nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Ное 04, 2008 3:28 pm

Незнаех къде да я пусна тази тема и реших тук,ако прецените,че не е за тук моля преместете я Wink
Дали има и други като мен,които чакат своите момчета?Ако няма поне ще споделям с вас като ми стане прекалено тежко Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 04, 2008 11:25 pm

Не съм моряшка съпруга, ама съм се чувствала така, моя като беше в чужбина без мен. Как мразех едно време да чуя " Пате, картата на телефона свършва....." а ние сме си казали само 5 думи. После чакаш да си дойде и а другата седмица, а след две...Добре, че сега сме заедно. Твоя под какъв флаг пътува? По колко месеца го няма?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Ное 05, 2008 1:29 am

Благодаря ти миличка,че писа.Ами той плава под чужд флаг-то вече в БМФ никой не остана,особено от офицерския състав-какъвто е моето момче.Просто паричките са малко,а и корабите са стари.Ами той беше с контракти по 6 месеца,но сега ги намалиха на 4 и трябва да си дойде края на януари,началото на февруари.Много ми е тежко,защото превозват коли и не се задържат по пристанищата,максимум 2 дни.Звъни ми от сателитния телефон на кораба,но последния път като пътуваха за Африка се разпадаше връзката и не можах да го чуя Crying or Very sad Толкова ми липсва-направо ще полудея Crying or Very sad И с тия преходи,по сума ти и време нямат обхват-даже и смс-че няма Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 05, 2008 10:38 am

Мразя Южна Африка. Само като чуя и откачам. Имам си причини ама не ми се обяснява сега. Гадничко е по 6 месеца да си самичка и да ти кажа честно незнам как се свиква с това. Моя 5 месеца не го бях виждала и откачах. Най- големите ми разходи през това време бяха за телефон. Едва дочаках да пуснат директните полети за Палма. Не беше като сега- лятото по 3 чартъра в седмицата, а през останалото време по 2. Започваха последните дни на май месец. Иначе трябваше да летя с прикачване или да се тътря с автобус до Барса и после със самолет или ферибот. А бях помъкнала толкова много багаж, че беше немислимо да се прикачвам. Добре, че децата, когато летим помагат много и се движат в индианска нишка с нас Laughing
Предполагам твоя лети до някъде и после се качва на кораба си. След всеки трип сигурно е за по 2-3 месеца на суша и после пак на кораба. За колко време му е договора? Или той сключва за всяко следващо пътуване нов?

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  apoklistika Сря Ное 05, 2008 11:30 am

И аз не съм моряшка жена, ама моя толкова пътува последната една година, че вече почна да ми писва. Отдавна не е имало една цяла седмица да сме заедно, да отидем на почивка да не говорим. Преди си мечтаехме за една дълга екскурзия някъде на майната си за поне 20 дни, сега се моля поне един уикенд да има, в който няма да му звънне телефона и да се наложи да хваща пак пътя. Крепи ме само това, че вече му се вижда края, че го прави заради нас и че след още няколко месеца ми е обещал черно на бяло да ми подпише, че никога повече няма да си практикува професията kef

apoklistika

Брой мнения : 173
Registration date : 10.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Ное 05, 2008 12:04 pm

Здравейте момичета zdr Ами моето момче като се върне и по принцип може да стои колкото си иска.Винаги е стоял 2 максимум 3 месеца,но сега преди да замине остана цели 7 заради мен radost Нали така започна всичко obi4 Педи всеки рейс подписва нов договор-това е добре защото има фирми,които подписват за голям период от време и те определят почивките.Ама са мнооого досадни-не минава и месец откакто е слязъл и почват да го притесняват angry3 И като почнат всички да ми повтарят-да тъгувам ей сега щели да минат.То отстрани минават бързо-4 месеца.Да ви кажа имам приятелки,които чакат по 8 направо не ги знам пък тях как издържат tuga
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Ное 06, 2008 9:05 am

И аз не съм моряшка жена и честно казано никога не бих могла да бъда,просто не мога да живея сама,без него Crying or Very sad Единствените ни по-дълги раздели за 20 години са по 1 седмица,когато бях в болницата да раждам,и то първия път са го прибирали с патрулка от болницата,защото не искал да ме оставя сама и натискал да влиза в родилното wub Скоро дъщеря ни формулира всичко това в едно просто изречение"Тати без мама не може"Бейби Ан,ако бях на твое място щях да се кача и аз на кораба Laughing

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Ное 06, 2008 1:18 pm

Ех,аз все му повтарям защо не ме взе в някой куфар-щях да го чакам след работа и да бъда до него wub Тоооолкова ми липсва Crying or Very sad Ако беше на пасажер на 100% щях да съм при него,не че на карго корабите не е възможно,но е доста по-трудно.Все пак там трябва да стоя само в кабината и сигурно ще откача 4 месеца,а и както се задържат в пристанищата по няколко часа,колкото да натоварят или разтоварят колите surditka Ох,вече 3 дни нямат обхват и така е още по-гадно Crying or Very sad Ама определено като преживееш нещо веднъж.след това ставаш по-силен и следващият път е по-леко.Преди 3 дни имаше обхватче за ден и половина,а преди това като пътуваха за Африка нямаше 15!!Щях да полудея Shocked
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Ное 07, 2008 5:37 pm

От утре ме гледайте колко ще съм нервна-трябва да ми се обади моето котенце,ама събота или неделя незнам-какво очакване ще е radost Само ми стискайте палци да се получи връзката и да нямам точно в този момент работа Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Нед Ное 09, 2008 9:58 am

Вчера ми се обадиииииии radost radost radost Толкова съм щастлива radost Не можете да си представите какво е усещането да чуеш любимото гласче след почти месец radost Поплаках си после,но важното е че се чухме и се изяснихме.И той също е имал нужда да ме чуе-толкова се радваше и той obi4 и да ви се похваля-като пристигнат в четвъртък в австралия ще имат 8 пристанища,а това означава 8 дена обхват radost radost radost Аз вече се радвам на всяка минутка в която има обхват,на всяко смс-че.Милото ми момченце,като влизат или излизат от пристанище има толкова работа-било му като насън и въпреки всичко намира време докато обядва или вечеря или преди да легне да ми пише wub
Ох сигурно вече съм ви досадна ammm
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Нед Ное 09, 2008 11:53 pm

Радвам се, че е имал обхват и сте се чули. Ама недей толкова да плачеш. Плаче се за други неща. Трудничко си е да стоиш и да чакаш и да се молиш телефона да звънне ама недей се съсипва така. Хайде усмихни се и гледай по- ведро на нещата. Все пак това му е професията и трябва да я приемеш. А и той предполагам те иска усмихната. Както вече писах - не съм моряшка жена, но предполагам, че ако връзката ви още повече се задълбочи ще трябва да си доста силна и да се справяш с много неща. Така, че искам да виждам на лицето ти сега само по една сълзичка от радост, а не след като затвориш телефона от мъка. Ние сме тук, и ще сме тук докато си дойде (като си дойде ще си доста заета и няма да ти е до нас Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy ) buket buket buket

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Ное 10, 2008 8:27 pm

Бонбонче,благодаря че пишеш в темичката-аз вече си мислех че яко съм досадна ammm Няма страшно като се върне ще ми четете любовните излияния radost wub Няма да ви го спестя Laughing Само да дойде декември,имам имен ден,рожден ден,после Коледа,Нова година,а целия януари смятам да пекарам в nokti pri4eska -само ще се приготвям за него kef
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 10, 2008 8:48 pm

И аз съм чакала като теб и знам какво е. Верно, че не беше за такова дълго време ама пак не беше никак лесно. Все едно част от мен липсваше. Първите дни като замина ходех напред назад и не ме свърташе. После почнах всяко нещо което правя да го свързвам с това какво би било ако е до мен. Или пък си представях как той ще регира на определена ситуация. Ако когато излетях при него ходех да се гиздя в тоалетната Laughing . Преоблякох се. Обух едни висоооооооооооооооки обувки, секси блузка, и тясно панталонче. Сигурно съм била смешна за останалите ама исках да ме види хубава. Пазех се да не се разплача, че се бях гримирала по моите разбирания перфектно и гледах да не счупя някой маникюр докато тикам количката с огромния багаж на летището. Като го видях забравих и за грима и за обувките, че високи и ако тичам може и да се просна като чувал с картофи Laughing А той с катинарче ( аз много го харесвам ама той мрази. Знам че си оставя катинарче заради мен.), спретнат и ......страшно отслабнал Shocked . За няколко месеца го охраних и от 72 кг го направих 90 Laughing Laughing Laughing Така, че тия тръпки не са ми чужди.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Ное 11, 2008 5:27 pm

Знаеш ли кое ме притеснява мене?Това,че като се видим ще ми е толкова странно,защото за 4 месеца просто свикваш да си сама.И аз в началото ходех като ударен самолет,сега съм по-добре,но всичко свързвам с него-как би реагирал той,какво би направил.Имах дългогодишна връзка с елмеханик на кораб.И като се върна от първия си дълъг рейс-9 месеца Shocked ,няправо незнаех как да реагирам,изтърсих най-голямата глупост на света и да ти кажа все едно прегръщах чужд човек.Бях забравила какво е!!!!Вярно,че Косито ми се обажда и си пишем смс-и,но със сигурност ще ми трябва време да се адаптирам Rolling Eyes Ох,незнам-сърцето ми сигурно ще ми подскаже,но си мисля,че ще му скоча на врата и ще го задуша с целувки.Ще ме помисли за луда ammm
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Вто Ное 11, 2008 7:56 pm

Споко, сърцето казва всичко, а предния явно не ти е бил толкова по сърце, щом не си знаела какво да направиш.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Ное 13, 2008 7:00 am

Вижда се края на 24 часовата ми смяна,но милото още няма обхват cryy Цяла нощ чаках,през няколко минути проверявах,но уви-сигурно няма да дочакам cryy Дано като се събудя следобед да имат и да ми е писал poklon
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Ное 13, 2008 4:15 pm

Бейби Ан,наспа ли се,миличка zdr Как я изкара тази луда смяна,новини от либети имш ли radost

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Ное 13, 2008 4:54 pm

Оййй сега ставам,навих си телефона за 14 часа,за да свърша това онова,ама чак сега се излюпвам ammm А обхват още нямаааа cryy Е днеска вече трябва да дойде,само дано е докато съм будна wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Ное 13, 2008 5:10 pm

Стиииискам палци obi4

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Ное 14, 2008 7:29 pm

Вече има обхвааат radost radost radost Имам си и смс-чета radost Много гадно само че с тая часова разлика-7 часа са напред и не можем да си пишем толкова-но все пак самата мисъл,че имам някаква вест от него ме радва толкова много.Защото като няма никакви новини дни наред-ужасно се изнервям iad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Пет Ное 14, 2008 7:42 pm

Много се радвам за вас radost

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Ное 14, 2008 7:56 pm

Пак се появи обхвата,че беше се позагубил за няколко часа radost Аз ще успея да си получа смс-четата докато съм будна,че сега ще ходя на 1 рожден ден,а с тая часова разлика ни е малко трудничко да се засечем будни Very Happy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Ное 15, 2008 7:09 pm

Уффф още няма обхват iad Вчера какви работи ми се случихааа.първо бившият ми се върнал от Германия и дойде до нас за да си вземел останалите вещи-1 риза,яке и панталон-наглост!Всичко аз съм му го купувала!Мен щеше да ме е срам,не че ми трябват тези неща-да е жив и здрав.Явно си е търсил повод да ме види.После преди да отида на рожденния ден се разбрахме да се видим с част от гостите в един бар за да пием по нещо.Обаче отидохме само аз и един приятел и по едно време влизат двама от приятелите на моето котенце.Ама аз не съм се крила-побъзикаха ме малко и това беше,но утре ще се видя с единия radost Радвам се че ще мога да поговоря с някой за моето момченце radost
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Съб Ное 15, 2008 9:53 pm

От мен един съвет- по- леко с доверието към приятелите му. Нали е много ревнив. Не се знае какво ще му разправят. Още сте в началото на връзката си и някой неща не са ви олегнали съвсем. нали знаеш старата приказка, че на тоя свят от приятели най- вече да се пазиш. Ти си излизай ама с тях по- дипломатично. С времето нещата ще се променят, ама сега той ще вярва на всичко което му се "снася" от разни доброжелатели.Така, че умерено и по- полека. Сега да не решиш, че ти давам акъл да си стоиш като монахиня вкъщи. Напротив. излизай си и се заблявай. Това, че професията му е такава, че не е до теб не значи че трябва да станеш монахиня. Само едно си имай на ум за приятелите.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Ное 15, 2008 10:02 pm

Аз си го знам това,затова ще изляза да правя поведениеsmileee А и толкова копнея да си поговоря с някой за него frends Аз си знам,че ще вярва на всичко което те кажат,но доколкото съм разбрала те ме одобряват-нали съм ви казвала,че постоянно го бъзикаха,че съм висяла нон стоп на врата му wub А ако мога и да подразбера нещо за намеренията му ще е най-добре taina
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите