nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Апр 02, 2009 4:12 pm

Още няма и ми става леееко гадничко Crying or Very sad Ако до утре не се появи значи няма да има cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Апр 04, 2009 5:21 am

Еми с моя късмет не се появи,значи няма да има cryy Гадост пълна,но съм си карък и това си е Crying or Very sad Днес или утре се надявам да се обади,поне гласчето му да чуя-брей кога минаха 2 седмици 4udise2 Последно преди толкова се чухме wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Съб Апр 04, 2009 9:21 am

Малеййй,Анито,от две седмици не сте се чували ли O, ne Стискам палци Коси да се обади kusmet

diva

Брой мнения : 742
Age : 54
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Апр 06, 2009 9:03 am

Вчера ми се обади и би трябвало да съм щастлива нали?Ама не съм Crying or Very sad Аз нещо съм болничка и като се обади бях заспала и в главата ми каша-сънена една.Вчера стана точно месец откак е заминал и като се сетя,че остават още 3 и се бях отчаяла направо cryy Друг път винаги го развеселявам и се шегувам с него,а вчера направо незнаех какво да кажа.Дано само не си помисли някакви глупости,просто понякога и на мен ми става толкова гадно,че не мога да се преструвам като друг път-после така се наревах cryy Толкова чаках да се обади,а се държах като идиотка cryy Той по принцип се обажда от карта за сателитния телефон на кораба.Тази карта се зарежда 2 пъти в месеца,и с едно зареждане(с парички) говорим 50 минути.Аз вчера предложих да ми звъни всяка седмица,а да говорим по-малко.Така ще ми е по-леко,да си го чувам по-начесто.Че сме говорили само 2 пъти за цял месец-ужас cryy Ще имат обхват чак в четвъртък,тогава ще влязат в пристанището в Тайланд.Много гадно,каза,че се вижда брега,а обхват няма Crying or Very sad Оф нещо много се депресирах аз,а толкова време се държах-дано да е от това че съм болна
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Апр 14, 2009 10:13 am

Момичета Коси пътува към Аденския залив O, ne Ужаааас,дано по скоро има обхватче,че до неделя ще ми побелее косицата.Там е страшно,всеки ден нов кораб е отвлечен,уж се движат в конвой,но не всеки успява да успее за този конвой.Уж корабите на фирмата му са бързи и високи,но и той нещо притеснен ми се стори последния път като се чухме.Поне обеща да ми се обажда всяка седмица,че направо ще се побъркам,а и така се радвам че ще му чувам гласчето по-често obi4 Това си е направо Рай-в сравнение с едно обаждане на 3 седмици.Онзи ден звънна и дъщерята на приятелката на баща ми,тя е женена за колега на Коси и в момента е с него на кораба.Каза,че предния път като са минавали в него район и по техния кораб са стреляли-мъжът и точно тогава е бил на вахта O, ne А вчера по новините казаха за изявлението на пиратите.Понеже американците са убили 3-ма от техните и 1 са задържали,онези са казали,че вече директно ще убиват всеки,който е американец от отвлечените екипажи.Ужас.Големи мъже,които с години пътуват и като се върнат казват,че там е много страшно-направо не мога да си намеря място от притеснение,а като знам,че няколко пъти още ще минават от там O, ne
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Чет Апр 16, 2009 2:03 pm

Като чух за кораба веднага се сетих за теб.Дано всичко да се оправи бързо с горките моряци,че вече станаха 4 кораба за две седмици. Twisted Evil

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Апр 18, 2009 8:54 am

Аз пък като виждам ,че си писала ииии radost Нели те са общо 17 вече Shocked И тези отвличания са ежедневие вече iad и наглярите отново нападнали американски кораб,който успял да им се изплъзне,но има поражения по него.Тия идиоти са го обстрелвали с гранатомети O, ne Днес или утре се очаква да пристигнат в Саудитска Арабия и трябва да се появи обхватче.Утре трябва да ми се обади,че ми е свито сърчицето вече.Страшно е в тоя район.После като тръгнат за Япония пак ще минат от там,че после и покрай колегите им-пиратите от Индонезия O, ne Още 2 месеца и половина и да ми се връща,че....Утре дано нямам работа,че съм нощна и ако звънне по-късничко да си говорим спокойно wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Мар 10, 2010 9:18 pm

Куку,познайте кой е тукSmileМоето котенце,замина за около 5 месеца и пак самичка
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 7 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите