Брой мнения : 60
Age : 49
Местожителство : София
Registration date : 04.12.2008

http://bgbaby.net/niki

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Сря Май 06, 2009 11:09 am

Каквото и да си говорим,момичета,не трябва да забравяме,ча са им майки,може да се карат,да не си говорят,но са им синове.Танче,и ние имаме мъжки,представяш ли си някога синът ти да спре да мисли и да се интересува за теб 4udise2 пък каквото ще и да сте си казали.Ситуацията е наистина доста деликатна,съвета ми,Танче,е да си трайкаш,мълчи си,не я оплювай пред него,бъди тиха,смирена и добра namigaa ,остави го сам да се оправя с мама и сам да си достигне до неговите си изводи.Стискам палци obi4

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Пет Май 08, 2009 10:32 am

И аз мисля като Дивчето,трябва незнам какво да направи,че да се настрои срещу нея.Така,че не излизай ти кривата и скандалджийката.Не я нападай ти и даже ако искаш си я игнорирай-успех kissyou
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Пет Май 08, 2009 2:13 pm

Танче направо незнам какво да те посъветвам. То и аз пак съм се вкарала в един филм, направо не е за разправяне. На моя майка му тотално е откачила. Той не иска да се изнсяме, защото баща му хич не е добре. Абе луда работа. Бабката не ми говори, не че ми пука, ама днес е оставила фурната да работи, ако не се бях прибрала какво правим. Ще ни подпали някой ден. Ходи напред назад, пуши си и си пие кафе и само за нея си мисли. Такъв егоист не съм виждала до сега през живота си. И толкова много ревнува сина си от мене, че чак е смешна.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  mal4o_vasil4o Съб Май 09, 2009 9:38 am

Не сте сами,момичета.Моето свеки полудя,тя не че не е,но сега съвсем.Хванала я е някаква криза(уж безпарична,а кара месеца с близо 2000 лева,горката),на никого не приказва,само на дъщеря си,която от своя страна уж живее във Варна,а не при нас в Тополи,а всяка седмица от петък до неделя е у дома.Заемат целия двор с присъствието си,страшно е невъзпитана и тя и дъщеря и,направо не е за приказване.Крещят като луди,а за сина си пет пари не дават.Постоянно го критикуват за нещо,постоянно той е в центъра на недоволството на майка си.Питам се дали един ден ще се погледнат в огледалото и ще осъзнаят що за хора са.Като си помисля,че делим един двор,че живеем в една къща ми се приисква да се изместим.И май наистина ще стане така-сега сме си харесали къща на два етажа с голям двор в едно близко до Варна селце и дано да стане нашата работа,та да си имам и аз свое място,крайно време е.Искам голяма градина с много цветя,искам да си взема кученце(като Макси например,моя много го хареса),абе да си кажа голямо спокойствие.Това младо и старо на едно място не става,не е оферта.А вчера какъв скандал си спретнахме с дъртата-купих си теменужки и ги сях в саксии,понеже в двора няма място за мои неща.Тя като ги видя,та като кресна-това били нейните теменужки,била съм ги изкарала от градината и,а аз си ги купих по 1.50 лв. от пазара.Тя да беше питала,щях да и кажа.Единственото,което направих е да и дам Ignore и всичко си беше наред-тя вика,аз се смея на глупостите и,с което направо полудя funn .Много се кефя на мене си,значи,ама хайде стига съм ви надувала главите(още ми е смешно funn )
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Нед Май 10, 2009 12:45 am

Браво Малчо,само така ще я оправиш smileee То нали знаеш,че колкото повече "свободно" и даваш,толкова повече ще откача от безсилие да те провокира brravo
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Пон Май 11, 2009 11:36 am

Браво Малчо само така. Дано ти стане работата с къщата, стискам ти палци и напълно те разбирам. Ние се оглеждаме за къща около София, ама с по-голям двор /около 2.5 дка и нагоре/ понеже аз искам още няколко кучета Embarassed но вече родословни и за тях поне декар трябва да има с райграс. Отделно за цветя и някакви зеленчуци. Ако е едно звярче ще го научиш да не ходи в градината, ама ако са много все някое ще ти направи беля.
Към момента мога да ти пратя Макс, така ще и изоре на киликанзерката градината, че след това няма да си я познае Laughing На бившата ми свекърва, направо и се дорева. А Максо я гледа и се кефи, голям е пич и не обича гадни хора Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Вто Май 12, 2009 12:53 pm

Ай стига,бе девойки,тази ли ще ни е най-активната тема Crying or Very sad аман от проблеми Twisted Evil Малчо,и твоя киликандзер се е разбесувал значи,мии ти добре си си я отсвирила/много ми домъчня за теб,като каза,че си сяла теменужките от пазара в саксийки,защото на двора няма място за твои работи miloto /ууфф да се затъкне дано дъртата кукумявка cryy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Май 13, 2009 2:55 pm

Тая пък цял двор какво го прави 4udise2 Толкова едно квадратче не може да ти отдели iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  mal4o_vasil4o Чет Май 14, 2009 8:41 am

Господи,писна ми от тези двамата старите,пак проблеми.Вчера,баща му на моето либе го погнал пак с неговите глупости.Питал го аз дали съм си намерила работа и Веско казал само че търся.Този като се метнал с критиките-толкова много работа имало,а аз съм била на 22,как не съм си намерила работа досега,каква работа съм искала,за каква заплата съм се борила и т.н. 4udise2 .Започнал и да мърмори за сметките за ток и вода,били много,а ние сме закъснявали все с пет шест дена за плащане(плащаме по 100 лева за ток и вода всеки месец на 15 число,ужас),Били сме безотговорни,как сме си били плащали заема,как сме се оправяли.Само да сме занели,че ако не можем да си платим вноската,не искал да дърпат него той да плаща,защото нямали пари iad .Не мога да разбера какво искат от нас-нито им искаме пари,нито с нещо да ни помагат,а и нашия заем е без поръчители и е малък.Как сси мисли той,че майка с дете си намира работа.Аз искам единствено да почивам събота следобяд и неделя,нямам претенции за друго.Абе криза е бе,м...а ви дърта,то да не става така,хич ги няма ludLiSi .Другата изцепка беше,че не сме им казвали къде отиваме като излизаме(та да не сме малки деца)
Анито,да ти кажа ли,че и пет декара двор няма да и стигнат за нейните глупости,а и как да и стигнат като тя не знае как да си го подреди този двор.Тези дни ще ви покажа как са и пръснати цветята например.Тази жена е тоолкова безвкусна,че няма накъде.Тя не знам гащите си как прибира.Ужас направо,вече ми се плаче,искам да се махна от тукккккккккк cryy
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Съб Май 16, 2009 11:17 am

Ох милата kissyou Моя баща никога ама никога няма да каже такова нещо.Та той им е син,на него ако не помогнат на кого?Като вземат да издребняват за такива неща побеснявам iad И като почнеш работа,кой ще гледа детето-защото то никой не се съобразява,че си майка на малко дете iad И затова трудно се намира работа
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty проблеми

Писане  diva Пон Май 18, 2009 12:52 pm

Малчооо,бягайте от там,мила!Те са възрастни хора-това ми е основното занимание-да мърморят и поучават.Техният живот е минал в едно нормално русло-като са започнали работа на младини са знаели,че ще ги търпят цял живот там и там ще се пенсионират,знаели са си аванса и заплатата на еди си коя дата,почивните дни,отпуските,манифестациите/на всяка се ходеше с нова рокля,обувки и чанта tctc / и банкетите,тока им сртуваше мижави стотинки,с 10 лв.цялото семейство преяждаше на ресторант.....И сега не могат да проумеят,а може би и не искат,че животът е коренно различен-несигурен и напрегнат и излиза,че ние-по-младите сме некадърници no Нооо те никога няма да се променят,затова вие се спасявайте,стискам палци за къщата,дето сте си я бройнали,за да си сееш теменужките на воля kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 5 Empty Re: Проблеми

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите