nail-art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли "Моряшки жени"

+4
diva
apoklistika
BONBOLINKA
baby_an
8 posters

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Яну 05, 2009 7:54 pm

Супер,ще кажа за да се уговорим.Аз ще дойда сигурно с автобус,а ти ще ме упътиш за такси което не дере кожи smileee И трябва и до летището да отида smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Вто Яну 06, 2009 3:55 am

Ааа,определено не можеш да знаеш кое какво такси е в София,че и не само там.Има такива,които имитират нормалните таксита с нормалните такси и,ако се качиш на някое от тях оставаш без една кинта. Twisted Evil Така,че гаранция трябва да си с някой софиянец или такъв,който живее поне една година там.И аз не съм в София в момента,но аз си ги знам такситата и не могата да ме излъжат. Laughing

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Вто Яну 06, 2009 9:21 am

Аз лично ползвам само тия дето са на номер 91119, защото другите са големи тиквеници. От тия съм най-доволна и на който съм ги препоръчала всеки е останал доволен. Но ти не се притеснявай, ще се разберем кога пристигаш, ще дойда да те посрещна и след това ще преценим с какво точно да отидеш до летището. Защото ако е в работен ден няма смисъл от такси, само ще ти одере кожата. А ако имаш и малко излишно свободно време може да те запозная с Максо Wink
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Яну 06, 2009 11:52 am

Мен най ме е страх да не се загубя на самото летище Laughing А и доколкото знам те полетите им са късно вечерта,а аз ще дойда през деня да си поговорим,а и да си пойграя с бялото зверче kote От няколко дни търся един мой приятел,той живее в София и щеше да ме закара до летището и да е с мен,че каквато съм паника O, ne Но нещо му е изключен телефона и незнам какво ще правя,накрая май няма да е изненада skuka
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Вто Яну 06, 2009 2:33 pm

Споко, за София със сигурност няма да се изгубиш. За летището обаче незнам, там вече ще трябва сама да се справиш иначе до летището ще стигнеш, вервай ми. А и ако полета е вечерта може и с колата да те закараме.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Вто Яну 06, 2009 3:20 pm

Няма начин да се загубиш на летището,защото има два входа и си пише "Заминаване" и "Пристигане" или нещо такова.На входа за пристигналите е фрашкано с таксита.Казвам ти го за ориентир. Laughing Ако случайно влезнеш през другия вход тръгваш на ляво и перкаш около 5 мин.и си там,където е лудница от чакащи.Плюс това винаги можеш да попиташ някой от персонала.
Ммм,сега,като се сетя....колко обичам да ме чакат на летището,как се опитвам да зърна моите хора в тарапаната и когато племенникът ми се затича към мен с "Лельоо,лельооо" чак ми става кеф.
и после как почва да се суети около куфара и да ме пита "Какво си ми купАла"?,"Има ли бобони Laughing иии багии(багер),и кола"? haha

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Вто Яну 06, 2009 7:46 pm

Аз съм в паника,защото искам да е изненада-той незнае,че изобщо се каня да ходя до там-хем е страх да не би да не се намерим,хем искам да съм първата която ще го гушне smileee А представете си да се разминем нещо,абе луда работа smileee Иначе само си представете физиономията му като ме види Shocked Shocked Shocked Изобщо няма и да очаква да види точно мен smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Сря Яну 07, 2009 7:08 am

Оооо,ти луда ли си?Коя ще очаква?Много ще е готино,понеже ще знае,че никой не го чака и изведъж....Аниииии,му се хвърля на вратът. radost
Чакам с нетърпение развитието на нещата. macka

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  mal4o_vasil4o Сря Яну 07, 2009 10:34 am

Аз бих се разплакала на негово място.Този жест е много мил,Ани cryy
mal4o_vasil4o
mal4o_vasil4o

Брой мнения : 164
Age : 37
Местожителство : Варна
Registration date : 13.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Яну 07, 2009 6:13 pm

А ако отиде бившата му,тя нали е от София boii Момичета ще се гръмна cryy cryy cryy Снощи Косито ми писа такива нежни и мили думи никога не беше ми казвал-бях на седмото небе wub И днес ми писа,че говорил с капитана.Очакваше се да слезе след няколко дни,ето аз и посрещането му планирам,а капитана му казал,че говорил с гръцкия офис и се очаквало да го свалят началото на февруари cryy cryy cryy Направо ще се побъркам вече,осещам една огрооомна депресия да ме обзема cryy Така се бях настроила да си го гушна по-рано,а сега още почти месец cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Чет Яну 08, 2009 9:06 pm

baby_an написа:А ако отиде бившата му,тя нали е от София boii Момичета ще се гръмна cryy cryy cryy

Ало слънце, ако бившата му отиде, това означава, че знае кога пристига той. Т.е. получила е инфо от него. Т.е. ако ти му имаш доверие няма да мислиш за такива глупости, нали? Хайде сега се успокой, пийни едно чайче с ром и искам да те видя усмихната и в ЩАСТЛИВО очакване buket
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Пет Яну 09, 2009 11:08 am

О,моряшка жено Анито,какви работи чуват ушите на леля ти Димана 4udise2 какви бивши,какви 5 лева 4udise2 разбирам те,че вече си на предела на търпението,още повече,че може и да го забавят,ама още малко потърпи,миличка kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пет Яну 09, 2009 10:43 pm

Не съм писала,ама това е заради депресията wavecry Вече едва издържам,много ми е тежко cryy Тъпи гърци boii Аз се бях уплашила,защото ми беше казал,че ще заминават след 20-и за Африка,а това означаваше да не слезе скоро no Обаче той ме успокои,че имало ново инфо и че ще стоят на котва 2 седмици в Белгия(до тебе Нели) и от там ще ги свалят.Та в мен се породи надежда,че може и по-раничко да слезе,все пак то при тях информацията се мени постоянно и всяка е преспоследна kusmet
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  neli4ka Съб Яну 10, 2009 4:29 am

baby_an написа:Обаче той ме успокои,че имало ново инфо и че ще стоят на котва 2 седмици в Белгия(до тебе Нели) и от там ще ги свалят.
Ако имах време бих отишла до там и да му предам поздрави от теб и да му кажа колко много го обичаш и как го чакаш с нетърпение,нооо няма начин,понеже съм на 170 км,от океана.Представяш ли си как щеше да реагира . Shocked Българка,която живее в Белгия да му говори за Анитуууу. funn Шах с пешка. funn
4udise2 4udise2 4udise2 "Бреййй,как Ани навсякъде има агенти,а"? funn

neli4ka

Брой мнения : 816
Age : 45
Местожителство : Брюксел
Registration date : 09.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Съб Яну 10, 2009 6:50 am

Да,представяш ли си отиваш до Zeebrugge и питаш за него smileee И му казват търси те Нели-ще си помисли,че някой ми е объркал името Shocked ,а после като види,че не съм аз,точно така ще си каже-тази има агенти навсякъде,никъде не мога да се покрия Shocked smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Нед Яну 11, 2009 10:39 am

Последната информация е че слиза на 27.01 или на 30 smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  BONBOLINKA Пон Яну 12, 2009 8:04 am

Дано този път е сигурна датата и си дойде. Стискам палци да няма някакви промени пак, които да те направят тъжна.

BONBOLINKA

Брой мнения : 588
Registration date : 11.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Пон Яну 12, 2009 4:39 pm

Оооо то тая фирма направо вече незнам какво да я правя Twisted Evil Вчера си писахме и беше казал,че ще стоят на котва в Белгия 20 дни и изведнъж пиша,а не получава Shocked Разрових се из сайтовете в които следя кораба и ми излиза,че са тръгнали за Швеция Shocked Преди малко пристигнаха,но мисълта ми е,че в тая фирма никога нищо не се знае.Оффф нямам търпение да минават по-бързо тия дни и да си идва,че и вас измъчих вече smileee
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Яну 15, 2009 10:05 am

Този път наистина искам съвет!Незнам какво да правя cryy Вчера се чухме и така ме разстрои.Каза,че говорил с негов приятел,който му е казал нещо за мен,настоявах да ми каже,но не каза нищо.Аз побеснях,та аз не правя нищо в последните 3 месеца и половина освен да страдам като идиот за него.Разплаках се,направо откачих cryy По едно време започна да съжалява,че ми е казал,каза,че от някакво дребно нещо е станал голям проблем.Незнам какво да мисля вече cryy Обвини ме и че щом така се защитавам значи съм била гузна за нещо-аз обясних,че не съм гузна,а просто ме е яд,че никога не говорим,винаги си замълчава и го държи в себе си,а така няма как да се изясним!!!!Снощи не съм спала,а днес не съм на себе си!!!!Моля ви дайте някакъв съвет,направо ще се побъркам cryy
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Яну 15, 2009 10:29 am

Ооо миличкото Аненце,много ми е мъчно за теб kissyou Явно и той е изнервен докрай и няма търпение да се прибере,но това не му дава право да те обвинява в нищо,още повече,че някой му бил казал Shocked Няма да се обясняваш като ученичка или да се оправдаваш,дай му да разбере,че трябва да си имате доверие и липсата на такова от негова страна те наранява surditka и да му кажеш на Косито,че леля ти Димана ще му дърпа ушите,за това,че ни разплаква момичето surditka

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Чет Яну 15, 2009 12:08 pm

Благодаря ти Диманче,аз наистина се чувствам ужасно cryy Сутринта му писах,той отговори едно такова делово и реших днес докато не ми пише той аз да не го правя.Обидена съм му.Изобщо незнам за какво става въпрос,а той бил убеден на 100% даже на 1000%,че това което са му казали е вярно.Така искам да се сдобрим,но няма право да се отнася така с мен.Знам,че е изнервен,знам също и че има чувства и то силни,но аз не съм ли в същата ситуация?
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Сря Яну 21, 2009 12:21 pm

Анитооо,какво става при теб 4udise2 Здравичка ли си kissyou така е,тежка е съдбата на моряшката жена и не е за всяка жена kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  baby_an Сря Яну 21, 2009 4:13 pm

Горе долу Диманче Crying or Very sad Опитвам се да не се давам и да бъда силна,но ако знаеш колко е трудно.Направо понякога мисля,че не мога вече,а и сега с това негово лошо отношение-много ми е тежко.Ама стана и нещо много смешно,поне за мен де smileee На него не му е било много до смях smileee Като получих тоя кръвоизлив и му писах и седя и чакам цял ден смс,нещо да се притесни.Накрая се изнервихи реших да изляза.Но точно като бях на вратата писах 1 смс от сайта на Глобул да и се оплача,че ощее не е писал.Смс-а гласеше:"Представи си още не ми е писал,да види поне жива ли съм,как няма да се нервирам после" И излязох,но на вратата получих смс-че от него.Само дето се оплаквах на приятелката,както и да е.Връщам се аз и какво да видя,вместо на нея съм го пратила на него!!!!! Shocked Shocked Shocked Предтавяте ли си!!!Направо паднах,голяма съм шматка значи,ввсе някакви глупости върша smileee Днес влизат най-после в пристанището,че седяха 2 седмици на котва,поне като не му е скучно току виж станал по-мил
baby_an
baby_an

Брой мнения : 552
Age : 42
Местожителство : Варна
Registration date : 04.11.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty има ли моряшки жени

Писане  diva Чет Яну 22, 2009 9:44 am

Знам,миличка,че ти е много трудно,още повече,че не заслужаваш подобно отношение,понякога ни се налага да преглътнем обидата Crying or Very sad но дали си заслужава цената 4udise2 Не знам какво да ти кажа,но си помисли така ли би искала да мине живота ти- в сълзи,смс,очакване и недоверие 4udise2 Най-важното е да си здрава,стягааай се kissyou

diva

Брой мнения : 742
Age : 55
Местожителство : Горна Оряховица
Registration date : 16.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sunny max Чет Яну 22, 2009 12:48 pm

Ани доверието е много важно за една връзка, няма ли го просто тази връзка е обречена. Така че като се върне твоичкия седнете като големи хора и се раберете, защото това твоето направо не е живот, а само рев и смс-и.
Sunny max
Sunny max

Брой мнения : 465
Age : 48
Местожителство : София
Registration date : 26.10.2008

Върнете се в началото Go down

Има ли "Моряшки жени" - Page 4 Empty Re: Има ли "Моряшки жени"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите