nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пет Мар 06, 2009 10:49 am

Споко, ще си те търпиме, какво да те правиме. Пък и ти не ревеш само на нас Wink Пък като наближи да си идва, ще му организираме посрещане, споко.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Пет Мар 06, 2009 10:56 am

КО блокване бе Анитооо,ние вече сме се настанили с пуканките,да следим новите серии kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пет Мар 06, 2009 11:22 am

diva написа:КО блокване бе Анитооо,ние вече сме се настанили с пуканките,да следим новите серии kissyou
Браво, направо мислим еднакво.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Мар 09, 2009 3:01 pm

Ох леле,това момченце ще го pliasss На 7 срещу 8 излизах и си писахме до последно преди да легне,казах му че ще окъснея така че няма да ме събуди и да ми пише.Понеже има голяма часова разлика,но не писа и аз също-прибрах се и си легнах.На другия ден ми писа смс-че да ми честити и като се почнаааа.Не съм му била писала,а преди винаги съм го правила,явно или не съм била сама,или не съм била в състояние iad Снощи късно тръгнаха от Сингапур за Саудитска Арабия,но днес до обяд имаще обхватче-учудващо,та използвах да му напиша 13 смс-а smileee Сега поне седмица без обхват,почна се Crying or Very sad
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Вто Мар 10, 2009 11:20 pm

Ани , на моя съм му вдигнала мерника и ще взема да го пратя на някой кораб с твоя и тогава ще станем две моряшки жени тук Laughing
Засмей се малко. Той пак ще се цупи ама когато си дойде отново ще стане както този път- всичко ще му е минало. Иска ми се да те поразвеселя малко...........Дойде ми на акъла, че ти поне няма да се притесняваш, че твоето момче кръшка Laughing На кораба само мъжоря, женско нема Laughing Laughing Laughing

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Сря Мар 11, 2009 10:59 am

Бонбон, ама нали и по пристанищата слизат. Може на всяко пристанище да си има по една Laughing Пък и то ако човек си науми да изневерява винаги ще намери начин. Според мен е важно, че се обичат и си имат доверие.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Мар 11, 2009 1:21 pm

Аз на пасажер заради това не го пускам,че там е пълно само с хиени boii Ако ще ходи само с мен!Сега като се върне,ще видим дали ще го изврънкам да отида за малко при него на кораба като се качи-толкова жени са ходили при мъжете си obi4 Аз си знам,че не ми изневерява-тия дето на всяко пристанище имал една всеки ми ги говори,то направо ми е втръснало вече,ама аз си знам че не е така.Другото което ме дразни е като ми кажат:"Споко бе,ей сега ще минат тия 4 месеца,няма да ги усетиш"Абе тия хора,знаят ли какво е да си 4 месеца сам iad Айде няма нужда да казват нещо ей така да отбият номера,аз си знам най-добре колко БАВНО минават iad А за кривотията си го знам,там явно яко се изнервя,а и много малко почива и му се събират много месеци-това е егаси кошмара iad Най-обичам вечер като си лягам-най-после е минал още един ден и остава 1 по-малко.Да идва по-бързо май месец,мисля че тогава ще минат по-бързичко
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пет Мар 13, 2009 11:21 am

Този път май ще е по-малко на път. Все някак ще минат, а ние ще сме тук с теб. Поне после ще сте по-дълго време заедно, това може поне малко да ти повдига настроението.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Мар 13, 2009 1:18 pm

Да Съни права си,мисълта,че ще стои малко повече ме крепи,а иначе контрактът му е същия и аз мноооого се надявам да може да слезе ако ще и 1 ден по-рано,само че лятото никой не иска да се качва и сигурно ще е по-трудно да намерят смяна,а и по договор могат да го задържат 1 месец повече Crying or Very sad Абе то да дойде юни,тогава ще се притеснявам за това,сега ми се струва ужасно далече.Сега ме интересува кога ще има обхват и кога ще ми се обади.Вчера закачиха обхватче за малко,явно са минавали от долната страна на Шри Ланка(ама каква съм светната а Wink )И аз бързах да му пратя всички смс-и,даже се наврях в една интернет зала,да видя какво става с тези от сайта на Глобул и гледам само 1 от всичките 18 е получен!Лелеее направо откачих,викам си сега какво ще си помисли,че съм му написала само 1 смс Shocked Но ги получи със леко закъснение и 1 по един,че явно обхвата играеше.Аз обаче нищо не получих,сигурно не е могъл да прати или точно тогава е бил на работа Crying or Very sad Да се надяваме,че на 15-16 ще ми се обади(по принцип звъни на 10-14 дни,а на 15.03 стават 10 дни)Ох нямам търпение да му чуя гласчето wub Боже на какви неща се научих да се радвам,като получа смс,скачам до небето radost Аз иначе по цял ден скиторя като почивам,а вчера ходих да се снимам с лебедите и довечера ако имам време и не съм много убита ще ви покажа снимчици Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 9:45 am

Вече ще си изям ръцете от притеснение-още не се е обадил,ако и утре не звънне,аз ще се обадя във фирмата пък да ме убива после.И тия Глобул ще ги pliasss Изроди-сложили някакъв тъп лимит на изчакващите смс-и или входящата му кутия отново е пълна-не мога да му пращам смс-и boii Направо не щат да се пращат,иначе и да няма обхват си се пращаха и като дойде обхвата си ги получава,а сега.Писна ми да се карма с тях-последния път една овца ми вика-да се бил обадл от на майната си за да му изтриели смс-ите,които са в процес на изчакване,за да мога да му пиша!Е аз за какво съм ги писала,че после наново ли Shocked Малоумници boii оф мн се притеснявам,че преди да влязат в тоя арабски залив и по пътя за Суец минават покрай Сомалия,а там е бъкано с пирати!Косата ми настръхва O, ne Дано се обади!
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Вто Мар 17, 2009 9:56 am

Ще се обади,пиленцеее kissyou ние сме с теб,нали си знаеш,че накрая притесненията и нервите се забравят,но се отразяват все пак kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 10:00 am

Знам Дивче,ама с тия пирати е много опасно положението,щом се мобилизират цели армии на различни държави да ходят и да охраняват.А и предния път бяха нападнали кораба след тях Shocked Много ме е страхм,а той ме знае каква съм и не звъни-гледам да не мисля лоши неща да не предизвиквам Съдбата,ама да помисли малко за мене.искам да се обади поне за 5 мин да каже добре ли е
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Вто Мар 17, 2009 10:15 am

Аненце,сигурно и той се побърква и иска да ти се обади,за да те успокой miloto Ох,не те знам,как ще живееш в този постоянен страх и притеснения obi4

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Мар 17, 2009 10:26 am

Или пък се инати заради скарването ни на 8.03 pliasss Дано да е затова,а не да му се е случило нещо,че и с тая негова работа постоянно ми се връща с някаква рана cryy надух ви главите,ама досега шибания обхват трябваше да се е появил-ще вляза в лудница вече cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Мар 25, 2009 10:15 am

ОБАДИ МИ СЕЕЕЕЕЕЕ radost radost radost Говорихме 50 минути!!!!Обаче кофти новини Crying or Very sad Ако продължават да въртят същите пристанища,ще слезе чак края на юли cryy Дано да излезе нещо в Европа,че поне да си слезе навреме Crying or Very sad и на всичкото отгоре с тия преходи,няма да имат обхват по 10 дена,а ще има само за по няколко часа-тъпа работа.Както и да е и това ще изтърпя,важното е че вече като говори в бъдеще време,включва и мен,а не като преди само да ми говори,ако съм го изчакала или ако не го забравя и тем подобни глупости Wink
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Сря Мар 25, 2009 10:30 am

Радвам се,че най-после сте се чули kissyou Ама,Анитооо,как се забравя такъв мъж,бе мила,не му ли каза,че само ревеш и чакаш,е и на латино походваш namigaa

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Мар 26, 2009 12:04 pm

Ама той си знае вече Дивче,че си го чакам и че ми липсва wub Това ми беше мисълта,че вече мъъъничко е почнал да ми вярва-голяма борба за това доверие obi4 А аз не рева нон стоп като преди,то сега временцето е такова,на мен лично много ми влияе-като е едно слънчево и душичката ми грейва radost Иначе си поплаквам като видя някоя снимчица и на всеки смс,че ми е мъчно,но този път стискам зъбки.Така като съм спокойна минава по-леко.Стискам си палци днес да закачи обхватче вече за мъничко,че утре ако съм по улиците трябва да бягам и да търся интернет зала и става пълна лудница smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пет Мар 27, 2009 8:54 am

Нямаш ли интернет на работа, та трябва да търсиш зала?
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Мар 27, 2009 3:48 pm

Ами аз сменям колежката за няколко часа и като тръгна от тук трябва да търся зала,а ми трябва защото от Глобул са идиоти пълни iad Мога да пращам само по 13 смс-а,които изчакват обхват.Оттам нататък всички останали например от сайта на Глобул,стоят неуспешно изпратени или неполучени.И когато почне да получава се освобождава място за другите.Сложна работа,ама няма как.Уф дано вече има обхват,че така като незнам нищо за него и се притеснявам-поне да знам добре ли е
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Нед Мар 29, 2009 6:21 pm

Познайте какво стана?Точно както си и мислех като си тръгнах от работа отидохме със сестра ми на солариум и като излязохме от там и дойде обхвата!Направо си строших краката да бързам към вкъщи,но успях да изпратя всичко,че и 2 мс-а получих radost radost radost Има и добри новини!Каза,че излизат от този маршрут и след Саудитска Арабия тръгват за Япония и това означава,че се променят изчисленията му и сигурно ще си дойде навреме radost radost radost И аз пак ще си се надявам да слезе по-раничко smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пон Мар 30, 2009 9:26 am

Хайде, дано поне навреме слезне и да изкарате едно много щастливо лято.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Мар 30, 2009 1:42 pm

Оооо Съни аз го изнудих да ми обещае,че ще стои до януари smileee Искам да му се нарадвам като хората obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Вто Мар 31, 2009 7:30 am

Ще ти стискаме палци значи да стои до януари и да си прекарате всички празници заедно Smile
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Апр 02, 2009 8:44 am

Днес моето котенце пристигат пред Тайланд и ще стоят 1 седмица на котва отпред.Стискайте палци да има обхватче,че предния път нямало и ще е много гадно така Crying or Very sad Капитана обеща уж да пообиколят и да потърсят място с обхват,ама да видим.Ох ако намерят ще е много хубаво и много ще се радвам,така цяла седмица ще можем да си пишем wub
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Апр 02, 2009 9:03 am

Ха дано намерят обхватче,стискаме палци kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 6 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите