nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Съб Ное 15, 2008 10:17 pm

Един от приятелите (уж ) на мъжа ми преди години като си бяхме в Бг ме видя с друг мъж да пия кафе. Познай. "Приятеля" много ме харесваше и все казваше, че моя най- накрая си е намерил каквато му подхожда и , че затова бил все още ерген, защото моя бил ме грабнал и рядко се намирали такива жени като мен ( лицемерие мен ао ме питаш от негова страна). Обадил се на секундата да каже. Моя му тряснал телефона. Бях с братовчет му и с жена му, които ни бяха на гости. Тя беше в тоалетната през това време. Така, че ти си имай на ум , че винаги може да се прииначи ситуацията. Вечерта моя ми разправя, че "приятеля" като му се обадил казал " Абе знаеш ли, не ми се сърди ама твойта е седнала с някакъв и като ги гледам бая сладко си приказват." Моя му казал само "Простак" и му тряснал. Тая ситуация е вече след като при нас доверието е било изцяло. Преди това можеше и да се впрегне. А твоя като слезе от кораба може да е малко докачлив. Ти бъди умна. Не се оставяй да те пързалят.
Ох, що не съм на твоите години........Много ти се радвам, че си толкова влюбена.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Нед Ное 16, 2008 12:22 am

Като глупачка нали?Аз по принцип съм много влюбчива и много се раздавам,ама такова нещо не ми се беше случвало.Толкова много да се влюбя в някой wub wub wub А сега едва виждам клавиатурата от сълзи,цял ден ми се плаче и не издържах накрая cryy cryy cryy Само да не цъфне някой,че съм на работа cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Пон Ное 17, 2008 11:06 am

Бонбонче,същия приятел и ние имахме-добре,че либето ме бил срещнал,откъде ме бил намерил такава малка и готина,щото той-либето голям боклук бил,ама аз съм го била променила.Този е същия "приятел"дето щеше да ми показва с кои хубави жени бил спал либето"всяка втора дето минела"Един ден либето му каза-ми вземи я у вас,като толкова я искаш,да видим колко време ще те търпи тя и колко време ще й устискаш.Та този приятел имаше неблагоразумието да намекне,че един друг приятел ми носел грозде в къщи,защо ми носел,какъв ми бил-направо зяпнах от потрес,ама не му мина номера-либето го изгони на момента.

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Пон Ное 17, 2008 11:14 am

Аз затова и с опитах да дам съвет на baby_an. Винаги има по някой "доброжелател" от приятелите. Такъв дето му е в кръвчицата да плете интриги и да създава проблеми даже там където ги няма. Гледаш супер готин по характер. Мил, веселяк, на маса е пръв приятел. И хоп- в един момет го засърбява езика и уж съвсем по приятелски изръси някоя велика глупост там където не и е мястото.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Ное 18, 2008 1:07 am

Аз вчера излизах с приятеля му.Тооолкова ми олекна.И толкова ми беше хубаво да си поговоря с някой за моето момченце.Днес звънях във фирмата му.Питах какво става.Никога не е правил така,да тръгнат за някъде без да ми каже.В четвъртък пристигнаха в австралия и ми писа,в петък също и после изведнъж изчезна всякаква връзка cryy Дано не ми се разсърди,че съм звъняла,ама много се притесних.от офиса ме успокоиха,че всичко е наред,че просто в австралия обхвата е много зле wavecry Утре пак ще пиша,лягам че съм 24 часа на работа
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 18, 2008 8:19 am

Той трябва да се кефи, а не да се сърди, че прояваш загриженост. Така, че споко. Ще му стане готино. Не те знам как изобщо издържаш да стоиш на едно и също място 24 часа. Де да беше кръчма ми то работа Laughing Laughing Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Ное 18, 2008 4:43 pm

Да беше кръчма малко щяха да са ми даже часовете smileee Да ви се похваляяяя-днес имам смс radost Милото ми много го тормозат.Тъпия му шеф механик го вдигада мери някви показатели на горивото и той като му носи резултатите-онзи си легнал!само го вдигат за нищо по нощите boii Аз снощи се събудих в 3 часа и знаете ли от какво?От репорта за доставката на смс-ите и като скокнах radost Това значеше че има обхват radost Веднага включих компа и му пратих всички смс-и,които не се бяха пратили
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Чет Ное 20, 2008 10:45 pm

Той разбрал ли е, че си звъняла в компанията да питаш на къде са? Нали се притесняваше да не се сърди. Те по корабите са малко кат в казармата. Нали си минават по стълбичката 3-ти механик, 2-ри механик,1-ви механик........Преди някой друг е "гурбил" шефа на твоето момче, сега пък той гърби момчето ти. Не е приятно, но явно те си следват някакви неписани правила там. Дано скоро имаш пак SMS-че.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Ное 21, 2008 12:23 pm

Имам днес,но пак изчезна обхвата-явно пътуват.А вчера излизах с неговия приятел и той ми вика,че щял да ме убие дето съм звъняла.Аз му написах де че съм звъняла,а той ми отговори да не се притеснявам.Така,че не вярвам да е кой знае какъв проблем dancee А и все пак го правя защото се притеснявам
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Пет Ное 21, 2008 12:57 pm

Ама как няма да звъниш,Ани,да се побъркваш от притеснения ли,аз като нямам връзка,когато не знам какво става просто превъртам,хич не ми пука удобно-неудобно ли е,кого притеснявам и кого не,докато не се свържа и не разбера как е хавата не мирясвам,чак ми е като патологично това притеснение momi4e

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Ное 22, 2008 12:49 am

Гледали ли сте новините от онзи ден?Съобщиха за поредния отвлечен кораб от сомалийски пирати!!!Този път е арабски танкер и е седмият за 12 дни!!!Ще се побъркам,нямам търпение да ми се обади котенцето,че да го разпитам откъде ще минават навръщане от Япония за Европа!Гледах днес на картата и си мисля,че ще минат през Суец,а това е точно след тази опасна зона!!! cryy cryy cryy А ако минат и през Индонезия и Сингапур-незнам вече cryy И властите не могат да се справят с тях-нападат от катери въоръжени с гранати и базуки cryy А на екипажа на корабите им е забранено да носят оръжие.само като минават през опасен район-този който е на "пиратска" вахта има някакво мизерно пистолетче cryy Обаче тези изроди ако се доберат до кораба,всякаква съпротива не ежелателна защото ги убиват!!Ще се побъркам направо wavecry
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Съб Ное 22, 2008 12:40 pm

Миличката тя,стискам палци да нямат проблеми,това е огромно напрежение и тревога за теб kissyou Няма да те питам как издържаш miloto

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Ное 22, 2008 9:44 pm

Току що говорих с него radost radost radost А сега плача като ненормална cryy Боже толкова ми липсва!Аз не си бях в къщи,той ми писа смс,че ще ляга,че при тях било 3 часа и аз като хукнах да се прибирам,а навън такава буря-ужас sniag stud Прибрах се аз и му звъннах и той след малко се обади.Миличкия ми такъв сънен беше wub Говорихме към 40 минути,ама му свърши картата май и връзката прекъсна cryy Казах му че чакам да ми се обади приятеля му и ако знаете с какъв тон ме попита:"Той пък за какво ще ти се обажда?" O, ne Не може да ревнува и от приятеля си!Но аз го успокоих,че с него мога да си говоря за НЕГО колкото си искам и че така се успокоявам.Питах го и откъде ще минават навръщане от Япония и се потвърдиха опасенията ми cryy Ще минават през Суец,а там са пиратите cryy cryy cryy Охх не мога да спра да плача,толкова ми липсва cryy Понякога не издържам-постоянно гледам да съм силна,обаче понякога имам чувството че ще умра-толкова боли cryy
Оф,пак се отплеснах с глупостите си
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Ное 25, 2008 4:00 pm

Отново дълъг преход до Япония и отново 10 дни без обхват Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Вто Ное 25, 2008 4:14 pm

Миличка, разбирам те напълно, но живота ти се върти само от обхват на обхват и от sms на sms. Живей пълноценно . Тия неща няма какво да ги мислиш. Твоя любим ще има още много рейсове и все така ли ще си? Опитай се да свикнеш с това положение. Мъчно ти е, трудно ти е, но реалноста е такава. Това с обхвата е извън нашите възможности. Просто така се случва. Знаеш, че когато може ще ти прати собщение. Сега се усмихвай на живота, на предпразнична Варна, на всичко което те заобикаля. Едно светлолюбиво цвете ако го сложиш на сянка започва да вехне. Ти си цветето, а тоя пуст обхват е сянката. Излез от тая сянка. Мисли си за нещо друго. Намери си някакво хоби. Май беше споменала че имаш камера. Ами снимай. Пускай снимки и ще си коментираме. А докато снимаш и се завабляваш, туку виж дошъл обхвата и телефона изписукал. Ангажирай съзнанието си и с други мисли.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Сря Ное 26, 2008 10:33 am

Ани може да си вземеш кученце или котенце. Ще ти бъдат компния когато твоя човек го няма, а и няма да се чувстваш толкова самотна. Моите зверове винаги са покрай мен, а когато съм тъжна се качват едва ли не на главата ми само и само да ме развеселят.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Сря Ное 26, 2008 12:08 pm

Това дете-Анито ще се поболее-само плаче и чака връзка.Стига плака,миличка,бях ти казала преди,че сълзите ще ти трябват за много по-сериозни неща momi4e Ти си го чакай,но се и забавлявай ihu по идея на Бонбонка-що не вземеш да бродираш funn sladurana

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 26, 2008 1:21 pm

Дива, къде го заби момичето да бродира Laughing Laughing Laughing Това с животинка вкъщи е супер идея. Моя като го нямаше гледах да се съсредоточа в правенето на нещо, което ми доставя удоволствие и не ми омръзва. И тогава имахме кученце. Гледах много филми, правех разни пана, рових се из нета и т.н. Байби Ан сигурно ни мисли всичките за зли свекърви в момента Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 2:26 pm

Как ще сте злииии,не стеееееее много сте ми добрички kisss kisss kisss Вижте как ме успокоявате miloto Аз си имам зайче,по скоро е на сестра ми,ама искам кученце.И зайчето обичам много,ама не е същото.А това с обхвата,вече посвикнах на тия преходи.Преди по цял ден плачех,сега гледам да се шляя някъде,само вечер като се прибера в къщи и ми стане самотно си плача,но така олеква.Няма как прекалено ми липсва obi4 Много ми е кофти да гледам хората как се обичат,а аз самичка wavecry Ноооо още 2 месеца иии kef4o Наистина вече съм по добре,да ме бяхте видяли миналия месец-лелеееее наистина бях за бой tctc Сега малко по малко живнах,взех да се интересувам от себе си,от дрешки,грим и такива женски работи macka nokti pri4eska
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Сря Ное 26, 2008 3:25 pm

Значи baby_an, започваш да ровиш в нета и си харесваш някоя порода куче /за предпочитане дребна, по лесно ще ти е с разходки и всичко останало, а и дребните породи нямат толкова голяма нужда от движение, както например Макс/. След това проучваш особеностите на породата и си готова. Аз лично бих ти препръчала мини шпиц. Дребни, елегантни и много умни живитни. И не забравяй, че в началото грижите за бебето ще са повече Wink тъкмо няма да се чувсваш толова самотна. Впоследствие винаги ще си имаш другарче, било за компания, било за лудории. Аз сега като ми е криво и киликанзера ме е ядосал, разигравам Макси с една тенис топка и вдигам къщата на главата си Laughing
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 7:43 pm

Ох Съни аз съм си харесала-искам Йоркширски териер-хич не съм скромна,ама няма как със зайо kote Просто е абсурд да имаш друго животно,докато сме с Бони.Днес например цял ден чистих,сега съм скапана po4ivka .Утре пак на работа,още малко и идва декември-мисля,че ще мине бързо,а след това цял месец разкрасяване.Молете се с мен да не го задържат повече surditka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Сря Ное 26, 2008 7:48 pm

Защо да не може? 4udise2 В БГ имаме и заек и куче и няма проблеми.

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Сря Ное 26, 2008 7:56 pm

baby_an написа:Ох Съни аз съм си харесала-искам Йоркширски териер-хич не съм скромна,ама няма как със зайо kote Просто е абсурд да имаш друго животно,докато сме с Бони.
Защо да не може? 4udise2 В БГ имаме и заек и куче и няма проблеми.
baby_an написа:Молете се с мен да не го задържат повече surditka
Надявам се да не се разсърдиш,но да се молиме за някой болен или за по-сериозни неща мисля,че ще сме по-полезни от колкото за това дали,той ще пристигне с седмица или две закъснение.След,като си го чакала толкова време мисля,че ще издържиш дори и да закъснее с няколко дни.Нали? miloto

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Сря Ное 26, 2008 10:11 pm

Нашата Кара си имаше временно за домашен любимец Laughing едно коте. Голяма любов. Разбира се и с костенурчо в нас. като го пуснем да щъка из къщи тя изобщо не го закача. Обикаля покрай него. А котката на блока и е приятелка и макар Кара да я стряска като се видят, защото лудата ми подскача много, котката си идва при нея и се закачат с лапи. Кученцето ще е малко и ще свикне бързо. А зайко няма да изяде кучето я Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Ное 26, 2008 11:50 pm

Не Нели,няма за какво да се сърдя Wink Знам,че са глупости,ама на мен и един ден ми се струва вечност,а особено преди да си дойде не минава и не минава това време.Просто аз нямам търпение да си го гушна по-скоро.Така го чувствам и затова си се моля и надявам да не го задържат.Какви ти 2 седмици-нееееееееее в никакъв случай.Сега началото на месеца ще пристигнат в Япония-незнам колко ще стоят там и после тръгват за Европа и тук вече започва играта с времето.Прехода е около 30-35 дни.Колкото по-късно януари пристигнат,толкова е по-голям шанса да слезе на 28.Защото ако пристигнат в началото и стоят около 20 дни,после може да ги засилят пак към Африка и незнам какво ще стане no Оффф омръзна ли ви вече,спирам с моите глупости-надух ви главите.Ама ви чувствам толкова близки и затова
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 2 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите