nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми

+6
neli4ka
Sunny max
baby_an
diva
apoklistika
BONBOLINKA
10 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Проблеми - Page 4 Empty проблеми

Писане  diva Сря Фев 18, 2009 11:07 am

Аааа,при мен си е все същото,няма утихването,ама съм в период на непукизъм smileee Бонбон,те вашите да ги оплаче човек,завалийките,не ходили на почивка,щото трябва сами да си я платят,а 4udise2

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Фев 18, 2009 3:27 pm

Оййй Бонбон,чак и аз се разплаках smileee Горкичките те smileee
Съни,направо незнам как я търпиш тая мърморана,аз не бих могла iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Сря Фев 18, 2009 5:55 pm

На път съм да се изнеса. Вече ми идват в повече тия тиквеници.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Фев 18, 2009 6:38 pm

Ако има къде да отидеш,по-добре се махни,поне временно.Да видим като те няма какво ще прави само с Мама metlata Ще се осъзнае още на 1-вата седмица,само да не е късно
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Чет Фев 19, 2009 10:41 am

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  drumata Чет Фев 19, 2009 11:17 am

BONBOLINKA, ти не им се връзвай. Нито си виновна за побелелите им коси, нито си им длъжна с нещо. Желанието ти да бъдеш перфектна не бива да се пренася извън семейството ти. Имаш си деца, на които си отговорна какво възпитание ще дадеш и мъж, на когото можеш да оказваш влияние заради чувствата, които изпитвате един към друг, а всички останали са извън твоята компетенция. Парите ви са на вашето семейство и това, че сте дали веднъж или няколко пъти на някого не ви прави отговорни към него. Нямате задължение да се грижите за психическото здраве на родителите му. Ангажимента ви е когато станат твърде стари, за да се ообслужват сами да им намерите приличен старчески дом, или ако са болни да им осигурите лечение И ТО САМО В СЛУЧАЙ, ЧЕ те нямат абсолютно никаква възможност да се погрижат сами за себе си. Всичко останало са глезотии и ти не си отговорна за тях. Не им страдай, тапири са. Може да си пилят, ама то си е за тях- така си съсипват техния живот, не им позволявай да го правят и с твоя!!!! Мрънкачите по принцип спирка нямат никаква. Могат от хубавото лошо да направят. ............................ *

*.......... -цензурирано

Sunny max, я не им се стягай. Като му жули обувките кажи и, че и твойте са мръсни, дали би била любезна да ги оправи, че да и висне ченето от изненада. Изкефи се малко и ти. Нека му се качва на главата, щом върши работа от време на време не обръщай внимание....................*

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Чет Фев 19, 2009 12:47 pm

Честно на мен не ми се занимава с глупости. Бабката е луда. За два дена профука 130лв и после ами това ще се хвърли, ами онова ще се хвърли. Ама хич не си прави сметка кое, как, за колко и от къде да се пазарува. Незнам вече къде ги намирам все с такива откачени майки, имам чувството че съм като магнит за мамини синчета. Laughing Laughing Laughing

Бонбон, не им се връзвай на тия, нека мрънкат. Кажи им че кинтите ти трябва за почивка на децата ти, т.е. на внуците им през лятото Cool
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  mal4o_vasil4o Чет Фев 19, 2009 4:35 pm

Мили Боже,като чета вашите словоизлияния и ми се доплаква.Поне аз нямам такива проблеми.Моя въобще не ги базари,а и при нас май аз съм по-добрата във връзката 4udise2
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Пон Мар 16, 2009 9:15 am

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  drumata Пон Мар 16, 2009 10:48 am

BONBOLINKA, отрежи ги тези безапелативно! Какво ви вълнува вас как се справят те? Да си спрат телефоните като нямат с какво да си ги плащат! Какви са тия пиявици гнусни, бе ма*** им мръс*** . Ама заслужават да си смените номерата и да не могат да се свързват с вас изобщо. Ей, гадни хора. Да се хванат да работят нещо. Щом имат сили да мрънкат, значи имат сили и да бачкат! Маймуни такива- свикнали да висят на клона с една ръка, да берат банани с другата!!1 Пфу. iad

drumata

Брой мнения : 108
Age : 52
Местожителство : София
Registration date : 09.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Пон Мар 16, 2009 1:34 pm

drumata написа:Маймуни такива- свикнали да висят на клона с една ръка, да берат банани с другата!!1 Пфу. iad
Друма, мисля че с това твърдение си в голяма грешка. По-скоро са свикнали да си лежат на сянка под банана, а някой да им пъха направо белени банани в устата.
Тия заслижават да прекъснете всякакви контакти с тях за неопределено време. Е**си гадовете.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 9:58 am

Бонбонче,според мен си постъпила напълно правилно!!!Време беше да се развикаш,ама какви са тия хора бе boii Те внуци имат,а преди всичко мислят за собствените си гъзове-ох аз как се ядосах,а за тебе незнам направо boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty проблеми

Писане  diva Вто Мар 17, 2009 10:04 am

Бонбон,направо побеснях,като прочетох за мрънкалниците им,бахти гьонсуратите тия iad И според мен прекратявайте дипломатическите отношения,нищо,ама нищо не заслужават друго,или знаЙш ли КО-да взема да им пратя мойта снаха funn та да видят тогаз-кон боб яде ли funn

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 10:11 am

Или да взема аз да поживея с тях Twisted Evil
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  BONBOLINKA Вто Мар 17, 2009 5:57 pm

.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Сря Юли 15, 2009 1:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Мар 18, 2009 9:53 am

Че то ако става на въпрос,ние тука в БГ от кризата не сме излизали,така че какво толкова по-различно им се струва?Много са нагли тия твои свекита,а лошото е че мъжът ти не го разбира.Нормално е да обича майка си и баща си,но не вижда ли,че всяват раздор в семейството му?Би следвало той да поговори с тях и да им обясни,че не сте милионери и че като дойдат е нормално да гледате да им е добре и да им осигурявате развлечения
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  mal4o_vasil4o Чет Мар 19, 2009 9:08 am

А всички около мен казват,че още не е започнала.Ужасссссссссс,това не може да бъде по-зле,та ние дето се казва сега нямаме какво да ядем,а тогава........... 4udise2 .Направо недоумявам,в какво се превърна иначе така прекрасната ни държавица iad
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Пет Мар 20, 2009 2:12 pm

Прекрасна 4udise2 Кога е била прекрасна бе Стеф?Заради тая скапана държава,трябва да се разделяме с любомото ми същество-щото тука пари няма iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Съб Мар 21, 2009 3:44 pm

Бейби аз, едно малко уточнение. Държавата си ни е много хубава, ама почти винаги сме имали скапани управници. Е те това е проблема, в ши*аните тъпанари, които като дойдат на власт гледат да си напълнят гушите, че и за внуците им да има и не мислят за народа.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Сря Мар 25, 2009 10:11 am

Ами именно,то просто няма как да се насладиш на най-хубавите си години,защото още от ученическите си години бях принудена да работя,защото баща ми милия едва смогваше да плаща сметките особено при управата на "лщбимия" ми Жан Виденов boii
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty проблеми

Писане  diva Сря Мар 25, 2009 10:36 am

Като каза Жан Виденов,Анито,си спомних как ни обясняваше,че трябва да затегнем коланите,едва не счупих тв-то тогава,само го плюх,обаче снощи като гледах Станишчето как пак ни обясняваше,че цъфтим и хората били щастливи,че в условията на световна криза само БГ благоденствала,благодарение на мъдрото им управление,пак ми идеше да разбия тв.то cryy

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Чет Мар 26, 2009 12:00 pm

Ами той човечеца сигурно е искал да каже,че най-накрая и другите да видят нашето ежедневие iad ,което те наричат криза
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty проблеми

Писане  diva Вто Мар 31, 2009 10:14 am

Ай сИга леля ви Димана да ви се оплаче,гугутки мамини,добре,че сте ми вие kissyou При нас положението отново е нетърпимо,дъртите откачат и ни побъркват,искаме да си се изнасяме на къщата,ама познайте-не щат да ни я освобождават,апартамента си е техен и НАШАТА къща също,навсякъде сме тъпкани и мачкани и даже не можем да си направим ремонта и да си се изнесем boom Бясна съм и като ще взема да се развъртя,ви казвам,глави ще хвърчат boom

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sunny max Вто Мар 31, 2009 12:06 pm

Утрепай ги, ако искаш помощ веднага идвам. Много ми се иска да набия някой и то спешно. Как така няма да ви освобождават къщата, малииии освирепявам Twisted Evil
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  baby_an Чет Апр 02, 2009 8:42 am

Диманче и аз идаааа,и аз имам нужда да си излея на някой яда,че да ми държи още 3 месеца влага smileee Аз пък направо ми иде да убия новите си колежки,че и старата boii Идвам на работа пълен хаос,няма ме 2 дни и всичко с краката нагоре boii Направо не ми се мисли старата колежка като напусне,всичко ще се стовари на моята глава.Че тия двете не могат 1 човек като хората да регистрират iad А да не говорим за резервации да правят или нещо по-сложно,има да им оправям бакиите iad Не ми се мисли направо какво ме чака.Онзи ден ми се обадиха от стария хотел на Златните да се връщам и сериозно се замислям.Нищо,че е сезон,ще работя за същите пари,но имам осигурен транспорт и храна,а тук 150 лв на месец заминават само за това.И накрая чисто вземам 300 лв-е как да ми стигнат,нито мога да си купя някоя нова дрешка,нито козметика,а камо ли да изляза iad Писна ми все да се ограничавам,аз съм си свикнала да си имам парички и колкото и да е кофти сезона тази година,все ще изкарам някой лев.направо незнам какво да правя.Като ми кажат,че зимата ще е по зле и няма да си намеря работа-това ме спира.Посъветвайте ме
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проблеми - Page 4 Empty Re: Проблеми

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите