nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Roksana Чет Ное 27, 2008 1:41 am

Знам как се чувстваш, като каза, че един ден ти се струва цяла вечност... smileee sun
Дано си дойде по-бързо и да си се гушкате! kissyou
Roksana
Roksana
Admin

Брой мнения : 264
Age : 41
Местожителство : София
Registration date : 08.10.2008

https://www.facebook.com/vesna.videva

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 12:07 pm

Споко бе жена, ще си дойде. Само че да не го удушиш от гушкане Laughing
Взимай си звярчо и не се замисля, ще се разберат със зайко. Един познат гледа самоедка, хамстери, един бял заек, папагали и още нещо, ама не помня вече какво. Зайко и кучо си съжитестват съвсем добре.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 12:20 pm

Мерси Рокси kisss
Съни веднъж доведохме йоркширския териер на една приятелка при зайко и няма да повярваш как си пазеше територията-нахвърли му се с лапичките си и го наби-като боксьор беше haha А за удушаването,аз че ще го удуша от гушакане и целувки то е ясно,ама ще му оставя малко въздух,да мога да му се радвам 2 месеца,че после пак wavecry Ама няма как,ако искам да съм с него трябва да приема,че тези раздели,ще са част от живота ни.Ехееее гледаййте как почнах да разсъждавам,определено бяха прави приятелките ми че след втория месец се примиряваш namiga Само понякога си поплаквам,ама то си е неизбежно.Момичета трябва да ви дам медали,че имате търпение и нерви да преживявате всичко с мен kisss kisss kisss Толкова е приятно да ви чета и да разговаряме,макар и чрез форумчето frends Определено сте ми голяма подкрепа bravo1
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 12:25 pm

Споко, човек трябва да си изплаче мъката.
Продай заека и вземи кучеWink. Обичам зайци, ама някак си ги приемам повече като храна, много години на село гледахме зайци и затова. Обаче ми беше много тежко като ги колеха. Затова сега предпочитам да си вземам месото от магазина. Даже ако може и да не го пипам, ама няма как, все някой трябва да го наготви.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Ное 27, 2008 12:51 pm

Анито,нали за това сме приятелки kissyou плачи си,ама по малко kissyou Значи идеята с бродирането отпада funn funn funn вярно,вземи си самоедче,толкова мили и обичливи изглеждат baby Съни,преди 2 години от някаква вила на Арбанаси бяха избягали 2 малки хъскита и си се разхождаха из снежна Горна като царчета,като ги видях помислих,че сънувам-такава красота бяха sniag

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Ное 27, 2008 1:20 pm

Ооооо абсурд,да дам Бони на някой,тооолкова си го обичам това диване kote Аз такъв хитър заек не съм виждала-направо като куче е понякога и инат ако не стане на неговата smileee Леле,кога се изтъркаляха тия дни-вижте как не усетих,около 5 дни и ще има смс-четааа radost radost radost Само да не е вкиснат още,че излизах с приятеля му,че ше го бия
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Чет Ное 27, 2008 7:39 pm

Момичета,северните кучета са си северни кучета. Т.е. на сняг винаги са усмихнати и неповторими.
Бейби ан, няма жива сила, която да ме накара да обичам един заек повече от един пес, не се засягай, ама на мен сибирците явно са ми в кръвта. Готова съм и в Сибир да живея, само и само Макси да е добре Very Happy
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Ное 28, 2008 1:26 am

Разбирам те и аз обожавам кучета,ама като подариха зайко на сестра ми преди 5 години знаеш ли как свикнах с него kote Вече днес стават 2 месеца откакто замина-още толкова иииии me4e dance obi4 Надявам се 2-та половина да мине по-бързо
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Дек 02, 2008 1:29 pm

Ох днес ще е голямото чакане,имам чувството,че цяла вечност не съм го чувала,а смс-че също от толкова не съм получавала.Искам си обхвата вечееее,утре стават точно 10 дни,но нали има 7 часа разлика в часовете така че при тях утре ще стане по-рано smileee Ей голям съм мозък значи smileee Постоянно някакви схеми мисля,ама какво да се прави,още малко.Остават по-малко от 2 месеца radost И важното е че отново живнах radost
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Дек 03, 2008 2:33 am

Момичетаааааа,току що в 2:15 обхватчето дойдеее radost radost radost radost radost radost radost Сега само ще чакам само смс-че.Познайте как ме заболя пръстът досега да препращам смс-и към 20,а тези от сайта на Глобул много бавно се пращат,а съм написала 20 smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Дек 03, 2008 9:24 am

Прекалявам,ама пак да се похваля в 3 часа познайте кой ми писааааа radost radost radost radost Обаче много малко стоят в тези пристанища,писа ми няколко смс-чета и тръгнаха в 6 сутринта,само 3 часа са стояли iad Нещо не ми се нареждат плановете за слизане точно на датата iad Но все пак си имам смс-четааа obi4 wub radost
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Сря Дек 03, 2008 9:49 am

Радвам се за вас,Анито kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Сря Дек 03, 2008 11:52 am

Айде честито ти и да почерпиш Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Дек 04, 2008 11:39 am

Ох направо не издържам да ви се похваля radost radost radost Вчера вечерта си писах в скайп с приятелката на приятеля на Косьо,с когото са на един кораб.И тя ми каза,че са си подали молбите за слизанееее radost radost radost И сега живот и здраве,го чакам около 19-27 януари radost radost radost Края на седмицата,очакваме да им съобщят накъде тръгват-99% ще е към Европа и това значи,че ще слезе,ноооа ко тръгнат към щатите,ще откача cryy cryy Тъпата им фирма не иска да плаща и затова ги свалят само ако са близо iad
Лед ден и пак се извинявам,че само ви досаждам frends Изкарахте половоната рейс с мен kisss kisss kisss
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Дек 04, 2008 12:10 pm

И целия рейс ще изкараме с теб,Анито,няма да те оставим я ihu какво означава това,че са си подали молбите за слизане-няма да пътува повече ли 4udise2

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 9:16 pm

Ами неее Laughing Те искат от тях 1 месец предварително да си подадат молбите,за да им намерят смяна.Обаче моичкия не ми казва smileee Май иска да ме изненада smileee Тоест ще си мисли,че ще ми докарат инфаркт,ама аз съм подготвенаааа smileee Леле това време все по-бавно минава,сега като тръпна в очакване и съвсем.Така искам вече да си е тукаааа Crying or Very sad Сега пътуват за Китай и днес за около 5 минутки се появи обхватче,ама сега пак няма.
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Пет Дек 05, 2008 11:07 pm

Ще дойде пак обхвата. Още малко остана и ще сте заедно. Ти ще се префасонираш ли за идването на половинката? В смисъл мислиш ли да меняш прическа, да се докараш някакси? Предполагам в главата ти се въртят мисли как ще го посрещнеш. Ех любовввввввввввввввввввввв.............

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Дек 05, 2008 11:22 pm

Оооооо Бонбонче,аз като разбрах,че ще си идва по-рано и веднага хукнах на солариум smileee Че да съм си черничка както ме остави smileee За рожденния си ден ще се подстрижа малко,аз обичам кардинални промени.Като се запознахме бях с дълга коса,после изведнъж ми прищрака и я направих с много къс пласт-надолу дълга и с къс бретон напред,а сега ще подстрижа бретона настрани.Другата година началото ще я боядисам,че да може за 2 седмици да се измие малко черното по кожата.Смятам на козметик и маникюр да отида,абе пълна мацка ще се правя.То нали знаете като има стимул можеш с часове да се контиш.След рожденния ден ще кача снимки да ме видите smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Дек 08, 2008 7:23 pm

Ох ще се разплача wub Току що котенцето ми ми честити именния ден,аз имам утре,но при него било 12 часа wub Снощи ми писа 2 пъти посред нощите-с тая часова разлика е ужас.Но сега така ме трогна obi4 obi4 obi4 ОБОЖАВАМ ГОООО
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Дек 25, 2008 7:27 pm

Момичетаааа,на Коледа наистина стават чудеса!!!!!Появи се обхватче 4 дена по-рано!Милото ми писа,че се опитва да се свърже с мен,но давало заето-тъпия оператор е претоварен iad Каза,че ще опитва пак и аз сега тръпна в очакване-дано да се получииии,така искам да си чуя любимото гласче obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Дек 26, 2008 10:35 am

Обади ми сеееее-успя да се свърже radost radost radost И каза,че чака да го сменят след 15 януари radost radost radost Дано намерят смяна,че после заминават за Африка и аз ще умра cryy cryy cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Яну 03, 2009 3:54 pm

Познайте вчера Анито с кого говорииии smileee С Коситоооо radost radost radost Тъкмо се ядосвах,че е в Италия,а се скръндзи да ми звънне и той ми писа да ме пита може ли да звънне wub wub wub Говорихме 1 час и 50 минути radost radost radost Днес миличкия има ужасно много работа и само като се качва да хапва ми пише wub Ох кога ще минат тия 2 седмицииии,да си го гушна kissyou obi4
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Нед Яну 04, 2009 9:18 am

Споко, щом са останали две седмици ще минат. Макар че колкото по-малко време остава, толкова по-бавно минава.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Нед Яну 04, 2009 7:32 pm

Да така е,сега ми е най тежко и нервно smileee Имам огромна молба към всички от София,ако някоя от вас може да отдели няколко часа за мен smileee Сигурно ще го посрещам на летището.искам да го изненадам,но няма да мога сама да се оправя и ще разчитам на някоя от вас smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Пон Яну 05, 2009 9:49 am

Ще те оправим споко. Само трябва да кажеш кога точно ще идваш в София. Аз живея близо до гарата, така че няма проблеми.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 3 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите