nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фотография

+4
neli4ka
BONBOLINKA
apoklistika
*_pretty_love_*
8 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  BONBOLINKA Чет Мар 12, 2009 2:21 pm

Аз малко не точно съм го цитирала човека, че карах по памет. Ета какво ми е написал буквално копнато.
"липсва разработка в бялото … трябвало е да се настрои апарата на спотово мерене а не на матрично …ама кой да чете упътването за ползване ,всека мома включва на Ауто и натиска спусъка на поразия "
Първо се смях, защото се сетих за думите ти, че като те разберат, че си жена и по призумция те изкарват некадърна, ама после взех да мисля какво иска да ми каже и да се ровя.


Последната промяна е направена от BONBOLINKA на Чет Мар 12, 2009 2:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Корекция)

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  apoklistika Чет Мар 12, 2009 4:03 pm

Бонбон, сега питах гугъла и ми каза за коя снимка е писано това smileee
Та човека е искал да каже, че бялото на птичката е преекспонирано и са се загубили детайлите в него. Гокато апарата е на спотово мерене, той мери само в една точка експозицията- в случая трябва да се мери според бялото- демек бялото ще ти е правилно експонирано, а всичко останало ще е малко по- тъмно. Сега останалото е нормално експонирано за сметка на бялото, което е прегоряло. Ама много се жегват на жени беее, не знам що така Laughing

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  BONBOLINKA Чет Мар 12, 2009 5:07 pm

Апо, те нямат кой знае колко мнения, а уроци изобщо нямат. Но имат чат към форума и аз влизах там. Там питах за някой неща. А иначе ще има да чакам за отговор. Имам чувството че форума не е разработен още. А в чата даже само да чета научавам някой неща, защото те си правят разни сбирчици, ходят да снимат заедно, познават се. И като почнат да си дискутират, аз крадвам това онова от тях Laughing . Ти погледна ли снимките на този дето ми писа това?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  mal4o_vasil4o Сря Мар 18, 2009 11:31 am

Малко любителска фотография Rolling Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210165&pid=11124039-пантеона в морската градина във Варна
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210165&pid=11124037-мостчето на желанията
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210165&pid=11124036-2-ра буна на плажната ивица Варна
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  BONBOLINKA Пет Мар 20, 2009 7:28 pm

Браво малчо. И другите ако вземат да пускат снимчици, ще можем да видим красивите места където сме били или живеем. Аз да ти призная като дадеш линк все поглеждам и към другите ти снимчици. Много сте готини с малчо. Да ти е жив и здрав!
Апо, аз продължавам да качвам снимки в оня български сайт. Чат пат върви и получавам по някой съвет. Като гледам хората с какви камери снимат- аз къде съм тръгнала с тая сапунерка..........Но май се справям значително по добре ( да се похваля аз Laughing ). Няколко кадъра получиха одобрение. Аз снимам доста архитектура, а тя определено не е от любимите раздели, но пък на мен ми харесва. На макрото му хванах долу горе вече цаката, но си лечи че и самата камера сдава багажа и не може да направи кой знае какво макро. Попаднах на един страхотен руски сайт. Там слаба снимка не видях. Всичко ми изглежда прекрасно. Та гледам снимки и се уча и аз да направя нещо. Още експериментирам с капките като имам време, че това бая търпения иска. Но съм оптимист и някой ден ще го докарам и това. Поздрави от мен и творчески успехи zdr zdr zdr

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Фотография - Page 5 Empty Re: Фотография

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите